Valentýnské dárky

Svatý Valentýn je za dveřmi. A to doslova. Pokud tento svátek zamilovaných slavíte, jistě jste již přemýšleli, čím svého drahého obdarujete a jaké překvapení mu připravíte. Jestliže si stále lámete hlavu, zde Vám poskytujeme několik tipů.

Svatý Valentýn

Svatý Valentýn je svátek, na který se těší každý rok mnoho zamilovaných dvojic. Někteří tento svátek neuznávají, ale někteří jej milují, neboť můžou svou drahou polovičku obdarovat a připravit jí krásný večer plný překvapení. Možná máte představu o** večeři při svíčkách**, s lahvinkou dobrého sektu a následných krásných chvilek strávených v posteli. Je ale také možné, že byste chtěli svého partnera obdarovat něčím originálním, něčím, s čím rozhodně nepočítal a co jej nadchne. Není vůbec jednoduché sehnat** ideální dárek pro muže**. Své o tom ví všichni ti, kteří rok co rok pro svého přítele shání dárky. Jestliže máte problém s inspirací, co pro svého miláčka koupit a připravit, abyste jej viděli šťastného a spokojeného, poradíme Vám pár možných tipů.

Tipy na dárky pro muže k Valentýnu

Ač se Vám to nemusí zdát, možností, které se nabízí pro obdarování přítele, je spousty. Nemusíte se soustředit pouze na skvěle a bez chybičky připravenou večeři s krásně prostřeným stolem, svíčkami a lahvičkou dobrého vína nebo něčeho tvrdšího, i když toto samozřejmě ke svátku zamilovaných patří také. Doplňte tento romantický večer ještě nějakým dárkem, překvapením, které Vašeho miláčka nadchne.

Zážitkové dárky

V současné době jsou např. velmi moderní zážitkové dárky. Existuje několik společností, které zážitkové dárky nabízí. Stačí si jen ujasnit, jaký tip zážitkového dárku by Vašeho partnera potěšil. Některé dárky jsou** adrenalinové, některé pobytové, zájezdové** apod. Dárek funguje tak, že si vyberete nějaký zážitek, zakoupíte si od něj certifikát a ten v krásné dárkové obálce předáte tomu, komu jste dárek pořídil. Může se jednat o jízdu formulí, o romantickou večeři, o víkendový pobyt nebo o let letadlem, apod. Sami nejlépe víte, co by Vašemu příteli udělalo největší radost. Firmy navíc dobře ví, když se blíží Valentýn a tomuto svátku přizpůsobují i nabídku dárků. Nabízí tak nově i pobyty v saunách, ve vířivkách se šampaňským, atd. Některé dárky jsou sice dražší, ale vybírat můžete ze všech cenových kategorií. Kdy jindy vyznat lásku více než na Valentýna?

Romantická koupel ve dvou

Rozhodli jste se užít si Valentýnský večer ve dvou, romanticky, při svíčkách, jak tomu bývá zvykem? Rádi byste však svému partnerovi připravili večer trochu jiný, než na který je zvyklý z minulých let? Co takhle romantická koupel? Možná trávíte společné chvíle ve vaně plné horké vody a při svíčkách často, a proto Vám na tomto dárku nepřijde nic originálního a svátečního. Ale pozor. Co takhle koupel zpříjemnit něčím jedinečným? Můžete nakoupit speciální** valentýnské svíčky** ve tvaru srdce, pořídit malá mýdla ve tvarů srdíček, stejně jako osušku se jménem Vašeho miláčka. Pusťte romantickou hudbu, napusťte vanu plnou vody a přidejte do ní speciální kosmetické přípravky, které jsou pro Valentýna přímo stvořené. Může se jednat o vonné olejíčky do vany ve tvaru srdíček, které se ve vodě postupně rozpouští, může se jednat o překrásně vonící pěnu do vany a o další kosmetické přípravky, které opět seženete v internetových prodejnách. Věřte, že luxusní olejíčky, pěny a mýdla Vám poskytnou tu správnou atmosféru a nedají se srovnat s běžně dostupnými pěnami nebo sprchovými mýdly, které seženete v každé prodejně, ač za vyšší ceny. Samozřejmě nesmíte zapomenout přichystat na okraj vany dvě skleničky, láhev šampaňského a čerstvé jahody. S tímto dárkem jistě zabodujete.

Šperky a hodinky

Jestliže je pro Vás a Vašeho partnera romantická večeře s výborným jídlem samozřejmostí, stejně jako koupel se šampaňským, ale stále hledáte tip na vhodný a originální dárek, kterým svého partnera jistě potěšíte a dokážete mu, co pro Vás znamená, pak se můžete nechat inspirovat šperky a hodinkami. Muži se také rádi zdobí a krásný řetízek na krk nebo náramek na ruku jim jistě přijde vhod, zvlášť pokud takový někdy vlastnili nebo je rádi nosí. Vybírat můžete ze stříbra, žlutého nebo bílého zlata, nebo zvolit levnější variantu z** chirurgické ocele,** která je také velmi moderní a žádaná. Pokud Váš přítel nosí piercing, můžete mu pořídit náhradní náušnici nebo ozdobu místo původního piercingu. Jestliže si nejste jisti, zda by Váš partner šperky nosil a nechce vsázet na nejistotu, zvláště v případě, že se nejedná o levnou záležitost, nikdy nemůže nic zkazit správným výběrem hodinek. Hodinky patří k luxusním dárkům, zvláště pokud zvolíte zaručenou a osvědčenou značku hodinek. Ty se sice pohybují v řádech několika tisíců korun, ale jde o dárek krásný, užitečný, originální.

Erotické prádlo

Svého přítele můžete jistě příjemně překvapit erotickým spodním prádlem. A nebude ani tolik záležet na tom, zda si erotické prádlo pořídíte pro sebe, nebo pro svou drahou polovičku. Ať tak či tak, jistě svůj účel splní. Nakonec proč nepořídit erotické prádlo Vám oběma. Uvidíte, co to udělá, když se navléknete od** latexového prádla** a svému partnerovi pořídíte podobný kousek. Jistě si tím zaručíte noc plnou vášně a vzrušení. Pořídit takový dárek Vás ani nemusí vyjít draho, neboť internetové obchody jsou přeplněné tímto druhem spodního prádla a Vy si tak můžete vybrat jak podle vzhledu, tak podle materiálu, barvy, velikosti, provedení atd. Vybírejte pečlivě a tak, aby Vám prádlo nesloužilo pouze pro tuto jednu chvíli, kterou je svátek zamilovaných, ale abyste se s k němu mohli čas od času vrátit a valentýnskou noc si sem tam zopakovat.

Luxusní parfémy

Luxusní vůní nepohrdne snad žádný partner. Který muž rád nevoní? Který muž nechce působit upraveně, seriózně a čistě? Pro tentokrát upusťte od běžných toaletních vod a zaměřte se na opravdu luxusní parfém známé a ověřené značky, u kterého máte záruku, že bude krásně a originálně vonět po mnoho hodin. Navíc luxusní parfém vždy vypadá mnohem lépe než toaletní voda pořízená v běžné drogerii nebo v supermarketu. Záleží na vůni, kterou Váš přítel upřednostňuje, zda má radši sladší vůně, kořeněné, sportovní. Od toho se bude odvíjet i značka. Pak ještě vyberte velikost parfému. Pokud Váš milenec rád experimentuje a rád voní každou chvíli jinak, pořiďte mu malý parfém o velikosti cca 30 ml, aby měl možnost si zase za krátký čas vyzkoušet něco jiného. Jestliže jste si jisti, že ho vůní uhranete a víte, že se voní rád a často, pak klidně vsaďte na balení 100 ml.

Na závěr

Snad jsme Vám alespoň trochu pomohli při výběru valentýnského dárku pro svého partnera, přítele či milence. Jestliže svátek zamilovaných máte rádi, těšíte se na něj a uznáváte ho, pak se na něj připravte a přichystejte svému miláčkovi pomyšlení, na které nezapomene a pro které se bude těšit vždy na každý následující Valentýn. Vyznejte mu lásku tím pravým způsobem a pravým dárkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5453 (gaymagazin.cz#130)


Přidat komentář