Anální lubrikační gely

Můžete být vzrušeni, naladěni, připraveni na divoký, nespoutaný sex. To však ještě samo o sobě není zárukou, že jste uvnitř vlhcí. A místo očekávaného úžasného sexu, může dojít na úpění, bolestivost a nepříjemnost. Ne však, použijete-li lubrikační gel.

 

Anální lubrikační gely – zdravotní nezávadnost

Při výběru análního lubrikačního gelu je dobré se zaměřit na ty, které Vám umožní nejen potřebné zvlhčení, ale současně Vám nepřivodí žádné zdravotní potíže, komplikace, vyrážky apod. Určitě tak není na škodu si pročíst etiketu. Bude-li anální lubrikační gel obsahovat informace o tom, že je dermatologicky, klinicky testovaný, není důvodu dále váhat a nejít do něho.

Anální lubrikační gely umožňující použití kondomu

Při koupi análního lubrikačního gelu se zajímejte také o tom, zda je možné ho použít současně s latexovým kondomem. Mohlo by se totiž velmi lehce stát, že se anální lubrikační gel a kondom navzájem vylučují.

Anální lubrikační gely i pro citlivou pokožku

Nemáte tzv. „hroší kůži“? Je Vaše pokožka naopak jemná, citlivá? A co na tom, že se bavíme o Vašem pozadí? Copak pokožka, kůže zadní partie je o něco méně, než například pokožka na rukou, prsou, břichu aj.? Naopak je možné považovat kůžičku okolo řitního otvoru za velmi jemnou a citlivou. A k tomu je třeba i tak přistupovat. Krom toho, Vy si přeci zasloužíte kvalitu. A tak při výběru análního lubrikačního gelu sáhněte po tom, který je přímo vhodný, určený pro citlivou kůžičku.

Anální lubrikační gely bezbarvé, bez vůně

Nepotrpíte si na žádné rádoby banánové, jahodové, citrusové, čokoládové, vanilkové a další vůně, které jsou tak rády přidávány například do kondomů? Pak si můžete zakoupit anální lubrikační gely, které jsou naprosto bez jakékoli vůně. K dostání jsou navíc i anální lubrikační gely, které jsou čiré, tj. bezbarvé. Ostatně, proč si koupit například anální lubrikační gel hnědé, růžové, červené aj. barvy? Zbytečně by Vás to mohlo třeba znepokojovat, odvádět pozornost aj.

Anální lubrikační gely umožňující vysokou míru kluznosti

Co očekáváte od Vašeho análního lubrikačního gelu? Jistě se shodneme na tom, že zvlhčení, respektive docílení maximální kluzkosti na dlouhou dobu. Asi by Vás moc nepotěšilo, kdybyste museli pro každý anální sex použít novou tubu análního lubrikačního gelu. Kvalitní anální lubrikační gel poznáte již při prvním použití. Budete moci „klouzat“ nerušeně po dlouhou a dlouhou dobu.

Anální lubrikační gely – snadnost aplikace nade vše

U análních lubrikačních gelů není důležité, aby byl jejich obsah v líbivém, atraktivním, či snad navíc důmyslném obalu. Veškeré krášlení může naopak použití análního gelu zdržovat a znepříjemňovat. Určitě se nechcete nijak zdržovat, až si budete chtít užít análního sexu. Složité otvírání tuby, lahvičky může pokazit celou chvilku, která se tak doposud vyvíjela více, než slibně. Ne nadarmo se pak říká, že v jednoduchosti je krása. A to platí i pro anální lubrikační gely. Nejčastěji jsou k dostání v praktické měkké tubě, kdy stačí jen jedním pohybem otevřít víčko. A pak již nic nebrání tomu, abyste navlhčili řitní otvor a jali se prozkoumávat třeba dosud nepoznané.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5431 (gaymagazin.cz#52)


Přidat komentář