Anální kuličky

Erotické pomůcky by neměly chybět v žádné ložnici. Jsou nejen skvělým pomocníkem při masturbaci, ale slouží také ke společným hrátkám s partnerem. Oblíbené jsou zejména anální kuličky.

Typy análních kuliček

Máte už** anální kuličky** ve své sbírce** erotických hraček? Pokud ne, je třeba to napravit, protože se tak ochuzujete o jedinečný slastný pocit uspokojení. Anální kuličky Vás dokážou přivést až na vrchol blaha. Existují v mnoha provedeních, velikostech a barvách. Můžete si vybrat materiál, který je Vám nejpříjemnější a se kterým už například máte zkušenosti. Stejně tak si můžete koupit kuličky s větším průměrem pro opravdu intenzivní dráždění nebo s menším průměrem pro navození vzrušení a předehru před sexem. Pro **anální kuličky se často používá také označení anální korále.

Klasické anální kuličky

Jak vypadají** klasické anální kuličky**? Jedná se o kuličky, které jsou mezi sebou spojeny provázkem a na konci mají očko pro vytažení z análku. Za toto očko může lehce tahat Váš partner, pokud zvolíte společné „kuličkové hrátky“. Kuličky bývají velikostně stejné.

Thajský řetěz

Už jste slyšeli pojem thajský řetěz? Jedná se o** typ análních kuliček**, které však nejsou spojeny provázkem, ale tyčkou, jež je vyrobena ze stejného materiálu jako kuličky. Pokud máte například kuličky gelové, rovněž spojovací tyčka bude z gelu. Thajský řetěz je poskládán z kuliček různých velikostí, od nejmenších po největší. Vzrušení je proto postupné a v závěru se zintenzivňuje.

Anální kuličky a vibrace

Anální kuličky se vyrábějí buď bez vibrací, nebo** s vibracemi**. U vibračních análních kuliček lze zpravidla volit z několika stupňů vibrací. Záleží na Vaší momentální náruživosti a touze.

Materiál análních kuliček

Při pořizování análních kuliček můžete volit z několika materiálů. Každý jedinec totiž upřednostňuje jiný. V nabídce jsou ** anální kuličky gelové, kovové, silikonové, plastové, skleněné či pryžové**. Mezi oblíbené patří anální kuličky gelové a ze silikonu. Stejně tak jsou oblíbené silikonové a gelové dilda a kolíky.

Barvy análních kuliček

Anální kuličky jsou nabízený v širokém barevném spektru, a to od průhledných, přes růžové, modré, až po černé.

Anální kuličky a lubrikační gel

Tak jako u většiny erotických pomůcek, i u análních kuliček je třeba užívat** lubrikační gel**. Anální otvor je obzvlášť citlivý, a proto jej při jakémkoliv zavádění erotické hračky řádně nalubrikujte.

Kuličkový anální kolík

Kromě klasických kuliček se můžete setkat také s** kuličkovým kolíčkem**. Jedná se o anální kolík tvořený kuličkami. Tento kolík má spodní část opatřenu přísavkou, která umožňuje jeho připevnění. Pak už si na něm můžete slastně užívat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5455 (gaymagazin.cz#145)


Přidat komentář