Vakuová pumpa - erotická pomůcka pro muže

Vakuová pumpa není určena pouze pro muže, které trápí problémy s erekcí nebo kteří chtějí svůj penis zvětšit. Používat ji můžou i ti, kteří rádi zkouší nové a velmi účinné erotické pomůcky.

Muži mají různá sexuální přání. Někteří vyžadují netradiční sexuální praktiky, jiné nejvíce uspokojí klasické milování, někteří potřebují k uspokojení erotické pomůcky. Zvláště v případě, když jim jejich sexuální partner nestačí. Mezi méně tradiční, avšak vysoce účinné a zajímavé erotické pomůcky, patří bezesporu vakuové pumpy pro muže, které jsou určeny pro uspokojení mužů. Vakuové pumpy nemusí používat muži pouze sami, při masturbaci, ale můžou do hrátek s takovou pomůckou zapojit i svého partnera.

Vakuová pumpa pro muže

Pokud jste se rozhodli s partnerem vyzkoušet vakuovou pumpu, máte na výběr hned z několika druhů a typů. Vyznačují se různým provedením, funkcemi, velikostmi, apod. Ty kvalitní se drží neustále na špici mezi mužskými erotickými pomůckami, protože dokážou každého muže velmi intenzivně dráždit a uspokojit. Dražší vakuové pumpy vynikají svým dokonalým zpracováním, použitým materiálem, který se velmi věrně podobá lidské kůži a který je příjemný na dotek i použití. Proto se vyplatí si u této erotické pomůcky připlatit, aby byl prožitek z použití skutečně jedinečný a nezapomenutelný. Pokud chcete darovat vakuovou pumpu svému příteli, určitě děláte dobře, pokud nekoupíte tu nejlevnější, ale budete vybírat podle kvality, materiálu a funkcí. Vakuová pumpa již pomohla mnoha mužům, kteří měli problémy s erekcí. Proto se řadí mezi velmi užitečné erotické pomůcky. Stojí za to ji vyzkoušet, i když zrovna nemáte žádné problémy s erekcí. Vakuovou pumpu používají především muži, kteří mají problémy s erekcí a kteří jsou schopni pouze částečné erekce. Díky této erotické pomůcce dokážou erekci zpevnit a udržet. Muži používají vakuovou pumpu i pro zvětšení penisu.

Kde vakuovou pumpu sehnat

Různé druhy vakuových pump můžete sehnat jak v** kamenných**, tak i v internetových obchodech. Záleží čistě na Vás, kde se rozhodnete takovou pomůcku koupit. Vakuové pumpy by měl mít k prodeji každý dobrý sexshop, s širokou nabídkou výběru.

Důvody pro pořízení vakuové pumpy

Je několik důvodů, proč se vakuové pumpy používají. Tím hlavním důvodem pro pořízení vakuové pumpy bývají u mužů různé poruchy erekce. Příčin poruch je mnoho, ale vakuová pumpa si s těmito problémy dokáže velmi efektivně poradit. Jestliže i Vy patříte k mužům, které trápí jejich erekce, pak můžete vyzkoušet vakuovou pumpu. Po vakuové pumpě zpravidla v těchto případech sahají ti muži, kteří se snaží vyřešit problémy s erekcí sami, kteří se nechtějí hned svěřovat do rukou odborníků. Vakuovou pumpu doporučujeme v tomto případě používat společně s kroužkem na penis. Dalším důvodem pro pořízení si vakuové pumpy je její schopnost zvětšit penis. Díky jejímu použití dojde k určitému prodloužení penisu, ne však o několikanásobné zvětšení, jak se mnozí mylně domnívají. Vakuovou pumpu si pořizují i muži, kteří našli zalíbení v používání erotických pomůcek. Kombinovat vakuovou pumpu s jinými erotickými pomůckami není vůbec špatné.

Základní druhy vakuových pump

Rozhodli jste se pořídit si vakuovou pumpu? Pak byste měli mít alespoň základní informace o tomto produktu, abyste měli usnadněný výběr. Na erotickém trhu se totiž prodává mnoho druhů vakuových pump a je někdy složité se v nich orientovat a vybrat tu, která Vám bude vyhovovat nejlépe. Některé se vyznačují pouze kladnými vlastnostmi, u některých narazíte i na jejich negativní stránku. Základním druhem vakuové pump je ta, jejíž součástí je pumpa s balónkem. Taková pumpa vypadá jako nádobka válcovitého tvaru, a na tuto je napojen sací balónek. Balónek vypadá zhruba stejně, jaký znáte u přístroje určeného pro měření krevního tlaku. Připevněným balónkem vysáváte z nádobky tlak a tím dochází k aktivaci topořivých tělísek v penisu. Jde o základní druh vakuové pumpy, které je velmi jednoduchý na použití. Penis vložíte do válce a pumpujete. Druhý typ vakuové pumpy je o něco kvalitnější a propracovanější. Jde o vakuovou pumpu, která je vybavena pistolovou pumpou. Rozdíl je pouze v tom, že balónek je nahrazen tlakovou pistolí, což umožňuje pohodlnější ovládání. Tento druh vakuové pumpy je určen pro ty muže, kteří k dosažení erekce potřebují podstatně více tlaku, než který dopřává klasická vakuová pumpa s balónkem. Tato vakuová pumpa je již o něco dražší. Třetím typem vakuové pumpy je pumpa vibrační. Ta se svým vzhledem příliš neliší od prvních dvou typů, avšak rozdíl zde určitě je. K této vakuové pumpě je připevněn vibrátor. Můžete ji používat pro zvětšení penisu, ale i při masturbaci nebo k předehře s partnerem.

Bezpečnost používání vakuové pumpy

Při výběru erotických pomůcek vždy dbejte především na bezpečnost. Proto se vyplatí si raději připlatit a kupovat kvalitní a ověřené zboží, které Vám nezpůsobí žádné zdravotní problémy. Vakuová pumpa patří k bezpečným pomůckám, jestliže ji budou muži používat přesně dle návodu a instrukcí, které jsou součástí balení. V takovém případě se nemůže nikomu nic stát. Při používání vakuové pumpy byste měli používat lubrikační gel. Nejlépe, když si zakoupíte** gel na vodní bázi**. Při použití vakuové pumpy nikam nespěchejte. Vše chce svůj čas. Jestliže budete vakuovou pumpu používat s rozvahou, nikam nebudete spěchat, pak získáte výbornou kontrolu nad tím, jaký tlak Váš penis potřebuje a jak dosáhnout erekce. Pokud byste spěchali a nekontrolovali tlak působící na Váš penis, pak může dojít např. k popraskání žilek, které jsou v penisu. Pokud by Vám nebyla příjemná manipulace s vakuovou pumpou, pak v jejím používání nepokračujte. Vakuovou pumpu nepoužívejte ani v případě, že máte jakékoliv poranění penisu. Vakuovou pumpu nepoužívejte ani tehdy, pokud užíváte léky na ředění krve nebo pokud trpíte sníženou srážlivostí krve.

Jak vakuovou pumpu použít?

Před použitím vakuové pumpy se seznamte s tím, jak s touto pomůckou zacházet. Součástí balení vakuové pumpy je příbalový leták, kde najdete mimo jiné i** návod k použití**. Před použitím vakuové pumpy sáhněte po kvalitním lubrikačním gelu na vodní bázi. Vakuovou pumpu si nasaďte na penis a s použitím prstu zacpěte pojistku. Poté přejděte k pumpování vzduchu z válce. Pumpujte pomalu, abyste měli absolutní kontrolu nad tlakem. Penis se začne v důsledku úbytku vzduchu pomalu topořit. V okamžiku, kdy je penis tvrdý, stáhněte samotnou gumovou izolaci až ke kořenu penisu. Pak už nezbývá nic jiného, než sundat válec a začít si pořádně sexuálně užívat. Vakuová pumpa dokáže výrazně zpestřit Vás sexuální život a efektivně Vám pomoci při problémech s erekcí. Netrapte se již dále Vaší nemožností udržet pevnou erekci, a pomozte si jednoduše touto pomůckou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5459 (gaymagazin.cz#157)


Přidat komentář