Škrtící kroužky pro muže

Pokud si chcete Váš sexuální život zpestřit a zkvalitnit, je dobrou volbou zkusit nějaké erotické pomůcky. Mezi takové erotické pomůcky patří také škrtící kroužky na penis, díky kterým budete mít delší a kvalitnější erekci.

Erotické pomůcky všeobecně

V současné době je na trhu k dispozici nepřeberná škála různých druhů a typů erotických pomůcek, které jsou určeny jak ženám, tak i mužům. Díky těmto erotickým pomůckám je možné si zpříjemnit a zpestřit Váš** sexuální život** a sami uvidíte, že Vaše sexuální hrátky naberou zcela nový rozměr. Erotické pomůcky je možné používat jak samostatně, tak samozřejmě společně se svým partnerem. Tyto pomůcky je možné zakoupit jak v kamenných obchodech, tak i z pohodlí vašeho pokoje prostřednictvím internetových obchodů. Jak je již zmíněno, erotických pomůcek je na trhu velké množství a opravdu je z čeho vybírat. Pomůcky jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, který se snadno udržuje. Pokud si chcete váš sexuální život zpestřit, můžete si vybrat z množství vibrátorů, dild, erotického prádla, škrtících kroužků, vibračních kroužků apod.

Škrtící kroužky

Jak je výše uvedeno, mezi erotické pomůcky, díky kterým si zpestříte a zkvalitníte váš sexuální život, patří mimo jiné tzv.** škrtící kroužky na penis.** Jedná se o poměrně jednoduchou pánskou pomůcku, která účinně prodlouží a posílí erekci. Jednoduchý princip této pomůcky spočívá v zabránění odtoku krve z penisu. Při používání škrtícího kroužku je však nutné dávat pozor, aby kroužek neškrtil příliš dlouho a penis neměnil barvu. Problém by mohl nastat, kdybyste se škrtícím kroužkem například usnuli. Škrtící kroužky mohou být opatřeny různými výstupky, vibrační patronou apod. Škrtící kroužky jsou vyráběné z kovu, tvrdého plastu, jsou k dostání utahovací nebo pružné. Při používání škrtícího kroužku je lepší používat nějaký lubrikační gel, díky kterému se kroužek snadno sundává.

Jaké mohou být druhy škrtících kroužků

Škrtící kroužky na penis jsou vyráběné z různých materiálů, mohou být kovové, z tvrdého plastu, gelové, apod. Je možné si například pořídit škrtící kroužek na penis, u kterého lze nastavit tlak přesně dle Vaší potřeby. Díky tomuto nastavení je možné jej velice dobře sundat a povolit. Mezi další druhy patří například tzv. škrtící oko. Jedná se o škrtící kroužek, který má kolem sebe štětiny, jež dráždí partnerku. K dostání jsou také kroužky, které přímo slouží k dráždění klitorisu partnerky. Jedná se například o dvojitý gelový kroužek s jazýčkovitým výstupkem. Tento škrtící kroužek se skládá ze dvou gelových kroužků a výstupku na klitoris. Jeden z kroužků se nasazuje pod varlata a druhý, který je užší se aplikuje přímo na penis, k jeho kořenu. Díky tomu dojde k dvojitému zaškrcení, což povede k delšímu sexu. Erekční škrtící kroužky jsou ideální pomůckou pro dostatečnou a pevnou erekci. Škrtící kroužky mohou být také opatřeny vibrační jednotkou.

Na co si dát pozor

Použitím škrtících kroužků na penis je možné prodloužit Vaši erekci a celkově zkvalitnit váš sexuální život, avšak celá věc má i určité omezení a rizika. Především se jedná o to, že je třeba dbát na to, aby zaškrcení netrvalo příliš dlouho, protože v opačném případě by mohlo dojít k poškození tkáně penisu. Aby byly Vaše sexuální hrátky se škrtícím kroužkem zcela bezpečné, je nutné dodržovat jisté zásady. Nejdůležitější je již několikrát zmíněná doba nasazení škrtícího kroužku, která by neměla přesáhnout deset minut. Krajní hranice nasazení je 15 minut. Jakmile cítíte při nasazení bolest, či je vám to jinak nepříjemné, je nutné kroužek okamžitě sundat. Při používání kroužku dbejte na to, aby šel kdykoliv ihned sundat. Z tohoto důvodu je lepší používat vhodný lubrikant, díky kterému jde kroužek snadněji sundat. Pokud se penis nevrátí po použití ihned do původního stavu, raději navštivte lékaře. Pokud dodržíte vhodnou dobu pro nasazení škrtícího kroužku, nemusíte mít v podstatě žádné obavy a můžete se těšit z delší a kvalitnější erekce.

Jak škrtící kroužek funguje

Jak je výše uvedeno, škrtící nebo také erekční kroužek je erotická pomůcka určená pro muže, kteří chtějí dosáhnout delší a kvalitnější erekce. Samotná erekce spočívá v tlaku krve, jež vyplní topořivá tělíska. Někteří muži mohou mít s udržením delší erekce určitý problém a právě pro ně jsou škrtící kroužky vhodnou pomůckou. Kroužek se používá tak, že se nasadí na kořen penisu, čímž se penis po obvodu zaškrtí. Zaškrcení penisu zmenší odtok krve a erekce se udrží po delší dobu. Použití škrtícího kroužku může být vhodnější, účinnější a také levnější variantou než jsou různé doplňky stravy na podporu erekce. Pro kvalitnější zaškrcení jsou k dostání také dvojité kroužky, které zaškrtí nejen penis, ale také varlata. Jak tedy bylo řečeno, kroužek na penis prodlouží erekci tak, že zpomalí nebo zabrání cirkulaci krve v penisu, čímž se udrží jeho ztopoření.

Z jakého materiálu jsou kroužky vyrobeny

Škrtící kroužky na penis jsou vyrobeny z různého materiálu, od čehož se také částečně může odvíjet i jeho cena. Nejčastěji používaným materiálem je gel, který je velice pružný, díky čemuž je nasazování kroužku bezproblémové. U gelu se mohou postupem času objevit i drobné prasklinky. Pomůcky z gelu mají tak omezenou životnost. Škrtící kroužky také bývají vyrobeny z prvotřídního** lékařského silikonu**. Lékařský silikon má delší životnost, těžko se trhá, má jemný povrch a velmi lehce se čistí. Oproti gelu je silikon o něco tužší, takže jej není možné moc roztahovat a stisk je tak silnější. Různé výčnělky k dráždění klitorisu mohou být vyrobeny například z moderního ABS plastu. Silikonové škrtící kroužky i moderní ABS plast vyžaduje použití lubrikačního gelu na vodní bázi, nikoliv silikonové oleje. Škrtící kroužky mohou být vyrobeny i z jiných materiálů, různých silikonů, apod. přičemž musí splňovat přísná hygienická kritéria.

Podle čeho vybírat škrtící kroužek a další erotické pomůcky

Při výběru škrtícího kroužku je třeba volit takový průměr, aby přesně odpovídal velikosti Vašeho penisu a plnil tak dokonale svoji úlohu. Je na Vás, zda budete chtít obyčejný kroužek, či kroužek dvojitý, který zaškrtí i varlata. Pokud chcete nasazením škrtícího kroužku uspokojit i Váš protějšek, můžete si koupit škrtící kroužek s dráždícím výstupkem, který může i vibrovat. Dražší kroužek bude patrně vyroben z kvalitnějšího materiálu, který se lépe udržuje a má i delší životnost. Při výběru jakékoliv erotické pomůcky je však nejdůležitější bezpečnost výrobku. Určitě je lepší investovat více peněz do kvalitního značkového výrobku, než koupit nějaké levné napodobeniny, které mohou v konečném důsledku způsobit dokonce i zdravotní problémy. Důležité je také to, aby erotická pomůcka splňovala požadavky na údržbu. Erotické pomůcky musí být lehce omyvatelné a hygienické a samozřejmě plně funkční. Při nákupu erotických pomůcek se raději vždy obraťte na kvalitního prodejce, který prodává jen prověřené a bezpečné výrobky, na které poskytne také dostatečnou záruku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5444 (gaymagazin.cz#111)


Přidat komentář