Pouta na ruce a nohy

Pouta na ruce a nohy patří k erotickým pomůckám, které nacházejí své uplatnění při mnoha různých sexuálních praktikách. Typické jsou S/M hrátky nebo sexuální praktika zvaná BDSM. Co vše erotická pouta do našich sexuálních životů přináší?

Spoutání partnera

Nemusíte být zrovna vyznavači tvrdého sexu a zvláštních a netradičních sexuálních praktik, abyste si pořizovali pouta na ruce a nohy. Jde o erotickou pomůcku, která láká vyzkoušet snad každého, kdo má rád milování se svým partnerem. Není nutné spoutávat svého partnera jen proto, abyste nad ním získali moc, dominanci a náležitě jej trestali a v mezích mučili.** Spoutat** můžete partnera také z toho důvodu, abyste jej následně něžně hladili, líbali, vzrušovali, a uspokojovali za pomocí různých erotických pomůcek, jejichž používání má Váš partner rád. Pouta na ruce a nohy patří k oblíbeným erotickým pomůckám, proto je najdete snad v každém erotickém obchodě. Vybírat je můžete především podle materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Některá pouta jsou kožená, jiná gumová nebo plyšová. Nejde o erotickou pomůcku, kterou byste museli nutně používat při každém sexu a bez které byste se neobešli, ale jednou za čas je velmi příjemné ozvláštnit sex něčím takovým, čím jsou právě erotická pouta.

BDSM praktiky a pouta

BDSM je pojem, který se běžně používá pro celou řadu sexuálních praktik. Jde o sexuální hrátky, které jsou založeny na vzájemné domluvě, kdy je jeden partner nadřazen druhému. Do BDSM patří především erotický sadismus, masochismus, a různé formy fetišismu. S tím souvisí i výčet erotických pomůcek, které se při BDSM praktikách používají a kterým dominují pouta. Základem BDSM praktik je absolutní poslušnost a oddanost pořízené osoby vůči dominantní osobě. Na oplátku dominantní osoba zaručuje podřízené dodržování předem dohodnutých pravidel. Pravidla spočívají především ve výčtu a způsobu trestů a odměn. Mezi nejčastější** BDSM praktiky** patří především tyto:

  • Ageplay – jde o formu BDSM hry, kdy se dospělý chová jako dítě, nebo na sebe bere roli dítěte.
  • Ballbusting – jde o mučení a bití genitálií mužů. V BDSM se tato praktika používá dosti často a patří k nejoblíbenějším.
  • Bondáž - erotické svazování nebo jiné , či znehybnění partnera. Je považována za jednu z nejčastější BDSM aplikace.
  • Dildo training – jde o anální praktiky, při nichž jsou převážně heterosexuální muži sexuálně ponižováni ženou pomocí umělého penisu.
  • Fetish - praktiky zaměřené na předměty, jako je obuv, latexové i spodní prádlo apod. Hojně rozšířená BDSM aplikace.

Pouta na ruce a nohy

Erotické hrátky mohou být mnohonásobně vzrušivější, jestliže k nim použijete sexy pouta. Ty můžou být jak na ruce, tak i na nohy. Pro maximální uspokojení se doporučuje použít pouta na všechny čtyři končetiny, což dodá spoutanému to pravé vzrušení. Erotická pouta jsou nutným pomocníkem všude tam, kde svoboda svazuje.

Proč si pořídit erotická pouta

Pouta představují erotickou pomůcku, která v mnoha případech podněcuje lidskou fantazii. Můžou se stát dominantním předmětem mnoha erotických hrátek, které jsou založeny na dominanci a submisivitě. Ale můžou je použít i lidé, kteří si žádné role nerozdělili, ale rádi by vyzkoušeli v sexu něco nového. Stejně jako někdo experimentuje s vibrátorem nebo jinou erotickou hračkou, pořizují si lidé pouta, aby vyzkoušeli, co je na nich tak lákavého, a buď se k nim ještě někdy vrátí, nebo je nechají ležet v nočním stolku.

Jak vypadají erotická pouta?

Erotická pouta mají** speciální pojistku**, která spoutané osobě umožňuje se kdykoliv uvolnit, např. byly by jí hrátky nepříjemné. Můžete si vybrat erotická pouta z různých materiálů, jako jsou kovová pouta, kovová pouta s potahem z jemné látky, gumová a kožená pouta, nebo čistě** látková pouta**. Pro náročnější milovníky se vyrábí i pouta na ruce a nohy zároveň, v některých případech dokonce i na krk, která když se použijí, dojde k celkovému znehybnění spoutané osoby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5447 (gaymagazin.cz#124)


Přidat komentář