Gay klub Ostrava

Pryč jsou doby, kdy gay kluby bývaly uzavřeným ghetem. Do gay klubu můžete přijít, pokud jste homosexuálně orientovaní, pokud jste heterosexuálové, nebo nemáte-li ve své orientaci stále jasno. Gay kluby jsou pro všechny, kteří mají rádi zábavu.

Kdo má dveře do gay klubu otevřené?

Jste-li homosexuálem a chcete se jít nerušeně se svým partnerem pobavit mezi lidi, nejlépe se zřejmě můžete cítit v gay klubu, kde je příjemná atmosféra, kde hraje dobrá hudba, kde si dáte vynikající drinky, ať už míchané nebo klasické ,a kde nebudete vzbuzovat pozornost. Do gay klubu by měl zavítat jistě i ten muž, který je sice sám, ale hledá partnera, ať už na stálo, nebo na nezávazný flirt nebo krátkodobé pobavení. I pro tyto účely jsou gay kluby zřízeny a věřte nebo ne, snad každý si zde najde svého partnera, který mu bude vyhovovat, neboť gay kluby navštěvují muži všech věkových kategorií a všech typů ve velkém množství. V neposlední řadě jsou gay kluby určeny i pro ženy a pro heterosexuály, kterým nevadí společnost homosexuálů, kteří si rádi zatancují, pobaví se, kteří se přišli napít něčeho dobrého a kteří mají mezi svými přáteli i homosexuály navštěvující ten daný podnik. V poslední době se gay kluby staly dosti vyhledávanými podniky pro slečny, kamarádky, které se přišly pobavit, aniž by je neustále obtěžovali dotěrní chlapi.

Proč je gay klub tak navštěvovaným místem?

V prvé řadě jsou gay kluby otevřeny pro gaye. Kde jinde se má muž seznámit s mužem, než právě v gay klubu, který je právě pro tyto účely provozován? Gay kluby tedy v převážné míře navštěvují homosexuálové, kteří hledají partnera, kamaráda, milence, životní lásku nebo se chtějí nezávazně pobavit "mezi svými". Do gay klubu rozhodně nechodí pouze muži v páru, kteří hledají útočiště před okolním světě, který o jejich orientaci neví, ale chodí sem i ve velkém zastoupení osamělý muži, kteří se přišli seznámit, poznat svého budoucího partnera, nebo si dopřát pouze nezávazného flirtu a zase se vrátit se ke svému stálému partnerovi domů. Důvodu pro návštěvu gay klubu je hned několik. V gay klubu vznikají jak krátkodobé vztahy, románky na jednu noc, tak dlouhodobé partnerské vztahy, některé končící až registrovaným partnerstvím. Nikdo si nezaslouží být sám. Proto jsou zde gay kluby, které mužům navázání vztahu výrazně ulehčí.

Jak se seznámit v gay klubu?

V gay klubu to chodí úplně stejně jako v kterémkoliv jiném klubu. Hraje zde hudba, klub je vybaven boxy se sedačkami, barem, barovými židlemi, soukromým salonkem, kde si můžete v klidu popovídat, dále se zde nachází taneční parket, a hlavně se sem soustřeďuje mnoho příjemných lidí, kteří mají rádi zábavu a přišli se zde pobavit. Do gay klubu můžete přijít ve skupince, a je jedno, zda jste kluci nebo holky. Dveře jsou zde otevřeny všem bez rozdílu pohlaví. Pokud jste se přišli seznámit, popovídat si a najít si partnera, pak není nic jednoduššího než navštívit gay klub, sednout si buď na bar, nebo do boxu, dát si něco dobrého k pití dle libosti a trochu se porozhlédnout. Pokud nepatříte k ostýchavým typům, jistě se odvážíte sami, poté, co se trochu porozhlídnete a vyhlédnete si dle vkusu muže, za tímto jít a oslovit jej. Spousta osamělých mužů v gay baru na takové seznámení čeká a počítá s tím, že je některý osloví a ulehčí jim celou situaci spočívající v hledání partnera. Pokud jste spíše submisivní, stačí, když zůstanete sedět na místě. Co nevidět Vás někdo osloví, představí se a začne si s Vámi nezávazně povídat. V gay klubu je vše jednodušší než v běžných klubech.

Přijďte a přesvědčte se sami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5465 (gaymagazin.cz#77)


Přidat komentář