Anální klystýr

Vzrušují vás anální hrátky? Jenže jak zajistit čistotu konečníku? Samozřejmě je možné se klasicky vykoupat či vysprchovat, ovšem pokud chcete mít anální otvor čistý také zevnitř, je ideální použít anální klystýr.

Někdo má rád přirozenou „vůni“ konečníku a mytí análního otvoru a konečníku před sexem tak nepovažuje za nutnost. Někdo dokonce ani nechce, aby si jeho partner před análním sexem tyto intimní partie myl, neboť silný pach vycházející z análu jej maximálně vzrušuje. Pokud však patříte k těm, kteří dávají přednost hygieně a vůni, vyzkoušejte anální klystýr.

Není klystýr jako klystýr

Když se řekne klystýr, většina lidí si představí zdravotní proceduru, při níž se aplikuje výplach tlustého, někdy i tenkého střeva. Tato procedura má za úkol vyčistit střevo od usazenin, které by jinak samy opustily střevo jen stěží. Klystýr střev, pokud je prováděn příliš často, byť čistí střeva, paradoxně zhoršuje trávení a způsobuje zácpu, neboť příliš často vyplachovaná střeva „zleniví“.** Anální klystýr** je však něco jiného než zdravotní klystýr, při kterém je aplikován výplach střev. Při análním klystýru jde pouze o to vyčistit konečník, který hraje hlavní roli při análním sexu a jiných análních hrátkách, jako jsou** masáž prostaty, fisting nebo rimming análního otvoru**. Při análním klystýru, pokud nebudete vodu do konečníku vstřikovat prudce nebo ve velkém množství, se čistí pouze konečník, takže nehrozí, že by i při častější aplikaci análního klystýru střeva zlenivěly.

Jak se provádí anální klystýr?

Pro** anální klystýr** je ideální pořídit si anální vyplachovač, nazývaný také anální sprcha. Anální vyplachovač si lze zakoupit snad v každém sex schopu a také na internetu, takže s jeho sháněním by neměl být žádný problém. Anální vyplachovač se skládá z balónku, který je zároveň nádobkou na vodu, z hadičky a trubičky – sprchy, která se vsouvá do konečníku. Některé anální klystýry hadičku nemají, neboť jsou složeny pouze z mačkacího balónku - nádobky na vodu a nástavce – anální sprchy. Nádobka se naplní vlažnou vodou, nebo je možné použít také nějaký speciální bylinný odvar či nálev vhodný pro tyto procedury – pozor, voda či nálev nebo odvar nesmí být horké, neboť by došlo k poranění (opaření) konečníku. Stejně tak nepoužívejte tekutinu studenou, protože je to velmi nepříjemné. Ideální teplota tekutiny je okolo 36 až 37 stupňů, což je teplota lidského těla, nebo maximálně o několik stupňů vyšší. Nádobku na vodu – mačkací balónek vždy naplňte tak, aby v balónku nezůstal žádný vzduch. Poté vsuňte nástavec – anální sprchu do konečníku a pomalu balónek tiskněte. Pro snadnější zavádění je možné použít lubrikant.

Anální klystýr jako hygienická i příjemná procedura

Anální sprchu je možné nastavit tak, že z ní stříká jeden pramínek dopředu, ale pro** lepší čištění konečníku** a taky aby se voda nedostávala zbytečně hluboko do střeva, je vhodnější nastavení, při kterém voda stříká několika pramínky do stran, tedy na stěny konečníku, které čistí a zároveň velice příjemně masíruje. Po chvíli vodu nechte samovolně vytéct z konečníku ven.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5449 (gaymagazin.cz#126)


Přidat komentář