Slipy s análním kolíkem

Máte rádi dráždění konečníku? Dělá vám dobře stimulace svěrače? Máte nejraději pasivní anální hrátky? Chtěli byste ten pocit plnosti a pnutí ve vašem konečníku zažívat po dlouhou dobu, klidně i celý den?

Pánové, pokud vás vzrušuje představa, že bude váš konečník naplněn a drážděn jak dlouho budete chtít, třeba i po celý den, pak by se vám mohly líbit slipy s análním kolíkem uvnitř.

Co je to anální kolík?

Anální kolík je** erotická pomůcka**, kterou z velkou oblibou používají** gayové** ale i heterosexuálně zaměřené osoby. Anální kolík slouží k dráždění konečníku a může být použit také k roztažení a stimulaci análního otvoru před análním sexem. Anální kolík má podlouhlý tvar, který je ideální k zasouvání do análního otvoru, přičemž zakončení análního kolíku bývá zpravidla rozšířené, aby se nemohlo stát, že anální kolík zajede do konečníku příliš hluboko. Anální kolík bývá nejčastěji plastový či latexový a může být také nafukovací, což usnadňuje jeho zavádění do análu. Vyrábí se i anální kolíky z kovu, ze skla či z jiných materiálů. Anální kolík se běžně prodává jako samostatná erotická pomůcka, ovšem na trhu lze sehnat také důmyslné erotické prádlo, které vám umožní používat anální kolík kdykoliv a kdekoliv aniž by o tom někdo věděl.

Slipy s análním kolíkem uvnitř

Slipy či boxerky s análním kolíkem uvnitř jsou určeny milovníkům pasivního dráždění análu a svěrače, i když nic nebrání tomu, aby si je vyzkoušel i ten, kdo bývá při sexu raději aktivní. Toto nezvyklé erotické spodní prádlo se celé vyrábí z latexu, včetně análního kolíku, který je též z latexu. Erotické spodní prádlo s análním kolíkem uvnitř se vyrábí v pánské i dámské verzi, takže toto potěšení si mohou dopřávat jak muži, tak i ženy. Slipy s análním kolíkem uvnitř jsou ideální jako celodenní předehra k análnímu sexu, ale mohou sloužit také jako autoerotické dráždění.

Jak používat slipy s análním kolíkem uvnitř?

Používání slipů s análním kolíkem uvnitř je velmi jednoduché. Na druhou stranu pro toho, kdo ještě nikdy nezažil** hrátky a análním kolíkem** či anální sex, může být zavádění análního kolíku poněkud obtížné a stejně tak jeho celodenní nošení mu nemusí udělat zrovna dobře. Pokud tedy nemáte zkušenosti tohoto rázu a přesto si chcete slipy s análním kolíkem vyzkoušet, raději požádejte někoho zkušenějšího o pomoc při zavádění. V každém případě si pořiďte vhodný lubrikant a jak anální otvor, tak anální kolík jím řádně zvlhčete. Anální kolík se poté pomalu a opatrně vsune do análního otvoru.

Jak vznikly slipy s análním kolíkem uvnitř?

Celodenní dráždění análního otvoru pomocí zasunutého análního kolíku, to není věc, která by vznikla teprve s výrobou slipů s análním kolíkem uvnitř. Milovníci análního dráždění a především vyznavači BDSM praktik měli nošení análního kolíku po celý den v oblibě již před tím, než se toto nezvyklé erotické spodní prádlo dostalo do prodeje. A zřejmě právě touto erotickou praktikou se výrobci slipů s análním kolíkem nechali inspirovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5445 (gaymagazin.cz#115)


Přidat komentář