Latexové oblečení pro muže

Latexové oblečení je něčím víc než jen oblečením. Ten, kdo si latex oblékne, signalizuje připravenost, odhodlanost, vyzývavost a zdravé sebevědomí. Majitel latexového oblečení nemá rád nudu, šeď a stereotyp, nechce být jen někým z davu.

Latexové oblečení – jako druhá kůže

Latexové oblečení může svým materiálem, elasticitou být doslova druhou kůží, kdy věrně kopíruje křivky daného jedince. Samozřejmě záleží, zda si pořídíte latexové oblečení přímo ve Vaší velikosti, nebo se „netrefíte“ a budete v něm plavat. Což by byla velká škoda. Tím byste se připravili v podstatě o smysl, účelnost latexového oblečení. Pokud je tedy Vaším cílem doslova upoutat pozornost, „vystoupit z davu“, pak se Vám toto přání může splnit díly dobře padnoucímu** latexovému oblečení**.

Latexové oblečení – lesk a zase lesk

Co dalšího je typické u latexového oblečení? Je to jeho výjimečný lesk. Díky němu budete zářit nejen ve světle reflektorů, ale i při denním světle. A z čeho, že je vlastně** latexové oblečení** vyrobeno? Jedná se o přírodní látku, konkrétně pak kaučuk.** Latex** však není jen kaučukem. Při jeho výrobě se do něj přidávají urychlovače, proteiny a další látky.

Latexové oblečení – nejen černá

Latexové oblečení máme převážně spojené s černou barvou. Není však nutné se uchylovat k této barvě, i když je stálicí, nikoho neurazí, a vždy přinese to, co je od ní očekáváno. Vedle černé barvy si však můžete pořídit i další barevné kousky, kdy další oblíbenou barvou je, jak jinak, než červená. Na trhu jsou však i průhledné, či tělové latexové kousky. Takže, co Vám ještě brání vyrazit nakupovat?

Latexové oblečení – základní kousky

K nejzákladnějším latexovým kouskům patří bezpochyby dlouhé latexové rukavice, slipy, trenky, latexové punčochy, či kalhoty. Pokud jdete do latexu poprvé, pak je možná na místě zvolit nejprve levnější kousky, abyste si latex tzv. osahali. Ovšem, zde čekejte latex méně kvalitní, který bude na rozdíl od vysoké kvality tenčí, matnější a náchylnější na poškození. Jedná se o latex stříkaný. Budete-li chtít více, pak si nechte vyrobit latex na míru. Ten je sice dražší, ale jeho kvalita je o poznání vyšší.

Latexové slipy s análním kolíkem

Potrpíte si na promyšlenost a vynalézavost? Nespokojíte se s málem, tedy jen tak ledajakým latexovým oblečením? A jak by se Vám líbil kousek v podobě latexových slipů, které ukrývají nevídaný poklad. Pokladem je vnitřní anální kolík. Nejenže tedy budete vypadat dobře, druhého vzrušovat a dovádět k šílenství, ale i Vy sami si budete užívat rozkoše, co krok, zhoupnutí, poskok apod.

Pár rad a tipů k latexu

Máte doma nějaký ten latexový kousek? Pak o něj také náležitě pečujte, abyste se z něj mohli těšit po co nejdelší dobu. Buďte opatrní při čištění latexu. Rozhodně ho nedávejte jen tak do pračky, či snad sušičky. Mohli byste se s ním pak nenávratně rozloučit. Také zapomeňte na žehlení latexu. Je dobré se mít i na pozoru před intenzivním slunečním zářením. A snad nelze nijak připomínat, že byste se měli držet dál od otevřeného ohně, či topných těles apod., které jsou nastavené na vysoké teploty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5428 (gaymagazin.cz#64)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat