Pomůcky pro dráždění prostaty

Muži, víte už, kde se ve vašem těle nachází prostata? Dobrá kondice prostaty je velmi důležitá pro mužské zdraví. Jedním ze způsobů jak udržovat prostatu v dobrém stavu, je například masáž a dráždění prostaty.

Pravidelně masírovaná prostata se nezvětšuje a taktéž napomáhá pevné, dlouhé a silné erekci. Masáž prostaty, to však není žádná novinka moderní doby. Masáž prostaty byla známou zdravotní procedurou ale i sexuální praktikou již v dávných dobách, což dokládají různé nástěnné malby a jiné dokumenty. Masáž prostaty, to však není jen zdravotní procedura. Díky masáži a dráždění prostaty je možné dosáhnout mnohem intenzivnějšího orgasmu. Masáž prostaty je tak nejen velice zdravá, ale je to také velice příjemný, až orgasmický zážitek. A čím masáž prostaty provádět?

Čím je možné masírovat prostatu?

Prostata se dá jednoduše masírovat prstem. Před tím, než to budete chtít vyzkoušet, si však na používaném prstu ostříhejte nehet a také ho zbruste pilníčkem, aby nehrozilo žádné poranění. K masáži prostaty prstem je potřeba určitých zkušeností. Zvláště pak, pokud chcete masírovat prostatu někomu jinému a ne sobě. Proto je vhodnější pořídit si nějakou speciální pomůcku určenou speciálně k masáži prostaty. Pomůcky ke dráždění prostaty se dají zakoupit v sexschopu ale jelikož je masáž prostaty také zdravotní procedurou, tak je možné speciální pomůcku koupit i ve zdravotnických potřebách nebo v některých lékárnách.

Pomůcky pro masáž a dráždění prostaty

Existují různé** typy pomůcek pro dráždění prostaty**. Některé jsou vibrační a jiné ne. Protože je však prostata velmi citlivá na vibrace, většina pomůcek pro dráždění prostaty jsou vibrační strojky, snad jen ty nejjednodušší a nejlevnější pomůcky vibrační motorek nemají.

Vibrátor na dráždění prostaty se zahnutou špičkou

Pokud si chcete vychutnat dráždění prostaty, ale nemáte rád pocit silného tlaku v konečníku, který vzniká při používání análního vibrátoru nebo při análním sexu, pak je pro vás ideální vibrátor pro dráždění prostaty s podlouhlým úzkým tělem a zahnutou špičkou. Zahnutá špička má svůj důležitý účel – pomáhá intenzivně masírovat prostatu. Pokud si pořídíte dráždidlo prostaty bez rozšířeného spodního konce, dejte pozor na to, aby se vibrátor nedostal do konečníku příliš hluboko, protože pak by mohl být problém s jeho vytahováním.

Vibrátor na dráždění prostaty ve tvaru písmene U

Vibrátor ve tvaru písmene U, popřípadě označovaný také jako vibrátor ve tvaru podkovičky, je momentálně tím nejvyspělejším typem vibrátoru pro dráždění prostaty. Tento vibrátor se vyrábí z lékařského silikonu, což je kvalitní antialergický a na dotek příjemný materiál. Jedním koncem se vibrátor ve tvaru písmene U vsune do konečníku, kde masíruje prostatu skrze stěnu konečníku a druhým koncem pak tento vibrátor dráždí prostatu přes kůži pod varlaty. Tento typ vibrátoru se doporučuje používat v sedě, aby bylo dráždění prostaty pod varlaty ještě intenzivnější. Díky tvaru podkovičky ani v sedě nehrozí, že by se vibrátor dostal do análního otvoru příliš hluboko.

Anální vibrátor

Anální vibrátory lze použít pro dráždění prostaty také, ovšem vzhledem ke své mohutnosti slouží primárně ke dráždění konečníku a jeho účinek na prostatu je výrazně slabší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5440 (gaymagazin.cz#87)


Přidat komentář