Pánské erotické prádlo

Doba, kdy spodní prádlo mělo pouze zakrýt intimní partie je dávno pryč. Dnešní spodní prádlo má funkci také erotickou. Má vzrušit majitele i jeho partnera, má podpořit chuť na erotické hry a zpříjemnit společné okamžiky.

Jak vybrat pánské prádlo?

I muži chtějí vypadat eroticky a svůdně. Výběr erotického prádla by se měl odvíjet od povahy samotného muže, od jeho zálib, od toho co a jak má rád. Erotické prádlo má povzbudit chuť na erotické hrátky. Má dodat sexu jiskru, náboj, ale i něco zábavného. Vždy však záleží na zúčastněných. Proto erotické spodní prádlo vybírejte s ohledem na jeho nositele a na to, co se mu líbí a co má rád. Asi nejhorší variantou by bylo, pokud by se ve vybraném erotickém prádle necítil muž dobře. Naštěstí existuje velmi mnoho variant a střihů erotického prádla pro muže a tak si vybere opravdu každý.

Erotické slipy

I klasické slipy mohou mít erotický náboj, který učiní muže přitažlivým a prostě úžasným. Slipy mohou být ze zajímavých materiálů, které odhalí část vypracovaných partií a část krásně skryjí. Velmi zajímavě působí síťovina, kůže, nebo moderní přiléhavé materiály.

Erotické boxerky

Erotické boxerky patří sice k méně nápaditým, ale zato vynikají materiálem a zpracováním. Velmi zajímavě působí boxerky určené ke koupání a slunění, které mají na zadní půlce ornament, který se opálí a tak vznikne zajímavé přitažlivé tatoo, které bude zdobit mužovo tělo po řadu týdnů.

Erotická tanga

Jsou zajímavá, rafinovaná, sexy, prostě dokáží rozpálit. Vybírat můžete nejen z různých** střihů**, ale i z různých materiálů, které zahrnují moderní elastické materiály, hedvábí, satén, kůži i latex. Provedení může být naprosto vážné, jiskřivé a zároveň velmi eroticky přitažlivé. Tanga, která těsně přiléhají, mají ty správné barvy a střih, mohou zakrývat více či méně. Na zadní straně mohou být v klasickém provedení, nebo mohou šňůrky tvořit zajímavý tvar. Například srdce. Tanga mohou mít zepředu i malý zip, který probudí fantazii. Mohou být i z kůže a s přezkami, které ukazují muže v jeho drsné kráse.

Rajcovní sexy erotické prádlo

Jde o erotické prádlo, které to myslí vážně. Prostě přitahuje a ukazuje a láká. Střih bývá většinou velmi odvážný a materiálem je** latex v kombinaci s kovovými prvky**. V nabídce najdete tanga, návleky, tanga s kšandami, tanga ve stylu predátora, válečníka, nebo návleky s uzavřenou či otevřenou špičkou.

Erotické žertovné prádlo

Jde o prádlo či kostýmy, které mají různou podobu. Tak můžete erotické chvilky zpříjemnit zajímavou hrou. V nabídce najdete erotické prádlo se zvířecí podobou, s plyšáky, mašličkami, ale i kostýmy, které změní muže v policistu či barbara Conana.

Odvážné erotické prádlo

Trika, pásy, body, tílka, topy, vše je vyrobeno z elastických materiálů, které zároveň se zajímavým a velmi odvážným střihem odhalují krásně vypracované a velmi přitažlivé mužovo tělo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5429 (gaymagazin.cz#75)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat