Azyl pro milence Ostrava

Máte přítele, se kterým chcete zažít žhavou noc plnou lásky a úžasného milování? Takové pomyšlení je skvělé. Jenže nemáte kam jít? Pak vám nabízíme jednoduché řešení, kterým je azyl pro milence v Ostravě.

Našli jste si partnera, se kterým to myslíte opravdu vážně? Chcete spolu zažít úžasný nespoutaný sex? Pokud však nechcete nebo můžete se svým partnerem jít domů, velice vhodným řešením je využít ubytovacích služeb hotelu pro milence, kde vás mile uvítají a poskytnou vám pokoj dle vašich požadavků. Vše je samozřejmě naprosto diskrétní.

Milenecký azyl Ostrava

Azyl pro milence je ubytovací zařízení, které slouží ke krátkodobému ubytování, někdy jen na pár hodin, někdy na celou noc. V případě zájmu je samozřejmě možné zůstat v azylu pro milence i déle. Azyl pro milence je zařízení, které poskytuje prostor všem, kteří spolu chtějí zažít intimní chvíle plné něhy a sladkého milování. Vůbec přitom nezáleží na tom, zda jde o heterosexuální nebo homosexuální páry či třeba i skupinku osob. V azylu pro milence vám nebudou pokládat žádné zbytečné či dokonce dotěrné otázky, neboť se jedná o naprosto diskrétní službu, aneb co se stane v mileneckém azylu, to v něm i zůstane.

Co nabízí azyl pro milence?

Milenecký azyl Ostrava nabízí krátkodobé ubytovánív pokojích různých kategorií, které se nacházejí v různých cenových relacích. Protože azyl pro milence je naprosto diskrétní zařízení, je naprostou samozřejmostí, že každý pokoj má vlastní sociální zařízení, samozřejmě vybavené čistými ručníky a hygienickými prostředky. V dražších pokojích může být navíc i vana nebo třeba vířivka či masážní sprcha, v levnějších bývá pouze sprchový kout. V každém pokoji je samozřejmostí pečlivá čistota. Každý pokoj má k dispozici velkou dvojitou postel, větší a dražší pokoje mají i další vybavení, jako třeba pohovku a křesla, stolek, bar, počítač s internetem, televizi s videotékou a mnoha programy apod. Záleží tak jen na vás, o jaký pokoj budete mít zájem. Pro velice krátké pobyty postačí menší pokoj, pro náročnější zákazníky nebo pro delší pobyt se hodí vetší a lépe vybavený pokoj.

Jak se objednat do mileneckého azylu?

Do azylu pro milence se můžete objednat telefonicky či také po internetu. Není potřeba hlásit vaše pravé jméno, vaše doklady samozřejmě nikdo kontrolovat nebude. Můžete si pokoj klidně rezervovat pod přezdívkou či falešným jménem. Když se do azylu pro milence dostavíte, ujme se vás průvodce, který vám přidělí váš objednaný pokoj a zavede vás do něj. Platba za využití služeb azylu pro milence probíhá dle domluvy, buď předem nebo při odchodu. Stanete-li se stálým** zákazníkem azylu pro milence**, příště vám pro objednávku postačí i esemeska. Pokud přijedete autem, parkování je pro vás zajištěno v blízkosti azylu pro milence, takže s tím si nemusíte lámat hlavu. Více informací o mileneckém azylu Ostrava naleznete zde: http://www.milenecky-azyl-ostrava.cz/

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5446 (gaymagazin.cz#120)


Diskuze a zkušenosti

Karel | 30.01.2014 15:29
Re: Azyl pro milence v Karlových Varech Vím o kultivovaném azylu v centru Varů. Stačí, když zavoláte min. den předem na číslo: 606 406 534 a domluvíte se. Paní je opravdu příjemná a všechno Vám vysvětlí.


Přidat komentář