Nejlepší afrodiziaka

Chcete vzbudit buď u sebe, nebo u svého partnera větší chuť na sex? Máte problémy s erekcí a nevíte jak svůj „nástroj lásky“ povzbudit k akci? Nebo chcete jen zpestřit společný večer ve dvou či oživit party?

Ve všech těchto případech jsou zde nenápadní, avšak všem dobře známí pomocníci v podobě afrodiziak. Afrodiziaka jsou známa od nepaměti. Mohou být v podobě ovoce, zeleniny, bylinek, rostlin, potravin, nebo také v tekuté podobě kapek, vonných olejíčků, tablet či krémů. Doba jde zkrátka kupředu i co se povzbuzovačů touhy týče.

Afrodiziaka pro muže

Afrodiziaka pro muže mají za úkol především zlepšit erekci. Může se stát, že s erotickou touhou by ani tak problém nebyl, ale prostředek touhy jaksi stagnuje. Snadno a jednoduše jej můžete popostrčit právě díky afrodiziakům. Stejně tak se ale stává, že muž čím dál více ztrácí chuť na sex celkově, a tato situace mu není příjemná nejen kvůli sobě samému, ale také kvůli partnerovi, který tím strádá. Řešením mohou být účinná afrodiziaka. Jaká afrodiziaka pro muže můžete vyzkoušet?

Afrodiziaka jako přírodní doplňky stravy

Jedná se o afrodiziaka v podobě kapslí, která slouží jako doplněk stravy. Ty mají za úkol zvýšit u muže jeho sexuální touhu a zkvalitnit erekci. Afrodiziakální doplňky stravy obsahují především testosteron, mužský pohlavní hormon.

Krém pro masáž penisu

Chcete svému partnerovi zajistit skutečnou rozkoš? Vyzkoušejte masáž penisu. K masáží penisu se užívají speciální krémy, které kromě samotného usnadnění masáže mají za účinek také posílení erekce partnera a zvětšení penisu. Krém je třeba důkladně vmasírovat.

Afrodiziakum poppers

Poppers, jedno z nejznámějších a nejpoužívanějších afrodiziak. Afrodiziakum poppers je nejčastěji užíváno na společenských akcích, diskotékách a nejrůznějších party. Afrodiziakum poppers se prodává v malých lahvičkách s tekutinou, která vůní silně připomíná barvu či jinou chemikálii. Poppers se čichá, a to nejlépe tak, že kapku nalijete například na kapesník a čichnete si k němu. Stačí jedno přičichnutí. Poppers způsobí chvilkovou euforii, dobrou náladu a horkost v obličeji. Je však určeno k použití při sexu, kdy si chvíli před vyvrcholením přičichnete a orgasmický prožitek se zněkolikanásobí.

Španělské mušky

Klasika, která nikdy nevymře. Stačí pár kapek a vášeň v mžiku zaklepe u Vašich dveří. Španělské mušky se kapou buď do tekutiny, na cukr, či pod jazyk.

Afrodiziaka v podobě koření, bylinek či ovoce

Mezi nejběžněji dostupná afrodiziaka, která si můžete koupit i za domem v samoobsluze, patří celer, chřest, med, čokoláda, šafrán, chilli, meloun, rajské jablko, dýňová semínka, mrkev, zázvor, muškátový oříšek, pepř, vanilka atd. Pokud tedy plánujete romantickou večeři ve dvou, vsaďte na vlastní kuchařský um a přimíchejte do Vaší lahůdky také nějaké to afrodiziakum. Rozproudíte tím erotickou atmosféru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5457 (gaymagazin.cz#147)


Přidat komentář