Návleky na penis

Návleky na penis jsou více účelné. Velmi efektivně s nimi prodloužíte svůj penis, pokud zvolíte prodlužovací, nebo můžete svého partnera dráždit, což zaručí návleky na penis dráždící. A co takhle návlek, který kombinuje obě možnosti?

Návleky na penis patří k velmi oblíbeným erotickým pomůckám určeným jak pro muže, kteří ji používají, tak i pro jejich partnery. Tato erotická pomůcka pomáhá při sexu nejen jejich nositelům, ale velmi výrazně přispívá k prožití skvělého sexu i jejich sexuálním partnerům, kteří díky nové velikosti a úpravě partnerova penisu zažívají nepředstavitelnou rozkoš, na kterou dosud možná nebyli ani zvyklí. Návleky na penis můžou plnit hned několik funkcí. V nabídce sexshopů, ať už internetových nebo kamenných, máte na výběr z návleků, které výrazně prodlouží penis nebo jeho objem, nebo Vám jsou k dispozici návleky, které dráždí a stimulují jak muže, který návlek používá, tak i jeho partnera, který je mužem obšťastnován.

Z čeho jsou návleky na penis vyrobené?

Návleky na penis jsou velmi pružné. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které nedráždí lidskou pokožku. Dají se nasadit i na vibrátor, čímž si můžou muži, ale i ženy, velikost, šířku a povrch vibrátoru přizpůsobovat svým potřebám. Prodlužující a dráždící návlek na penis je vyrobený z naprosto pružného a přitom tolik přilnavého materiálu, který se velmi snadno navléká a z penisu nebo z vibrátoru nesklouzává.

Proč používat návleky na penis?

Milostný akt někdy vyžaduje určité změny, aby nezevšedněl. Proč si nevylepšit sex s partnerem, když je to tak jednoduché? Většinou k tomu stačí změna prostředí, nové erotické prádlo nebo erotická pomůcka. A u této zůstaneme. Ideální erotickou pomůckou, která rozhodně stojí za vyzkoušení, je i návlek na penis. Návleky na penis můžou zvětšit rozměry penisu jak v jeho délce, tak i v jeho objemu. Navíc můžete vybrat takový, který bude pokryt různými výstupky, aby velmi efektivně dráždil partnera při análním sexu. Návleky na penis můžete používat i pro nasazení na vibrátory, a nemusíte si tak pořizovat nové a nové vibrátory. Díky nim zdokonalíte erotické hry v posteli a dopřejete si i perfektní pocit z absolutně největšího uspokojení Vašeho přítele.

Které návleky na penis jsou nejprodávanější?

Mezi nejprodávanější návleky na penis patří** elastické návleky s výstupky**. Výstupky jsou různého druhu, nejčastěji s jemnými bodlinkami. Dalším typem, který se hodně prodává, jsou silikonové návleky s bodlinkami, které jsou vyrobené z příjemného materiálu, který nikde muže netáhne a dokáže zvětšit mužský penis až 10x od jeho původní velikosti. Třetím nejčastěji prodávaným tipem je silikonový návlek na penis, který je také opatřen nopky, a který je vhodný pro stimulaci G bodu.

Klady návleků na penis

Návleky na penis zvyšují stimulaci těch, kteří se rozhodli je vyzkoušet. Jejich pozitivní funkce je způsobena nejen zvětšením objemu penisu, ale zejména různými výstupky na povrchu daného návleku, který velmi intenzivně dokáže dráždit vnitřní stěny análního otvoru a prostatu. Návleky na penis mají dále tu funkci, že snižují citlivost penisu a pohyb předkožky, což brání muži v předčasné ejakulaci, muž je tak déle výkonný a je připraven maximálně svého partnera uspokojit. Návleky na penis jsou vyrobeny z vysoce elastického materiálu, což patří k jejich další výhodě. Jsou použitelné na většinu rozměrů penisů bez toho, aby penis přiškrcovaly a byly nepohodlné. Výhodou je také fakt, že je můžete použít i na většinu rozměrů vibrátorů a jejich využití je velmi příjemné a efektivní.

Jak vypadají návleky na penis

Jde o pevnější obal na penis, který vypadá jako dutý vibrátor, který se nasadí na penis. Návleky se vyrábí v mnoha různých provedeních. Některé návleky jsou vybaveny tuhým výčnělkem, který při každém dotyku dokáže přímo stimulovat prostatu. Návleky se vyrábí v mnoha různých velikostech. Vnitřní průměr návleku na penis může mít v klidu cca 2 cm, a délku např. 12 cm. Jestliže má návlek na penisu správně držet, je důležité, aby byl penis větší, než jsou vnitřní rozměry návleku. Proto dřív, než si návlek na penis zakoupíte, měli byste znát rozměry svého penisu, abyste vybrali správně.

Návleky na penis vyrobené ze silikonu

Návleky, které jsou vyrobené ze silikonu, jsou dosti pevné a udržují stabilní teplotu. Silikon dává erotickým pomůckám perfektní vyvážení chemických a mechanických vlastností, které jsou potřebné pro každodenní použití. Díky tomuto materiálu se nemusíte nijak v používání návleku na penis omezovat a můžete jej používat kdykoliv se Vám zachce. Silikon je velmi ohebný materiál, který v sobě obsahuje i další chemické komponenty, které obsahují ještě o několik procent silikonu více. Materiál je bez ftalátů, je málo porézní a bez chuti nebo** bez zápachu**. Návleky na penis, které jsou vyrobeny ze silikonu, je potřeba čistit samozřejmě po každém použití speciálním antibakteriálním čistidlem nebo horkou vodou, ve které může být rozpuštěné jemné mýdlo. Při použití** lubrikačního gelu** u návleku vyrobeného ze silikonu vybírejte ten, který je vyroben na vodní bázi.

Pro koho jsou návleky na penis určeny?

Návleky na penis plní dvě základní úlohy, a to zvětšení penisu v objemu a v délce a pro větší stimulaci. Návleky na penis jsou určeny především pro ty páry, kde muž vrcholí dříve než jeho partner, nebo kde chce muž co nejlépe svého partnera uspokojit. Díky návleku na penis se už muži nemusí zaobírat svou velikostí penisu, která nepatří k nadprůměrným a partner nemusí mít tendence hledat si milence, který by ho dokázal uspokojit. Všechny problémy s velikostí penisu, s nudou v posteli, se stereotypem a dalšími vyřeší tato malá, ale velmi efektivní erotická pomůcka, bez které si mnoho mileneckých párů již neumí postelové hrátky představit.

Na co si dát pozor

Rozhodně není dobré si návlek na penis plést s prezervativem. Návlek na penis je podstatně příjemnější, než je prezervativ, je bez zápachu a některé typy návleků můžou být i parfémované. Návleky na penis neslouží jako ochrana proti početí nebo ochrana proti pohlavně přenosným chorobám. Při překotné ejakulaci a potřebě snížení citlivosti penisu je možné použít pod návlek na penis ještě některý druh silnějšího kondomu, který v sobě zahrnuje látky určené k oddálení ejakulace. Návlek na penis můžete kombinovat ještě s dalšími erotickými pomůckami, jako např. s vibračním kroužek, což navíc umocňuje stimulaci partnera.

Cena návleků na penis

Návleky na penis pořídíte již od pár stovek. Mezi ty nejlevnější patří návleky, které stojí 200 až 300 korun, samozřejmě čím propracovanější návlek, tím i vyšší cena. Ta se může vyhoupnout až k tisícikoruně. Stále se však jedná o levnou erotickou pomůcku, která dokáže s Vaším penisem divy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5458 (gaymagazin.cz#156)


Přidat komentář