Afrodiziakum poppers

Poppers, afrodiziakum, které přináší dokonalý sex. Přivádí každého do neuvěřitelné extáze, která trvá opravdu dlouho. Co však poppers skutečně je? Je bezpečný? A jak ho užívat, aby byl prožitek dokonalý?

Poppers není zase až tak nový. Pokud se podíváte do inzerátů, zejména gay magazínů, pak zjistíte, že najdete řadu upoutávek. Například sex a poppers, nebo sex, anal, oral, poppers. Přesto je vhodné se o tomto přípravku zmínit a osvětlit jeho užívání. Umí totiž být nejen výjimečný, ale i nebezpečný.

Co je vlastně poppers?

Poppers je označení chemické látky, nebo spíše sloučenin chemických látek, které obsahují nitráty. Ty se používají zcela běžně v chemickém průmyslu k výrobě čisticích prostředků, ale i různých osvěžovačů vzduchu a neutralizérů zápachu. To jasně říká, že nejde o látku nebezpečnou. Ovšem nebezpečí může u chemických látek nastat vždy. Vždy, když nejsou používány podle účelu a pravidel. A právě poppers vyžaduje naprosto přesné používání. Jinak může být nebezpečný jako jakákoli jiná chemická látka.

Poppers skvělé afrodiziakum

Poppers se prodává jako** vysoce účinné afrodiziakum**. A pokud ho vyzkoušíte, tak musíte nutně dát výrobci i prodejci za pravdu. Po přičichnutí k lahvičce s Poppers – afrodiziakem, začnete vnímat svého partnera zcela jinak. Začnete cítit jeho přítomnost, vyžadovat spojení, pociťovat svůj i jeho penis jako něco důležitého, neskutečně impulzivního, dokonalého. Neopakovatelné vzrušení, vrchol, orgasmus trvá až celé dvě minuty. Celé tělo cítí příjemné teplo, je citlivé na jakýkoli dotek, který přináší jen samé blaho. Celé tělo touží po sexuálním spojení, po sexu, po partnerovi i po sexuálním prožitku.

Poppers jako pomocník v sexu

Důvodem těchto prožitků po přičichnutí k lahvičce je chemické působení na tělo člověka. Zásluhou toho se uvolní hladké svalstvo, významně se prokrví a přináší slastné teplo, stejně jako chuť na sex. Hladké svalstvo najdete v intimních partiích člověka a také u análního otvoru. I ten se zcela uvolní, nervové látky, kterými je anální otvor protkán začnou být maximálně citlivé na dotek. Poppers nepřináší jen silnější orgasmus, ale i uvolnění a snížení prahu bolesti. To umožňuje bezproblémové vnikání při análním sexu. Ale zde je nutné dát si již předem pozor. Sexuální chutě jsou tak silné, že jsou prostě neodolatelné. Je tedy vhodné nasadit si kondom již před čichnutím. Později se to již nezdá nijak důležité.

Jak používat poppers?

Otevřenou lahvičku přiložte k nosu a zhluboka se nadechněte. Toto jediné nadechnutí je dostačující. Rozhodně ho neopakujte. Již jediné nadechnutí ovlivní vaše vnímání, odstraní veškeré zábrany, a přináší neuvěřitelnou potřebu sexuálního styku, sexuálního prožitku.

Na co si dát pozor?

I poppers může být nebezpečný. Nesmíte se jím polít, poněvadž způsobuje nepříjemnou alergickou reakci pokožky. Při požití může způsobit smrt. Je silně hořlavý, proto pozor na otevřený oheň, včetně svíček. Vyhnout se jeho používání je nutné při nízkém tlaku, migréně, užívání tablet na potenci, alkoholu a drog. Tyto kombinace mohou způsobit srdeční nebo mozkovou příhodu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5450 (gaymagazin.cz#127)


Přidat komentář