Vibrační kroužek na penis

Vibrační kroužek na penis se řadí mezi stále častěji používané erotické pomůcky. Je schopen přinést mileneckému páru podstatně větší sexuální rozkoš. A to nejen mužům, ale také ženám. Vyzkoušejte jej také.

Vibrační kroužek je určený pro ty, kteří rádi při sexu experimentují, ale nemají rádi, nebo neupřednostňují erotické pomůcky jako takové. Vibrační kroužek je určen i pro ty, kteří si postupně dělají sbírku z erotických pomůcek, které rády používají, obohacují jimi svůj sexuální život a zkoušejí nové věci. Nebo si jej pořizují ty páry, které nemají zkušenosti s erotickými pomůckami, ovšem erotický kroužek vypadá mile, tak drobně a přesto tak lákavě, že dvojice uzná, že je na čase jej vyzkoušet, jestli skutečně dokáže pohlavní styk zpestřit.

Co je to vibrační kroužek?

Jak jsme již řekli, vibrační kroužek je erotická pomůcka, která přináší větší sexuální stimulaci jak ženám, tak i mužům. Máte již zkušenost s touto erotickou pomůckou? Nebo jste ji ještě nestihli vyzkoušet? Na trhu si můžete vybrat z různých vibračních kroužků, který Vám bude vyhovovat. Vibrační kroužek funguje na principu erekčních kroužků. Cílem vibračního kroužku je tedy stejně jako u erekčního kroužku zabránit odtoku žilní krve. Díky jeho použití dochází u muže k tvrdší a déle trvající erekci. Vibrační kroužek obsahuje mini vibrátor. Vibrační kroužek si muž navlékne na penis a při souloži tento kroužek stimuluje klitoris ženy. Při pohlavním styku pak dochází zároveň k dvojímu dráždění, a to jak k dráždění vagíny, což je způsobeno penisem, tak i dráždění klitorisu, které má na svědomí právě zmíněný vibrační kroužek. Ženy díky vibračnímu kroužku dosahují snáz orgasmu, který je intenzivnější a delší.

Druhy vibračních kroužků

Vibrační kroužky se vyrábí v několika provedeních. Můžete rozlišovat vibrační kroužky s jednou vibrační jednotkou, nebo se dvěma vibračními jednotkami, které stimulují jednat klitoris a jednat i anální oblast. Dále jsou k dostání vibrační kroužky spojené mechanicky se stimulantem anální oblasti. Vždy záleží na každém, jaký anální kroužek si vybere. Vibrační kroužky můžete pořídit velmi levně, ale také za více peněz. Vše se odvíjí od kvality, od detailů a od složitosti provedení. Roli zde sehrává i značka vibračního kroužku. I velmi levné vibrační kroužky jistě splní svůj účel a oba partneři budou jistě příjemně stimulování. Vibrační kroužek můžete zakoupit s velmi** silnými vibracemi.** Ty nejlépe propracované modely umožní dokonce velmi intenzivně dráždit jak klitoris, tak i penis. Můžete na nich nastavit i různé stupně intenzity vibrací. Vibrační kroužky se dále liší podle elasticity. Záleží na muži, jak pevné obemknutí penisu mu je příjemné. Dokonce se vyrábí i vibrační kroužky na jedno použití, které jsou vhodné např. k tomu, když někdo chce kroužek zatím pouze vyzkoušet, než se rozhodne, zda mu bude taková sexuální pomůcka vyhovovat. Některé vibrační kroužky jsou zas dokonce i na dálkové ovládání. Nabídka je opravdu dosti široká.

Proč používat vibrační kroužek?

Chcete si oživit sexuální hrátky? Pak vyzkoušejte určitě i vibrační kroužek, který přinese nové vzrušení do mileneckého života. Funkce vibračního kroužku záleží na volbě vhodného modelu. Mnoho vibračních kroužků má funkci i erekčního kroužku, tudíž nejenže při styku vibruje, ale také udržuje mužovu erekci, a penis je tvrdší a citlivější.

Vibračních kroužků je mnoho a jejich konkrétní funkce záleží na vybraném modelu. Díky vibračnímu kroužku dochází k větší a intenzivnější stimulaci muže i ženy. Mnohé vibrační kroužky mají také výhody erekčního kroužku. To znamená, že pomáhají udržet erekci, penis je tvrdší a citlivější.

Jak se vibrační kroužek používá?

Použití vibračního kroužku je velmi jednoduché. Každému, komu se dostane do ruky, bude hned vědět, jak jej použít. Jeho tvar totiž přímo vybízí k nasazení kroužku na penis. Pak už si můžete jen a jen užívat. Při nasazování vibračního kroužku se doporučuje použít lubrikační gel, který usnadní jak nasazování, tak i sundání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5438 (gaymagazin.cz#84)


Přidat komentář