Stroje na anální sex

Rádi v sexu experimentujete? Používáte různé pomůcky pro zintenzivnění erotického prožitku či pro zpestření chvil s partnerem? Nebo jste momentálně bez partnera a hledáte prostředek k uspokojení?

Kdo může používat stroje na sex?

Ve všech těchto případech můžete využít jedinečný** stroj na anální sex**. Nejen ženy mají to privilegium užívat si díky strojům s dildem. Stroje jsou určeny také pro muže gaye, kteří místo klasického dilda pro ženy použijí násadu v podobě** dilda análního**. A divoký sex může začít.

Historie strojů na sex

První stroje na sex vznikaly už v druhé polovině devatenáctého století. Tehdy byly určeny výhradně ženám a měly léčit různé zdravotní neduhy. Americký lékař George Taylor vlastnil na tyto pomůcky patent. Ve své době se však nejednalo o příliš pohodlné a bezpečné hračky. Nebylo výjimkou, že tyto stroje způsobily i zranění. Ovšem, jak se říká, pokrok zastavit nejde. A tak se vzrůstající poptávkou po erotických pomůckách všeho druhu, došlo i ke značnému zdokonalení strojů na sex. Dnes je jejich využití mnohostranné. Jsou užívány jak k vaginálnímu, tak** análnímu uspokojování**.

Využití stroje na anální sex

Stroje na anální sex se těší velké popularitě. Jsou hračkou nejen pro muže, kteří jsou momentálně bez sexuálního partnera, ale také pro dvojice. Stroj na anální sex může být perfektním zpestřením, pokud se Vaše společné sexuální chvilky s partnerem stávají stereotypními. Jeden z dvojice si může užívat a druhý jej buď lačně pozoruje, nebo se zapojuje prostřednictvím dotýkaní se partnera, líbáním a podobně. Nemusíte se bát, že by Váš partner najednou začal žárlit. Pořád se jedná o stroj a erotickou hračku, ne o nevěru.

Funkce strojů na anální sex

Na strojích můžete měnit násady dle momentální chuti. Lze na něm střídat několik análních dild v závislosti na tom, jaké preferujete a na jaké máte zrovna pomyšlení. Stroj pracuje tak dlouho, dokud máte chuť na něm řádit. Rozhodně se neunaví, což je velkým plusem oproti „skutečným“ sexuálním partnerům. Pokud patříte k náruživějším jedinců, je** stroj na anální sex** ideální hračkou pro Vás. Stejně tak četnost přírazů je optimální. Co se týče bezpečnosti, na ty byl u strojů na sex obzvlášť brán zřetel. Stroje mají nejrůznější bezpečnosti funkce, jako například automatické zastavení, pokud dildo vyklouzne z análního otvoru.

Vzhled strojů na anální sex

Nemusíte se bát, že by Vám doma strašila nějaká obří neskladná a nevzhledná obluda. Moderní stroje na sex jsou po designové stránce skutečně propracované. Na první pohled ani mnohdy nepoznáte, že jde o erotickou pomůcku, protože dildo se dá sklopit a schovat. Stroje mohou být doplněny o různé barevné kožešinky apod. Stroj na anální sex může být skvělým doplňkem ve Vaši domácnosti a také věrným kamarádem, pokud zrovna dostanete** chuť na sex**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5454 (gaymagazin.cz#144)


Přidat komentář