Masturbátor torzo transexuál

Hračky pro dospělé vždy přitahovaly. Dnešní nabídka je však mnohem více zajímavější než dříve. Jde o masturbátor v podobě torza transexuála. Masturbátor je velice příjemný na dotek.

Hračky pro dospělé jsou moderní a vysoce realistické. Dokáží přitahovat až neuvěřitelnou silou. Jen si to představte, hrát si se sexuálně vyvinutou hračkou, která je tak příjemně teplá, měkounká, připomínající lidské tělo. Je to prostě úžasné. Navíc, když se s ní uzavřete v soukromí, nikdo vás nebude rušit a vy si budete jen skvěle užívat.

Znáte masturbátor torzo transexuál?

Tato moderní sexuální hračka je prostě něco úžasného. Je to zřejmě nejrealističtější sexuální pomůcka na trhu vůbec. Je vyrobena z na omak příjemného materiálu, který je měkký, má zbarvení těla a je vybaven termoregulací. Již to samo o sobě je vzrušující. Nebudete se dotýkat studené gumy, ale příjemného materiálu. Celý Masturbátor torzo transexuál je vlastně cílenou hračkou 3 v 1. Jde o** torzo** lidského těla s překrásně** vyvinutými prsy, análním otvorem a perfektně tvarovaným penisem**. Rozměry samotného torza jsou více než potěšující – 65 x 41 x 33 centimetrů. Navíc v balení najdete i** DVD, lubrikační gel, čisticí prostředek Toy Cleaner a Extreme Revive pudr**.

Co umí masturbátor torzo transexuál?

Cokoli si jen umanete. Můžete se laskat s jeho prsy, můžete se dokonce mezi prsy uspokojovat. Fantazii se meze nekladou. Můžete přímo řádit na pevném krásně tvarovaném penisu, a to ve všech vašich oblíbených dírkách. Pomocník lubrikační gel je vám k dispozici. Anebo další varianta je vyzkoušet pevný anální otvor. Můžete zajíždět po libosti, můžete přirážet, prostě cokoli se vám bude líbit.

Masturbátor torzo transexuál

Jde opravdu o hračku transexuála. Torzo je vybaveno pro ženy i muže. Pro každého komu imponuje velikost, pevnost, realistický tvar, a pro každého, kdo si rád hraje. Torzo je natolik realistické, že přímo vidíte nadržené bradavky, které trčí vzhůru a při dotyku hřejí, nebo studí, jak si jen přejete. Penis je velký a on i varlata jsou plné reálného žilkování. A anální otvor je tak krásně těsný, přiléhavý, že dokáže přinést neuvěřitelné pocity, které si budete přát, aby nikdy neskončily.

Údržba a čištění

Po hrátkách je třeba** masturbátor** omýt a vyčistit. Balení je doplněné o speciální čistič, kterým torzo omyjete. Použijete čistící přípravek a teplou vodu, a obojí prolijete análním otvorem masturbátoru. Pak omyjete ostatní jeho části. Celé torzo necháte vysušit. A suché pak ošetříte speciálním pudrem, který ochrání jeho měkkost, poddajnost a příjemnost na dotek. Pokud budete tento postup používat pravidelně, zůstane masturbátor torzo transexuál beze změny a budete se s ním moci velmi dlouho těšit.

Kde koupit torzo transexuála?

Masturbátor torzo transexuál najdete v nabídkách sexshopů, ale i kamenných prodejen. Většinou je skladem alespoň jeden kus a tak i při objednání přes internet vám bude doručen do druhého dne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5452 (gaymagazin.cz#129)


Přidat komentář