Nevibrační penis

Jak používat nevibrační penisy? Z jakých druhů nevibračních penisů si můžeme vybírat? A proč se pro ně rozhodnout? Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné o této erotické pomůcce.

Z široké nabídky erotických pomůcek se vám až zatočí hlava. Erotický průmysl je velmi vynalézavý a tak si zákazníci mohou vybírat z mnoha pomůcek s různými funkcemi. Ženy se nejčastěji rozhodují pro vibrátory, zaujmout je však mohou také venušiny kuličky, vibrační vajíčka, dilda nebo vakuové pumpy. Erotické pomůcky pro muže se mohou rozdělit do tří skupin. Patří zde pomůcky, do kterých se zasouvá penis. Do této skupiny se řadí např. umělé vagíny, nafukovací panny a masturbátory (honítka). Do další skupiny se řadí anální pomůcky, jako jsou venušiny kuličky, vibrátory nebo nevibrační penisy. Poslední skupinu tvoří erotické pomůcky, jako jsou vibrační kroužky, erekční kroužky nebo vakuové pumpy. V tomto článku se zaměříme na** nevibrační penisy**.

Nevibrační penis

Nevibrační penisy nebo také dilda jsou umělé penisy, které však nevibrují jako klasické vibrátory. Výhodou oproti vibrátorům je také to, že jsou pružnější a ohebnější. Nevibrační penisy mohou být opatřeny přísavkou, pomocí které se pak penis připevní na hladkou plochu. Tyto erotické pomůcky se mohou používat ve sprše a vaně a v žádném případě nehrozí jejich poškození. Nevibrační penisy jsou vodotěsné, vynikají dlouhou životností a jen tak se vám nepokazí.

Jak používat nevibrační penis

Na této** erotické pomůcce** je nejlepší její univerzální použití.** Nevibrační penisy** se mohou používat k dráždění vagíny nebo análního otvoru. Dilda jsou oblíbená u žen, které nemají rády vibrace nebo u mužů, kteří mají rádi dráždění análu. Tuto erotickou pomůcku můžete využít sami nebo při sexuálních hrátkách s vaším partnerem. Záleží jen na vás a na vašich touhách.

Jaké jsou druhy nevibračních penisů

Nevibrační penisy jsou velmi realistické erotické hračky, které přímo kopírují mužský pohlavní orgán v ztopořeném stavu. Pak už záleží jen na vás, v jakém provedení si nevibrační penis vyberete. Na výběr budete mít z různých velikostí, tvarů, barev a materiálů. Pořídit si můžete klasický nevibrační penis, který vypadá jako skutečný. Takovýto nevibrační penis má dokonce i žíly. Tato erotická hračka může být opatřena přísavkou. Nevibrační penis poté upevníte na rovnou plochu a užijete si s ním. Další variantou je připínací nevibrační penis. Tento nevibrační penis mohou používat páry. Dalším typem je speciální nafukovací nevibrační penis. Penis se nejdříve zasune buď do vagíny nebo análního otvoru a pot se pomocí speciálního balonku začne nafukovat. S touto erotickou hračkou zažijete dosud nepoznané pocity. Pro ženy, které chtějí s jedním partnerem zažít sex klasický a anální jsou určeny speciální připínací penisy. Takovýto penis si muž připevní na sebe a může svou ženu uspokojit tak, jak bude chtít. Vyberte si z bohaté nabídky nevibračních penisů ten nejlepší právě pro vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5430 (gaymagazin.cz#51)


Přidat komentář