Umělý zadeček

Umělý zadeček je erotická pomůcka určená pro muže, kteří mají rádi anální sex a chtějí si ho dopřávat, kdykoliv se jim zachce. S análním zadečkem již nemusí hledat partnerku, která by jim jejich přání splnila.

Umělý zadeček se stal velmi oblíbenou mužskou erotickou pomůckou. Zájem o něj neustále roste. Umělý zadeček dokáže přivést k orgasmu každého muže. Je určen pro ty, kteří mají rádi anální styk a kteří si jej chtějí dopřávat, kdykoliv si na něj vzpomenou. I když mají muži sexuální partnerku, která není proti análnímu styku, přesto si někdy chtějí muži užít i sexuální chvilky o samotě, pohrát si s erotickými pomůckami, podívat se na porno, a uspokojit se sami. Možná k tomu použijí trochu fantazie, uvolní se a můžou sáhnout i po umělém zadečku. Umělý zadeček je dále určen pro ty, kterým sexuální partnerka chybí a oni rádi anální styk nebo je určen pro homosexuály, kteří stejně jako heterosexuálové milují erotické pomůcky.

Jak vypadá umělý zadeček?

Umělý zadeček je vyroben z velmi kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek, nevyvolává žádné nežádoucí reakce a dokáže muže pořádně vzrušit. Materiál, ze kterého je umělý zadeček vyrobený, je věrnou kopií lidské kůže. Je krásně tvarovaný, což muže opravdu famózně vzrušuje. Vnitřní stavba zadečku je vybavena výstupky, které muže snadno přivedou k orgasmu. Výrobci umělých zadečků si dávají velmi záležet na tom, aby byl zadeček opravdu k nakousnutí, aby jej muži rádi používali, a aby jim zadeček přinesl všechno to, co od něj muži očekávají. Máte rádi anální sex? Pak Vám můžeme doporučit jedině anální zadeček, jehož koupí rozhodně neprohloupíte.

Pro koho jsou umělé zadečky určeny?

Pro všechny, kteří mají rádi anální sex. Umělé zadečky jsou vyráběny jak pro homosexuály, tak pro heterosexuály nebo bisexuály. Anální sex uspokojuje stále větší procento mužů, kteří jej vyhledávají a dávají mu přednost před klasickým sexem. Anální sex dokáže rozdráždit každého muže, ovšem ne každý sexuální partner může být muži po vůli. Proč hledat neustále někoho, komu anální sex nevadí, nebo kdo jej miluje, když si můžete jednoduše koupit erotickou pomůcku, díky níž si budete moct anální sex dopřávat nonstop? Umělý zadeček ve Vás navodí stejný pocit, jako u běžného análního sexu. Vy si díky němu můžete užít análního sexu se vším všudy. Nemusíte být opatrní, nemusíte být ohleduplní, nemusíte do zadečku pronikat pomalu a opatrně, abyste nezpůsobili bolest, apod. Zkrátka se odvažte a dopřejte si sex, jaký máte rádi. Jestliže nejste odborníky v análním sexu, pak Vám umělý zadeček nabízí jedinečnou možnost, jak si všechno v klidu, o samotě a doma vyzkoušet. Při sexu s umělým zadečkem se nemusíte bát přenosu pohlavních nemocí.** Umělý zadeček** můžete obléci do erotického prádla, pokud Vás to ještě více vzruší.

Druhy umělých zadečků

Vibrační umělé zadečky jsou vybaveny vibracemi, což zvyšuje sexuální prožitek muže. Vibrační umělý zadeček je vhodné používat spolu s lubrikačním gelem na vodní bázi, které si můžete pořídit v sexshopu spolu s umělým zadečkem.

Nevibrační umělé zadečky se vyrábějí z naprosto realistických a netoxických materiálů stejně jako vibrační umělé zadečky. I při tomto typu vibračního zadečku raději sáhněte po lubrikačním gelu na vodní bázi.

Umělé zadečky jsou velmi podobné vagínám. Pouze anální otvor je oproti vaginálnímu kulatý a uvnitř zadečku jsou výstupky určené pro větší dráždivost a pro lepší pocit z análního sexu. Umělé zadečku jsou často vyrobeny z gelu nebo ze silikonu a vypadají stejně jako opravdové zadečky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5437 (gaymagazin.cz#83)


Přidat komentář