Gay Klub Praha

Přemýšlíte kam se zajít s přítelem pobavit, napít se dobrého drinku, zatancovat a popovídat bez zvídavých pohledů, na které jste zvyklí z klasických barů, kde lidé často berou homosexuály za něco odlišného? Zavítejte do gay klubu.

Gay klub je určen pro ty, kteří se chtějí odvázat, zažít hodně zábavy, pobavit se, zatancovat si, dát si něco dobrého k pití, zaflirtovat, najít přátele nebo partnera a kteří se nechtějí skrývat před okolním světem, který často nemá pro muže přitahující stejné pohlaví pochopení. V gay klubu nemusíte brát ohledy na okolí. V případě, že svou orientaci tajíte, nemusíte stále sledovat, zda jej nenavštívil někdo známý, který by Vás viděl v obětí s Vaším partnerem. Gay klub je zkrátka určen především homosexuálům a lesbičkám, kteří se chtějí pobavit se vším všudy, bez neustálé kontroly.

Co Vám může gay klub nabídnout?

Gay klub nabízí především diskrétnost, prostory s barem, kde si můžete dát drink, pódium, dobrou hudbu, na kterou si můžete dle libosti zatancovat nebo ji jen vsedě poslouchat, můžete s přáteli posedět i v oddělené části, která zaručuje soukromí. Do** gay klubu** si chodí lidi popovídat, napít se, zabít čas, setkat se s přáteli, poznat někoho nového, zkrátka se sem chodí bavit. Každý návštěvník si zde najde to svoje. V gay klubech se pořádají speciální akce, ať už vystoupení travesti show, drinky za bezkonkurenční ceny, karaoke večery, a jiné různé programy pro zpestření večera. V gay klubu nikdy nezažijete všední, fádní večer. Každý večer v něm je výjimečný, neboť se zde vždy skvěle pobavíte. V gay klubu se budete vždy cítit dobře, ať už jste lesbička, homosexuál nebo heterosexuál. Do gay klubu má přistup každý a rozhodně se zde nedělají mezi lidmi rozdíly.

Proč navštívit gay klub?

Nedaří se Vám najít přítele či přítelkyni, ať se snažíte sebevíc? Zřejmě nenavštěvujete ta správná místa, kde byste svého vyvoleného mohli potkat. Co takhle zajít do gay klubu? Ani netušíte, kolik krátkých i dlouhých lásek, flirtů a vážných vztahů vzniklo právě v gay klubu? Gay kluby jsou moderními podniky, které jsou otevřené všem hostům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Často na Vás dýchá rodinná atmosféra, neboť do gay klubu chodí velké procento stálých klientů, kteří se vzájemně znají. Pokud se rozhodnete pro určitý gay klub, který se Vám zalíbí natolik, že jej budete navštěvovat pravidelně, nemusíte mít nikdy do budoucna obavu, že přijdete do baru a nebudete se mít s kým bavit. Vždy tam potkáte Vaše známé, kamarády, přátele. V gay baru se tak cítí dobře nejen stálí věrní hosté, ale i velmi mladá generace, která si gay kluby v posledních letech velmi oblíbila.

Jak to v gay klubu chodí?

Nemáte večer co na práci a rádi byste mezi lidi, pobavit se a vypít si něco dobrého? Rozhodli jste se, že byste zašli do gay klubu, ale nevíte, zda se tam budete cítit dobře, když s sebou nemáte žádného partnera? Žádné obavy. Do gay klubu přijdete a stačí, když se posadíte na bar nebo ke stolku. Na výběr je často i posezení v pohodlných gaučích. Objednáte si něco dobrého k pití a můžete poslouchat kvalitní hudbu. Nemusíte se bát nudy. Nikdy nezůstanete sami. Vždy v gay baru potkáte někoho, s kým si můžete popovídat, vypít si pivo nebo míchaný nápoj a zahájit cestu k bližšímu vzájemného poznání. Je na čase se sami přesvědčit, že gay klub je tím nejlepším místem pro kluky, co jsou na kluky a pro holky, které mají rády holky, stejně jako pro ty, které přitahuje opačné pohlaví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5464 (gaymagazin.cz#57)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 09.04.2014 11:18
Re: Gay Klub Praha Hello, I am addressing you on behalf of a journalist, psycholog and author from Moscow. Vladimir Shackhidjanyan will be visiting Prague next week. He is looking for a conversation (interview) with a director of a gay porn studio. Could you please suggest any solution or give us an advice? Please contact me on my address vedrashkov@mail.ru or phone +420 603 983 801. I am based in Prague. Thank you very much in advance for your assistance. Vladimir Vedrashko.


Přidat komentář