Pánské boxerky s dildem uvnitř

Máte rádi dráždění a stimulaci konečníku? Vzrušují vás pasivní anální hrátky? Milujete ten pocit plnosti a pnutí ve vašem konečníku? Pak by se vám mohly líbit boxerky s análním dildem uvnitř.

Pánové, jste při sexu aktivní nebo pasivní? Pokud dáváte přednost pasivitě, pak pro vás máme skvělý tip na boxerky s dildem uvnitř.

Boxerky s análním dildem uvnitř

Boxerky či slipy s dildem nebo análním kolíkem uvnitř jsou určeny milovníkům pasivního análního sexu a dráždění svěrače. Toto nezvyklé spodní prádlo se vyrábí v pánské a i dámské verzi a může sloužit jako celodenní předehra k análnímu sexu nebo také jako** autoerotické dráždění**.

Jak vznikly boxerky s análním dildem uvnitř?

Milovníci análního dráždění a také vyznavači BDSM stylu mají v oblibě nošení análního kolíku po celý den. Anální kolík se jednoduše vsune do análního otvoru a poté se obleče nějaké těsnější spodní prádlo, aby kolík nevyklouznul. Zřejmě právě tento zvyk inspiroval tvůrce** boxerek a slipů s análním dildem uvnitř** k výrobě tohoto nezvyklého spodního prádla, které ocení zejména milovníci pasivního análního sexu.

Proč nosit boxerky či slipy s análním dildem uvnitř?

Boxerky nebo slipy s análním dildem či kolíkem uvnitř jsou určeny všem, kdo milují ten slastný pocit, když je konečník naplněný a napnutý, jak se tomu děje při análním sexu. Jenže jak to udělat, pokud chcete mít tento pocit po celý den? Ideálním řešením jsou právě boxerky či slipy s análním dildem či análním kolíkem uvnitř. Toto nezvyklé spodní prádlo vám umožní mít pocit plného konečníku neustále a to třeba i v práci, ve škole, při nakupování nebo na procházce, prostě kdekoliv a kdykoliv. Samozřejmě že boxerky s análním dildem nemohou a ani nechtějí být plnohodnotnou náhradou análního sexu s vaším partnerem, ovšem hodí se jako skvělá předehra k análnímu sexu.

Jak používat boxerky či slipy s análním dildem uvnitř?

Pokud víte, že vás ještě ten den odpoledne nebo večer čeká anální sex s přítelem a vy jste ten, kdo má rád pasivní úlohu, pak jsou boxerky či slipy s análním dildem uvnitř ideálním řešením. Pokud si je oblečete hned ráno, od té chvíle nebudete myslet na nic jiného než na to, že až se vrátíte domů, váš přítel vás vysvleče a udělá se do vás – a taková myšlenka je přece skvělá ne?** Slipy či boxerky s análním dildem** nebo análním kolíkem uvnitř jsou nejoblíbenější v těch párech, kdy jeden z partnerů přebírá dominantní úlohu a druhý partner je naopak výrazně submisivní. Dominantní partner hned ráno svému submisivovi přikáže, aby si oblékl spodní prádlo s análním dildem, nebo mu ho nasadí sám. Submisivní partner tak po celý den nezapomene, co ho po návratu domů čeká.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5442 (gaymagazin.cz#89)


Přidat komentář