Tanga pánská

Připravujete se na žhavou noc se svou partnerkou a vedle již přichystaných erotických pomůcek přemýšlíte o pořízení si tang? Pak neváhejte a objednejte si je přesně dle svého gusta. Nabídka je široká, stačí si jen vybrat.

Nosí se pánská tanga?

Mnoho mužů našlo oblibu v pánských tangách. Ač se to nemusí na první pohled zdát. Málokterý z nich přizná, že tanga nosí. Jen výjimečně byste mohli potkat v obchodě se spodním prádlem muže, který si zrovna kupuje do zásoby několik tang. Přesto, že se to nezdá obvyklé, mnoho z nich tanga nosí a jsou jim pohodlné. Naštěstí pro ně existují internetové obchody, v kterých si zcela diskrétně tanga objednají v požadovaném počtu přesně dle svého vkusu. Pánská tanga mužům přináší několik výhod oproti klasickým trenýrkám nebo slipům. Jsou pohodlné, nezařezávají se do stehen jako některé upnuté boxerky, nejdou vidět pod oblečením, nikde muže netlačí a vypadají zatraceně sexy. Přesto, že se s pánskými tangy nesetkáte ve výlohách obchodů, je jich na výběr celá řada jsou velmi oblíbená. Pánská tanga nosí jak homosexuálové, tak heterosexuálové. Vedle tang je možné si objednat i tangoslipy. Takového zboží je na našem trhu dostatek a vyberete si jistě i Vy. Pánská tanga jsou vhodná i pro sportovce, kteří ji hojně využívají. Svůj význam našli především u cyklistů.

Proč muži nosí tanga?

Muži nosí tanga buď proto, že jsou jim pohodlná a líbí se jim, nebo tzv. z recese, např. když se chystají na večírek, na diskotéku nebo na nějakou soukromou párty, kde ví, že by mohli ze srandy své spodní prádlo ukázat a přítomné pobavit. Některé muže pocit tang na sobě přímo vzrušuje a tak si je čas od času na sebe vezmou a cítí se dobře a sebevědomě. Důvodů je mnoho, proč si muži tanga zamilovali. Někteří z nich je dostali darem od svých kamarádů, přítelkyně nebo známých a tak jim chtějí udělat radost, nebo je sami vyzkoušet a jednou, dvakrát si je na sebe oblečou. Je jedno, proč je muži nosí. Nutné podotknout, že jsou tanga pohodlná. Proto je muži nosí.

Obdarujte svého partnera tangy

Líbí se Vašemu příteli, když nosíte tanga? Aby taky ne. Jde o krásný díl spodního prádla, který muže vzrušuje, rajcuje a zkrátka se jim líbí. Ženám by se taky jistě líbilo, kdyby si jejich přítel či partner čas od času, nebo pravidelně, bral na sebe tanga. Nabízí se skvělá příležitost obdarovat partnera tímto druhem spodního prádla. Vánoce jsou za dveřmi, a který dárek jej rozveselí více, než když rozbalí krásně zabalená tanga. Navíc v nabídce různých internetových obchodů můžete najít pánská tanga s vánoční tématikou, stejně jako tanga dámská. Chvilku po Vánocích je tu Valentýn. Vy, kteří jej slavíte, jistě přemýšlíte, jakým originálním, lehce erotickým dárkem, potěšit svůj protějšek.** Tanga** jsou vhodným dárkem, který můžete darovat svému miláčkovi. Výhodou je, že můžete vybrat tanga vyrobená z různých materiálů, velikostí, barev a obrázků.

Na závěr

Pánská tanga vypadají na mužském těle dobře. Zvláště, pokud se jedná o muže sportovního, který má pěknou vypracovanou postavu. Pohled na takto oblečené pozadí, se Vám určitě bude líbit. Málokterý muž se odhodlá a sám si tanga pořídí, neboť může mít obavy z Vaší reakce nebo z reakce okolí. Nečekejte tedy, zda jej to napadne samotného, podívejte se na internetových obchod a objednejte mu některé z nabízených. Vybrat můžete buď vtipné tanga, nebo klasické, barevné, s obrázky i jednoduché nenápadné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5427 (gaymagazin.cz#58)


Přidat komentář