Nafukovací muž

Proč by si jen heterosexuálové mohli plnými doušky užívat nafukovacích panen? I gayové nemusí zůstat nijak ochuzeni. Specializované sexshopy totiž nabízí jak nafukovací panny, tak nafukovací muže. A to skutečně sexy samce.

 

Nafukovací muž – běloch, černoch

Nejste vybíravými, nebo je naopak Váš vkus velmi vyhraněný? V obou případech si budete moci díky bohaté nabídky nafukovacích mužů, přijít na své. Dopřát si můžete atraktivního, pohledem divokého sexy nafukovacího černocha. Pokud byste však chtěli zůstat „v naší krajině“, pak si můžete vybírat z neméně bohaté nabídky charismatických, divokých nafukovacích mužů bělochů. A že se nedokážete rozhodnout? Tak proč si nepořídit hned „páreček“? Ostatně, při sexu by neměla být žádná nuda a stereotyp. Toho se Vám nedostane, zapojíte-li nejen fantazii, ale také se postaráte o náležitou „obměnu“. V normálním vztahu byste si asi moc dobrou pověst nevysloužili. S** nafukovacími muži** Vás však mohou nechat případné pomluvy chladnými.

Nafukovací muž s tvrdým penisem

Co očekáváte od Vašeho „přítele do nepohody“? Je to jen líbivý vzhled, nebo jeho majestátní mužnost? A proč byste nemohli mít oboje pěkně naráz? Stačí si jen zvolit nafukovacího muže, který je nejen pěkný na pohled, ale také tvrdý na dotek, a to doslova. K dostání jsou nafukovací muži s pěkně tvrdým penisem. Žádný pokles se konat nebude. A Vy pak můžete s Vaším divochem zažít výbuch rozkoše, kterou Vám svým penisem s potěšením dopřeje. Váš nový přítel tu bude jen a jen pro Vás. Samozřejmě, budete-li ho chtít zapůjčit příchozí návštěvě, je to jen na Vás. Královské dělení může fungovat, ale také ne.

Nafukovací muž v životní velikosti

Bezpochyby to však není jen vzhled a penis, co od Vašeho nafukovacího muže očekáváte. Možná máte ještě před očima, či dokonce doma nafukovacího muže v jeho začátcích. Tato nafukovací „hračka“ však svým způsobem patří již do muzea. Ale určitě se jí nezbavujte, přeci jenom s Vámi toho hodně určitě prožila. Současní nafukovací muži se od těch dřívějších liší v mnoha detailech. Není to jen výraz tváře, materiál, detaily, ale také velikost. Se současnými nafukovacími muži budete mít pocit, že jste se skutečným mužem, ne jen atrapou. Sice tedy nebude mluvit, smát se apod. Na druhou stranu, potřebujete to ke štěstí, tedy k sexu?

Nafukovací muž hasič Vás zachrání i potěší

Obdivujete statečnost, chrabrost, mužnost, nebojácnost, dobré skutky? V tom případě Vás může zaujmout nafukovací muž hasič, který je připravený Vás zachránit a dostat z jakékoli situace. K tomu mu pomáhá jeho velká výzbroj – pevný a dlouhý penis, který svým zlověstným trčením nenechá nikoho na pochybách, že to je on, kdo tady vládne. Nechcete-li tedy být pořád jen těmi, kdo se obětují, uskrovňují, plní přání, pak si určitě pořiďte nafukovacího muže hasiče. Budete to totiž naopak Vy, kteří budou opečovávání, rozmazlováni.

Nafukovací muž s vibračním penisem

Kdo by měl rád pasivitu? Té se tak trochu obáváte, když si pořídíte nafukovacího muže? Už vidíte, že to budete jen Vy, kdo bude muset vyvíjet aktivitu, aby byl sex vzrušující, podmanivý, výbušný. Pasivity se nedočkáte, pokud si pořídíte nafukovacího muže s vibračním penisem. S takovým mužem zažijete neopakovatelnou jízdu, jako v rodeu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5434 (gaymagazin.cz#56)


Přidat komentář