Anální korále

Pro začátečníky v análním sexu nebo pro ty, kteří si rádi anální sex něčím zpestří, sexshopy nenabízí pouze anální kolíky, ale také anální korále. V článku se dozvíte, jaké je jejich nejlepší použití, ale také možná rizika.

Co jsou vlastně anální korále

Jak název sám napovídá, jedná se o kuličky spojené k sobě dohromady ve formě jakéhosi provázku. Tato erotická pomůcka pochází z Orientu a je určena především všem, jež by rádi zkusili** anální sex** a chtějí svoje rektum před stykem připravit, nebo těm, kteří anální sex ve dvou rádi okoření novou hračkou.

Tvar análních korálů je většinou zvětšující se řada kuliček, propojených spojnicí. Mohou být z tvrdých materiálů, stejně jako z velmi jemných. Všechny** anální korále** jsou opatřeny rukojetí nebo očkem pro tažení.

Použití

Anální korále jsou vhodnou erotickou pomůckou pro muže, ale koneckonců také žen. Může být použitá k masturbaci, stejně jako při hrátkách s partnerem. Obecně lze říci, že téměř všechny anální hračky bez lubrikačního gelu nelze použít. To samé platí i o análních kuličkách. Vhodné jsou lubrikační gely na bázi vody, ale existují k dostání také speciálně určené právě pro anální sex. Nalubrikované korále se zasunují do análu a odtud se různou rychlostí vyndávají zase ven. Pro někoho může být stimulace příjemná při zasouvání análních korálů, pro někoho naopak při jejich vyndávání. Vždy je však třeba zvolit vhodnou velikost a povrchovou úpravu, aby nedošlo k poranění rekta.

Druhy

Anální korále se od sebe liší velikostí, materiálem a druhem spojnice. Pro začátečníky v análním sexu nebo análních hrátkách se doporučují korále s nejmenším průměrem, dokud si rektum nezvykne na větší průměr. Průměry kuliček se mohou pohybovat od 2,5 cm až po 12,5 cm a dokonce i více. Klasická a nejčastěji využívaná velikost jsou korále s průměrem 4,5 cm.

Materiály u análních korálů jsou velmi různorodé. Nejčastěji vyráběnými a kupovanými jsou silikonové, latexové nebo plastové. Existují ale také z kovu nebo dokonce skla.

Spojnice mezi jednotlivými kuličkami můžou být pevné, kuličky jsou na tenké hřídeli, nebo flexibilní, na provázku. V takových případech je jejich použití příjemnější především pro uživatele začátečníky, kdy kuličky mohou být vkládány do análu postupně jedna po druhé.

Některé vylepšené druhy análních korálků mohou mít dokonce uvnitř vibrační technologii pro zvýšenou stimulaci.

Rizika

Při** použití análních korálů** je velmi důležitá hygiena. Je třeba brát v potaz, že pokud jsou korále mezi sebou propojeny provázkem, tedy pórovitým materiálem, jejich dezinfekce nemůže být nikdy zcela stoprocentní. V případě sdílení análních korálů s partnerem je vždy vhodné použit latexové kondomy, aby se předešlo přítomnosti výkalů. Pokud nejsou** anální hračky** dostatečně dezinfikovány nebo sterilizovány, může následně mezi partnery dojít k přenosu pohlavních chorob.

Dojít však také může k přetržení spojnice, pokud je šňůra příliš tenká nebo opotřebovaná. Je třeba tedy kontrolovat, v jakém je stavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5461 (gaymagazin.cz#162)


Přidat komentář