Parfém pro gaye s feromony

Milí muži i kluci, je vám sympatický některý z vašich přátel, známých či kolegů? Už dlouho na něj myslíte, ale on o vás pořád nejeví zájem? Nebo si zkoušíte najít přítele v baru apod., avšak stále bezúspěšně? Pak by vám mohl pomoci parfém s feromony.

Když se do sebe dva lidé zamilují, často se říká, že to mezi nimi jiskří, nebo že je mezi nimi nějaká chemie. Když se na to podíváme z vědeckého hlediska, pak s tou chemií nejsme vůbec daleko od pravdy. Aniž by měli lidé nějaké chemické nebo biologické vzdělání, přesto podvědomě poznali či vycítili, že za lidskými vztahy a vzájemnou sympatií nebo naopak nesympatií se opravdu skrývají chemicko-biologické procesy. Výhodou dnešní moderní doby je však to, že už nemusíte pouze bezmocně doufat, že právě vaše tělo vylučuje ty správné chemické látky, které přitahují partnery. Dnes si totiž právě takové látky můžete jednoduše koupit. Díky tomu pak snáze zapůsobíte na kohokoliv si jen budete přát.

Co jsou to feromony

Látky, o kterých je řeč výše, se nazývají feromony. Jde o chemické látky, které se přirozeně tvoří v těle každého z nás. Naše těla tyto látky vylučují, a to především na některých částech těla. Někteří lidé však feromonů vytvářejí a tím pádem i vylučují více, jiní naopak méně. A právě ti, kteří jich mají méně, mají obvykle také menší úspěchy při hledání nových partnerů.

Jak fungují feromony

Feromony jsou chemické látky, které přirozeně produkují muži i ženy. Produkce feromonů závisí na věku ale ve značné míře také na aktuálním emocionálním stavu. Pokud se vám někdo líbí a věříte, že by to byl vhodný partner pro vás, pak vaše tělo v tu chvíli začne produkovat výrazně více feromonů než obvykle. Pokud ovšem chcete, aby vaše feromony působily právě na toho, o koho máte zájem, je důležité trávit co nejvíce času v jeho těsné blízkosti, ideálně několik hodin denně. Důvodem, proč je potřeba více času a těsná blízkost je to, že čím více času feromony dostanou, tím lépe splní svou „misi“ a vaše šance na získání vašeho vyvoleného výrazně vzrostou. Takovýmto způsobem fungují přirozené feromony. Existuje však ještě další možnost, a to že si v obchodě koupíte feromony se zvýšenou a zrychlenou účinností.

Parfém s feromony pro gaye

V dnešní době si můžete zakoupit i takové věci, jako jsou feromony. Feromony se prodávají již smíchané s parfémem. Parfém s feromony funguje daleko rychleji než přírodní lidské feromony. Ale jako je to možné? Proč fungují kupované feromony mnohem rychleji než ty přirozené? Důvod je prostý. Kupované feromony jsou totiž silně koncentrované. Avšak tato silná koncentrace má i svá úskalí, neboť feromony tak mohou zapůsobit i na ostatní osoby okolo. Proto se doporučuje používat** parfém s feromony** opravdu opatrně a především tehdy, pokud budete moci strávit alespoň trochu času se svým vyvoleným o samotě. Pokud se vám pak podaří pozvat ho k sobě domů, pak už vám nic nebrání použít parfém s feromony i ve větším množství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5439 (gaymagazin.cz#86)


Přidat komentář