Připínací sady pro muže

Připínací sady pro muže dají sexu zcela nový náboj. Své o tom ví např. páry, kde má partner problémy s erekcí nebo jehož penis není dostatečně velký na to, aby druhého dokázal uspokojit. Vyzkoušejte i Vy tuto oblíbenou erotickou hračku.

Připínací sady pro muže

Připínací sady patří k velmi oblíbeným erotickým pomůckám, které jsou určené mužům, a kteří si je pořizují z různých důvodů. Jedním z nich je např. skutečnost, že nejsou schopni dosáhnout skutečně kvalitní erekce, ale přesto chtějí svou partnerku samozřejmě uspokojit. I přesto, že problémy s erekcí můžou být dočasného charakteru, je vhodné tuto nevlídnou dobu nějak přečkat a neupírat své partnerce sex. Dalším důvodem pro pořízení připínací sady může být to, že partner není velikostně dostatečně vybaven a chtěl by partnerovi nebo partnerce dopřát sex s pořádným penisem. Rozhodně zde neexistuje jediná varianta a to ta, najít partnerce obdařeného milence, ale je možné použít různé erotické pomůcky, mezi které patří také** připínací sady pro muže.**

Varianty připínacích sad

Připínací penisy pro muže můžou fungovat buď samostatně, kdy jej vezme parter nebo partnerka do ruky a bude se jimi uspokojovat a dráždit stejně jako s vibrátorem. Nebo se nabízí možnost použít** připínací penis** jako nástavec na mužský penis. Využít jde buď klasickou variantu připínacího penisu, nebo si pořídit celou připínací sadu s vibracemi. Erotická pomůcka v podobě připínacího penisu se připne muži na tělo speciálním postrojem, a ten zajistí její pevné uchycení, aby nedošlo k posunu, sklouznutí atd.

Pro které muže jsou připínací sady určeny?

Připínací sady si pořizují muži, kteří nejsou schopni dosáhnout erekce, nebo ji nejsou schopni udržet. Špatná erekce může být příčinou psychických problémů, zdravotních problémů, nebo jiných, které můžou být dočasného nebo trvalého charakteru. Připínací sady si muži pořizují také tehdy, jestliže chtějí své partnerce nebo partnerovi dopřát sex s penisem, po jehož velikosti a vzhledu jeho protějšek touží. Připínací sady jsou ale ideální pomůckou i pro ty páry, které nijak netrpí problémy erekcí nebo malou velikostí penisu partnera, ale kteří chtějí zkrátka vyzkoušet něco nového, vzrušujícího, nezapomenutelného. Velmi zajímavou zkušeností pro milenecký pár může být použití** nástavce na penis**, kterým se podstatně zvětší velikost penisu muže a podaří se mu tak uspokojit i tu nejnáročnější partnerku.

Možnosti připínacích sad pro muže

Mezi nejoblíbenější a nejčastěji používané** připínací sady pro muže** patří bezesporu připínací penisy opatřené speciálním postrojem, který  si muž připne kolem svého těla, připínací penis navleče na svůj penis a orgie můžou začít. Připínací sady se vyrábí v mnoha různých variantách. Liší se především připínacími penisy, a to jejich velikostí, barvou, materiálem, provedením, celkovým designem nebo možnosti připnutí. Dále si můžete koupit sadu, která obsahuje klasický penis, nebo penis vibrační s různými stupni intenzity vibrací. A konečně se ceny připínacích sad pro muže liší cenou, za kterou sadu pořídíte. Připínací sady pro muže, spočívající v umělém penisu a postroji, můžou být určené pro vaginální sex, ale samozřejmě také pro** anální sex** nebo speciálně pro dráždění bodu G či mužské prostaty.

Připínací sady používají i ženy

Ačkoliv jsou připínací sady určené převážně mužům, můžou je používat i ženy. Připínací sady jsou zkrátka určeny všem, kteří v sexuálním životě hledají změnu a vzrušení. Nejčastějším důvodem pro nákup připínací sady je touha ženy zažít sex s penisem, který se jí líbí a jehož velikost jí vyhovuje, aniž by musela hledat milence a svého partnera tak podvádět. Připínací sady si pořizují i ženy, které ji používají k lesbickým hrátkám. I ženy si připínací penis stejně jako muži připnou kolem těla a můžou začít uspokojovat svou partnerku.

Podle čeho vybírat připínací penis

Nezáleží na důvodu nákupu připínací sady s umělým penisem. Co je důležité, je se při výběru připínacího penisu zaměřit na materiál, ze kterého je umělý penis vyrobený. Nejreálněji vypadají ty penisy, které jsou vyrobeny ze silikonu a** Natura skinu.** Jde o materiál, který se na dotek velmi reálně podobná skutečné lidské kůži a tato hračka vypadá jako skutečný mužský penis. Některé ženy nebo muži ale dávají přednost velmi tvrdému materiálu, který je dokáže dostatečně uspokojit a pak volí mezi jinými materiály, jako např. guma, apod. Pokud si nejste jisti materiálem, neboť s erotickými pomůckami nemáte zkušenosti, zeptejte se prodejce, který Vám rád poradí a pomůže.

Druhy připínacích sad pro muže

Připínací sady se liší podle toho, co si páry přejí. Některá sada obsahuje připínací dildo, jiná vibrátor s různými stupni vibrací. Tyto sady se liší velikostí penisu, jejich provedením a dalšími odlišnostmi. Nyní si pojďme některé z nich blíže představit.

Připínací vibrátor

Připínací vibrátor je erotická pomůcka, která obsahuje několik stupňů vibrací. Nejčastěji se jedná o 3 stupně vibrací. Některé vibrátory s vibracemi jsou velmi macaté, žilkované, vyrobené z měkoučkého silikonu, s krásně vytvarovaným žaludem a dokonce opatřené i praktickou přísavkou. Součástí připínací sady je i připínací postroj, který je buď kožený, nebo se jedná o imitaci kůže a tento je opatřen patentkami pro upnutí na tělo. Připínací vibrátor s různými stupni vibrací slouží k různým sexuálním hrátkám. Různě stupně vibrací je možné pohodlně řídit pomocí ručního ovladače. Připínací vibrátory jsou velmi jednoduché na ovládání, snadno se s nimi manipuluje, během chvilky je nasadíte i sundáte. Navíc lze tento připínací vibrátor použít i samostatně bez postrojku. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Délka vibrátoru záleží na Vás. Vyberte si sadu, která bude obsahovat přesně takový umělý penis, který se Vám líbí a který Vás nebo partnerku uspokojí. Vyberte si nejen podle vzhledu, ale také podle materiálu a dle funkcí, které tento milý pomocník nabízí.

Připínací dildo

Připínací dilda jsou vhodné jak pro stimulaci ženy, tak i pro muže.  Nejčastěji připínací dildo využívají ženy, které touží po změně v posteli. Které tedy mají zájem na tom, vyzkoušet** nový tvar a velikost penisu**. Umělé nasazovací dildo plně nahradí v milostných hrátkách druhého muže. Mnoho mužů díky tomuto dildu řeší své problémy s erekcí. Nevibrační dilda jsou většinou mnohem měkčí než vibrační penisy. Dilda nepůsobí žádným rušivým dildem. Zatímco vibrační penisy jsou opatřeny vibracemi a tedy i ovladačem na baterie, který je připojen k penisu drátkem, což může u někoho navodit rušivý dojem, tohoto se nemusíte obávat u dilda.

Připínací sady a lubrikační gel

Výrobci a prodejci doporučují vždy k jakékoliv sadě připínacích penisů zakoupit i lubrikační gel, který usnadní použití umělého penisu, a díky čemuž předejdete různým drobným nebo i vážnějším poraněním. Zvláště pokud kupujete připínací penis velkých rozměrů, je lubrikační gel skutečně nutný. Jinak může dojít k odřeninám. Lubrikační gel Vám umožní 100% zážitek, který bude věrně napodobovat** reálný sex**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5448 (gaymagazin.cz#125)


Přidat komentář