Mini anální sprcha

Anální sex, masáž prostaty, fisting nebo rimming análního otvoru – to vše jsou sexuální praktiky, při kterých hraje důležitou úlohu hygiena konečníku. A jak dosáhnout toho, aby byl konečník čistý?

Hygiena je důležitá věc. Díky** dodržování hygienických zásad** je možné vyvarovat se některým chorobám a infekcím. A v případě análních erotických hrátek to platí taktéž.

Hygiena při sexuálních análních praktikách

Hygiena při análním sexu a jiných sexuálních praktikách je důležitá nejen proto, aby byl zmírněn zápach nebo dokonce přímý styk se zbytky stolice, ale především kvůli ochraně zdraví. Lidské výkaly totiž obsahují velké množství choroboplodných zárodků, které mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. I když říká se, že výkaly vegetariánů jsou v tomto ohledu relativně bezpečnější. V konečníku sice po vyprázdnění výkaly již nejsou (nebo jen malé zbytky), ale jelikož tam před pár hodinami nebo i před pár minutami byly, je potřeba počítat s tím, že se jedná o nehygienické prostředí. Infekce ze stolice vám hrozí především v případě, kdy budete k dráždění konečníku používat ústa. Pokud budete ke dráždění konečníku používat jiné části těla, jako penis, prsty či ruce, pak by vám žádná nákaza hrozit neměla, samozřejmě za předpokladu, že v případě penisu použijete kondom a že si poté ruce či penis řádně omyjete a také že na nich nemáte žádné zranění, kterým by patogeny mohly proniknout do krve.

Jak zajistit hygienu análního otvoru a konečníku?

K análním hrátkám byste měli přistupovat jedině tehdy, pokud vaše trávení zrovna není podrážděné a pokud tedy nemáte průjem nebo časté nucení na velkou potřebu. Před započetím análních sexuálních praktik je možné provést klystýr, ale obecně se to nedoporučuje. Jednak klystýr není moc příjemný a navíc častý klystýr oslabuje trávení. Mnohem vhodnější je provést pouze výplach konečníku, tedy poslední části střeva, ve které se shromažďuje stolice těsně před vyprázdněním. Pokud jste se vyprázdnili a nemáte průjem, pak přímý styk se stolicí při análních hrátkách nehrozí. Přesto je vhodné konečník vymýt od zbytků stolice a také pro zmírnění specifického zápachu. K tomuto účelu se ideálně hodí mini anální sprcha, neboli anální vyplachovač.

Anální sprcha

Mini anální sprcha je pomůcka, kterou můžete použít kdykoliv bude potřeba. Její použití není nikterak náročné ani nepříjemné, jak je tomu u klystýru.** Mini anální sprcha** je tvořena gumovým balónkem a hadičkou nebo podlouhlou plastovou „jehlicí“. Gumový balónek se naplní vodou o teplotě lidského těla (36-37 stupňů Celsia). Hadička nebo jehlice se poté zavede do konečníku a pak se pomalu tiskne balónek, díky čemuž teplá voda z něj vymyje konečník. Pozor – nikdy nepoužívejte horkou vodu, neboť byste si popálili sliznici konečníku. Stejně tak nepoužívejte vodu studenou, neboť je to nepříjemné. Hadičku nebo jehlici není potřeba zavádět nijak hluboko, postačí jen pár centimetrů. Je-li to potřeba, můžete konečník vypláchnout i opakovaně, dokud voda z něj vytékající nebude úplně čistá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5441 (gaymagazin.cz#88)


Přidat komentář