Elektro sex pomůcky

Rádi zkoušíte nové sexuální praktiky? Vyhledáváte takové, které nejsou pro každého? Jsou pro Vás netradiční sexuální praktiky výzvou? Pak můžete vyzkoušet například elektro sex.

Spojení sexu a elektřiny

Už samotný název elektro sex může u některých jedinců vyvolávat rozporuplné emoce, či dokonce strach. Představa spojování sexu s elektřinou vzbuzuje pocit nebezpečí a pocit něčeho zakázaného. Můžeme Vás však uklidnit. Při dodržování všech daných pravidel, postupů a upozornění není** elektro sex** nebezpečný.

Co je to elektro sex?

V případě elektro sexu se jedná o** stimulaci jednotlivých částí lidského těla elektroimpulsy**. Stimulovat je možno jak povrch kůže, tak jeho hluboká zákoutí. Těmi jsou anální či vaginální otvor. Elektro sex probíhá prostřednictvím nejrůznějších** erotických elektro pomůcek**.

Pomůcky pro elektro sex

Jaké pomůcky se užívají pro praktikování elektro sexu?

Anální elektro sex dildo

Anální elektro sex dildo slouží k** anální elektrostimulaci**. Pokud Vás již omrzela klasická anální dilda, můžete vyzkoušet tento netradiční, avšak velice příjemný kousek.

Elektro kroužky na penis a varlata

Elektro kroužky, stejně jako jiné elektro pomůcky, je třeba připojit ke zdroji a pak už si jen můžete užívat slastného stimulování. Elektro kroužky se připevňují na penis a varlata.

Elektro polštářky

Elektro polštářky stimulují povrch kůže. Můžete je přidělat na kteroukoliv část těla. Samozřejmě také na intimní partie.

Elektro rukavice

Pro milovníky erotických masáží a elektro sexu máme dobrou zprávu. Díky** elektro rukavicím** můžete spojit obě záliby v jedno. Stačí, když si partner rukavice nasadí, připojí je k soupravě na elektro sex, a erotická masáž může začít.

Další pomůcky na elektro sex

Pomůcek na elektro sex je mnoho. Mezi další patří například kovový anální kolík či pomůcky pro stimulaci bradavek. Záleží pouze na Vás, kterou část Vašeho těla byste si přáli stimulovat. Elektro sex pomůcky se prodávají také v celých sadách. K dané sadě pak můžete dokupovat další** elektro sex příslušenství**.

Kdy neprovozovat elektro sex?

Elektro sex má také jistá omezení. Elektro sex nesmí provádět těhotné ženy a osoby, které trpí srdečním onemocněním či mají kardiostimulátor. Každopádně,** před provozováním elektro sexu je nutné si přečíst informace uvedené u jednotlivých elektro sex pomůcek či elektro sex sad**! Daná pravidla se musí maximálně dodržovat. Pokud Vy sami máte zálibu v elektro sexu, ale partner Vaše nadšení nesdílí, nenuťte ho. Stejně jako při jiných sexuálních praktikách, i zde člověk musí opravdu chtít. Jinak si sex neužije ani jeden z dvojice. Pokud však oba partneři najdou v elektro sexu zalíbení, může se stát tato sexuální praktika velice zajímavým zpestřením Vašeho intimního života. Musí se ale vědět jak správně na ni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5456 (gaymagazin.cz#146)


Přidat komentář