Prodlužovač penisu

Jak by se Vám líbilo, kdyby Váš penis byl o poznání delší, a to bez nutnosti chirurgického zákroku? Dovedete si představit, jakou rozkoš budete moci díky Vašemu novému nástroji dopřát Vašemu protějšku? A hlubokého průniku si můžete užívat i Vy.

 

Malý penis – nejste v tom sami

Asi těžko budete se svými kamarády, kolegy, parťáky jen tak probírat, jak jste na tom, co do délky, šířky penisu. Dalo by se říci, že jen ti, co jsou skutečně se svým „nádobíčkem“ spokojeni na výbornou, o něm také budou hovořit. Všichni ostatní spíše o svých přednostech pomlčí. Vězte, že v tom nejste rozhodně sami, kdo není spokojený se svým penisem. Dalo by se i říci, že každý druhý, třetí muž by neopovrhl, kdyby jeho penis byl o něco delší, či objemnější. Pocit méněcennosti, či studu, tak rozhodně není na místě. Spíše, než jen litování se, či smutnění, začněte jednat.

Prodlužovač penisu – řešení, které jste hledali

Tak trochu jste uvažovali nad tím, že byste si nechali penis chirurgicky zvětšit, ale odrazovala Vás nejen cena, ale i samotný zákrok, následná nutná doba rekonvalescence aj.? Prodlužovač penisu pro Vás může představovat řešení, které jste hledali. Výsledek Vás může mile překvapit, a to aniž byste museli podstupovat chirurgický zákrok.

Prodlužovač penisu – viditelný i měřitelný výsledek

A na jakou konkrétní změnu se můžete těšit, rozhodnete-li se pro zakoupení prodlužovače penisu? Samozřejmě záleží na konkrétním „modelu“ prodlužovače penisu. S kvalitními prodlužovači penisu můžete docílit průměrného zvětšení penisu, a to v délce až o cca 28%. Ale ani obvod penisu nezůstane nijak pozadu. Prodlužovač penisu Vám nabízí zvětšení obvodu penisu až o cca 19%. Sami si tak nyní můžete „poměřit“, jak může Váš penis povyrůst. Již o příští plavkové sezóně to budete Vy, kdo bude středem pozornosti. A to ne jen díky svému atraktivnímu vzhledu, ale také nepřehlédnutelnému pokladu, který budete ukrývat v plavkách.

Prodlužovač penisu nejen pro muže s krátkým penisem

Že je prodlužovač penisu výhradně určený jen pro muže, ke kterým nebyla příroda příliš štědrá? Proč by však i obdaření muži nemohli využít možnosti prodlužovače penisu? Prodlužovač penisu je multifunkční, tj. vhodný prakticky pro všechny muže.

Prodlužovač penisu – pro novou délku i tloušťku

Prodlužovače penisu však mohou nabídnout ještě více, než jen delší penis. Můžete si zakoupit prodlužovač penisu, který se zároveň postará také o větší šířku Vašeho penisu. Mnohem intenzivnější rozkoš tak bude hned „plném rozměru“.

Prodlužovač penisu – podrobný návod k použití

Patříte k těm, kteří po nákupu nové věci, nového zařízení, zásadně nečtou návody? Buď je necháte netknuté v originálním obalu, krabici, nebo rovnou putují do koše? V případě prodlužovače penisu však zvažte Váš další krok. Rozhodně je vhodné, abyste soustředili Vaši pozornost na přiložený návod. Tedy v tom případě, pokud chcete z prodlužovače penisu „vytěžit“ skutečně maximum. Prodlužovač penisu, jehož sadu si můžete zakoupit ve specializovaných kamenných prodejnách, či e-shopech, by měl obsahovat i podrobný návod k použití. Můžete se však také setkat s tzv. výukovým, instruktážním videem.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5433 (gaymagazin.cz#55)


Přidat komentář