Anální spreje

Anální spreje usnadňují anální sex. Uvolňují svěrače, usnadňují průnik do konečníku a sex je díky nim podstatně příjemnější. Pokud rádi provozujete anální sex, neměl by anální sprej ve Vaší výbavě chybět.

Anální spreje jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi anální sex, nebo kteří se chystají jej vyzkoušet. Používat by je měli jak začátečníci v této sexuální praktice, tak i pokročilí, kteří se chtějí vyhnout poranění a dopřát si hladký průběh análního styku bez bolesti. Anální spreje díky svému unikátnímu složení uvolňují svěrače, usnadňují průnik do konečníku a snižují i pro mnohé lidi nepříjemnou citlivost. Anální spreje však nepomáhají pouze s bezproblémovým a hladkým průnikem do zadečku, ale zajišťují také neuvěřitelnou extázi při análním styku.

Kdy používat anální sprej?

Anální sprej doporučují výrobci používat nejen při análním sexu, ale také při používání análních pomůcek. Použitím análního spreje výrazně usnadníte anální hrátky a požitek z nich bude podstatně vyšší.

Jak se anální sprej používá?

Anální sprej velmi efektivně napomáhá k dosažení extáze při provozování análního sexu. Jeho použití je naprosto jednoduché a nevyžaduje absolutně žádnou odbornost nebo zkušenosti. Anální sprej se aplikuje přímo do análního otvoru, kde se nechá vsáknout. Anální spreje jsou určeny pouze pro anální oblast. Rozhodně se nedoporučuje používat je na jiné tělesné otvoru, jako např. do vagíny nebo do úst. Jde o výrobek, který je velmi kvalitní a naprosto šetrný k lidské pokožce i ke sliznicím. Nemusíte se tedy obávat žádných nežádoucích reakcí. Poté, co použijete anální sprej do análního otvoru, můžete použít i** lubrikační gel** určený pro anální hrátky.

Proč používat anální sprej?

Anální sprej dokáže** uvolnit svěrač** a usnadnit tak průnik penisu nebo erotických pomůcek do konečníku. Po použití análního spreje se stane anální sex a veškeré anální radovánky mnohem příjemnější a snadnější.

Jak postupovat při aplikaci análního spreje

Jestliže jste se rozhodli nepodcenit anální sex a důkladně se na něj chcete připravit, možná jste v sexshopech nebo v internetové prodejně narazili na anální sprej. Pokud o něm slyšíte poprvé, pak je na čase jej vyzkoušet. Anální sprej Vám velmi zpříjemní anální sex. Před jeho použitím si přečtěte příbalový leták, abyste věděli, kolik množství Vašeho spreje je doporučeno použít. Anální sprej po otevření nastříkejte do oblasti análního otvoru a nechejte vsáknout. Množství záleží víceméně na Vás. Doporučuje se nastříkat několik dávek, cca 3-5.

Na jakém principu anální sprej funguje?

To, že anální sprej usnadňuje a podporuje** bezbolestný, vzrušující a příjemný anální sex**, už jistě víte. Proč tomu tak je? Anální sprej má v sobě obsaženy chladivé složky, které umožňují hladký průnik a celý průběh análního styku. Rozhodně se tento sprej doporučuje používat při análního styku i při použití análních pomůcek. Aby byl efekt znásobený, je vhodné společně s análním sprejem použít i anální lubrikační gel, který zcela jistě seženete v každé prodejně s erotickými pomůckami.

Balení análního spreje

Anální sprej seženete v různém množství. Pokud dosud nemáte s tímto přípravkem žádné zkušenosti, vyzkoušejte jeho** chladivý efekt** prvně na malém balení. Začít můžete na 30 ml, a pokud se tento kosmetický přípravek osvědčí, nic Vám nebude bránit v pořízení 50 ml nebo rovnou 100 ml balení. Anální spreje jsou k dostání v praktické lahvičce s rozprašovačem pro co nejjednodušší a nejpohodlnější aplikování do análního otvoru a celé jeho oblasti. Pro jeho dokonalý efekt postačí jedno až dvě stříknutí, pro pořádné uvolnění a co nejpříjemnější a nejhladší průnik můžete stříknout 3x i více.

Kdo používá anální sprej

Tento sprej má docela širokou a různorodou cílovou skupinu. Rádi tento výrobek používají ženy i muži. Zcela jistě se doporučuje anální sprej použít milencům začátečníkům, kteří s análním sexem dosud nemají zkušenosti a neví, co od něj očekávat. Tím, že použijí anální sprej, vyhnou se možným prvotním nepříjemným pocitům, bolestivému nebo ztíženému průniku, atd. Anální sprej dále používají ti, kteří jsou v análních hrátkách již zběhlí a chtějí si anální styk co nejvíce okořenit a užít.** Lubrikační gel** jim rozhodně neposkytne to, co nabízí jeden nebo dva vstřiky análního spreje do konečníku. Anální sprej ocení ti, kteří rádi používají anální** erotické pomůcky.** Je určen pro ženy, tak i pro muže, kteří si dopřávají análního sexu nebo např. kteří se oddávají masáži prostaty. Anální sprej používají homosexuální i heterosexuální páry, ale velmi často je používán i při autoerotice. Análním sprejem můžete potěšit svou drahou polovičku. Díky němu budete vždy připraveni na všechny varianty sexuálního potěšení bez jakéhokoliv omezení.

Na co si dát pozor

Anální sprej vždy používejte pouze do análního otvoru a jeho oblasti. Rozhodně jej nikdy neaplikujte do úst. Pokud by byl aplikován orálně, mohlo by dojít ke krátkodobému pocitu strnulosti v ústech a v krku. Zabraňte styku s očima, mohlo by dojít k jejich poškození. Pokud by se Vám přece jen nějakým omylem dostal do očí, ihned je vypláchněte vodou. Dbejte na to, aby se opravdu anální sprej dostal pouze tam, kam má. Jen tak předejdete možným nepříjemnostem.

Klady análního spreje

Anální sprej je takového složení, že se pro Vás anální sex stane doslova příjemnou a lákavou záležitostí. Má v sobě chladivé složky, které jakoby krátkodobě umrtví anální oblast, a usnadní tak průnik penisu nebo pomůcky do konečníku. Anální sprej obsahuje** přírodní výtažky**, které účinně uvolňují svěrač a usnadňují průnik. Takové spreje jsou dermatologicky a antialergicky testovány. Neobsahují vodu a dají se použít s jakýmkoliv kondomem i s různými lubrikačními gely bez omezení. Anální sprej můžete pořídit v malém balení, které obsahuje 15 ml roztoku. Díky miniaturní lahvičce jej můžete nosit u sebe, např. v příruční tašce a mít jej tak po ruce, kdykoliv jej budete potřebovat. Buďte připraveni kdykoliv a kdekoliv. Anální sprej Vám to umožní. Zkušení a ostřílení milovníci análního sexu se bez tohoto spreje jen zřídkakdy obejdou.

Pár slov na závěr

Anální sprej patří k produktům, které by při přípravě na anální styk neměly chybět v žádné ložnici mileneckého páru. Nezáleží na tom, zda máte sex poprvé, nebo se mu oddáváte pravidelně. Jestliže vás pálí anální vchod při pronikání nebo při samotném styku, nebo s análním sexem teprve začínáte, vyzkoušejte anální sprej, který snižuje citlivost, palčivost a možnosti poranění análního svalu při análním styku. Anální sprej Vám umožní prožívat anální styk tak, jak si přejete. Díky němu si anální styk oblíbíte a rádi ho zařadíte mezi své oblíbené sexuální praktiky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5460 (gaymagazin.cz#160)


Přidat komentář