Vibrátor pro muže

Trh s erotickými pomůckami je dnes velice rozvinutý a proto přináší i širokou řadu vibrátorů pro muže. Další skvělou zprávou jsou moderní materiály, které překvapí svým jemným hebkým povrchem a kvalitou zpracování.

Hledáte vibrátor, kterým chcete udělat radost sobě nebo svému miláčkovi? Poradíme Vám.

Vibrátor, který si užijí oba dva

Sháníte-li** vibrátor**, který přinese radost a uspokojení Vám i Vašemu partnerovi zároveň, můžete vyzkoušet vibrační kroužek nebo podkovičku. Vibrační kroužek se nasazuje na kořenu penisu. Díky tomu dráždí nejen kořen a varlata svého nositele, ale při análním sexu také anál submisivního partnera.

Jiným typem vibrátoru, který se dá využít při společném sexu, je vibrující podkovička. Jeden její konec se vloží do análního otvoru, druhý dráždí varlata a při análním sexu se vibrace přenášejí také na partnera.

Silikonový vibrátor pro masturbaci o samotě i ve dvou

Máte rádi masturbaci? Díky modernímu silikonovému vibrátoru masturbace nyní dostává zcela nový rozměr. Silikon je měkký, pružný a na dotek velice jemný a hebký materiál, který silně připomíná lidskou kůži. Proto z něj lze vyrábět doslova revoluční mužské masturbátory z funkcí vibrací nebo bez.

Silikon je umístěn v podlouhlé nádobce z plastu, jakémsi kelímku. Z obou stran jsou otvory – první slouží ke vsunutí penisu a druhým lze regulovat přívod vzduchu do útrob masturbátoru a tím pádem i sílu a intenzitu sání neboli podtlaku. Otvor pro penis může mít různé tvary, mezi nimi ústa nebo anální otvor. Pokud masturbátor nemá vibrační motorek, lze jej použít také pod vodou, kde je sání ještě silnější.

Silikon je odolný materiál, takže voda jej nijak neponičí. Naopak – po použití opláchnete silikon ve vlažné vodě, čímž se zcela očistí a díky tomu jej můžete bez obav používat opakovaně. Pozor však na lubrikační přípravky – některé z nich mohou silikon poškodit a proto raději používejte ty na bázi vody a také si pečlivě prostudujete návod k použití.

Tento jednoduchý a přesto revoluční masturbátor můžete používat o samotě, ale stejně tak si s ním užijete i se svým partnerem.

Je libo silikonový vibrující muž?

Pokud se Vám silikonový masturbační vibrátor zdá málo, můžete si pořídit také „silikonového muže“ v životní velikosti. Figurína je velmi realistická, díky silikonu na dotek příjemná, v barvě opravdové kůže. Samozřejmě jí nechybí ani penis nebo anální otvor či ústa – všechny otvory můžete používat dle libosti. Překážkou však může být vyšší cena.

Vibrátor na anál a prostatu

Anální kolíky a vibrátory slouží ke stimulaci análního otvoru a vnitřku konečníku, kde způsobují příjemný tlak a roztahování. Pokud se při dráždění análu chcete zaměřit na prostatu, běžný anální vibrátor pro svou šířku většinou není příliš vhodný. Mnohem praktičtější jsou speciální dráždidla na prostatu s funkcí vibrací, která mají velmi úzký tvar se zahnutým koncem, jež je ideální právě ke stimulaci prostaty skrze stěnu konečníku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5462 (gaymagazin.cz#164)


Přidat komentář