Gay prostituce

Říká se, že prostituce je nejstarším řemeslem na světě. Prostitutky nabízejí své tělo k sexuálnímu potěšení a většina z nich si tak slušně vydělá na živobytí. Stejné služby však mohou poskytovat také chlapci - gayové. Jaký je jejich život?

Jelikož krize je krize a hypotéka se neptá, musí se občas sociálně slabší jedinec snížit k věcem, na které by za jiných podmínek nikdy nepomyslel. V České republice nárůst prostituce rapidně vzrostl. Většinou se však nejedná o pravidelnou činnost. Ženy se k tomuto přivýdělku uchylují opakovaně a vracejí se k němu kdy je třeba. Běžný ceník prostitutek je šokující! Za čtvrt hodiny sexu si mohou naúčtovat i tisíc korun. Prostituce se však nemusí týkat jen žen! V této ,,profesi,, se čím dál častěji můžeme setkat s tzv. gay prostituty.

Rychle a snadno k penězům

Jak vlastně přijde mladý kluk k prostituci? Jednoduše! Potřebuje peníze a hledá brigádu. Výjimečně se stává, že si prostitucí vydělávají mladí muži studující vysoké školy. Nikdo o jejich prácičce netuší a oni sami se tím nechlubí. Ve většině případů se však v mužské prostituci objevují drogově závislí kluci, kteří strávili dětství v dětském domově nebo diagnostickém ústavu. Jedná se především o mladíky bez rodičovské autority, kteří jsou schopni pro peníze udělat cokoliv. Při jednorázové akci si mohou přijít i na tisíc korun za hodinu a to je motivuje k tomu, aby si sami vyhledávali potencionální klienty. Postávají tak na zastávkách ve velkých městech nebo u silnice s výjezdem. Najít je můžeme v nádražních halách a vestibulech. Čeští prostituté jsou žádaní především u cizinců, kteří je za sexuální potěšení velmi dobře odmění. Mnozí z nich získávají svou pravidelnou klientelu a většina z nich je homosexuální orientace.

Život mužského prostituta

Jak vlastně vypadá člověk, který se živí prostitucí, zvlášť když se jedná o mladého muže? Prostituce je sama o sobě pohoršující. Mluví se o ní v negativech, je odsuzovaná a propíraná. Přesto se lidé ukájejí u porna a čas od času si otec od rodiny zaplatí za sex s prostitutkou. Představme si mladého kluka ve věku dvaceti let. Je drogově závislý, sexuálně orientovaný na muže. Od malička trpěl nedostatkem lásky, jeho matka je alkoholička, otce nikdy nepoznal, nemá přátele ani vzdělání. Zázračně se mu dostane pracovní příležitosti. Smí pracovat jako číšník v nonstop herně. Zde si ho všimne postarší cizinec a nabídne mu za jednu noc s ním dva tisíce. Mladík kývne a roztáčí kolotoč nového stylu života. Život na ulici však není žádné peříčko. Občas se mu přihodí, že si při celodenním postávání na nádraží nevydělá nic. Je zima, on má hlad, potřebuje drogy a začne kolem sebe žebrat o peníze. Když už si nějaké peníze vydělá, okamžitě za ně kupuje pervitin a zbytek nastrká do automatů. Na jídlo mu už nezbývá. I svět prostituce však nemá dlouhé trvání. Největší šanci mají mladí lidé. Čím jsou starší, tím jsou pro klienty méně atraktivnější. Svěží a mladý vzhled je v tomto odvětví silnou zbraní.

Gay priváty

Jen v Praze se odhaduje cca 30-40 podniků orientované na gay komunitu, kde si mohou muži zaplatit za sex s gay prostitutem. V těchto podnicích si mohou být klienti téměř jistí, že se nenakazí ošklivou pohlavní nemocí. Gay prostituti zde mají své zázemí. Většinou si tady mohou zaplatit malý byt a provádět sexuální potěšení ve svém. Tyto gay kluby nabízí i klasickou erotickou podívanou - mužské striptéry, svalovce za barem a soukromé vířivky. Pracují zde i hererosexuálové, kteří nemají problém obšťastnit jiné muže a brát za to peníze. A čím se liší takovéto kluby od gay prostituce na ulici? Především si zde mladí muži mohou vydělat daleko více peněz, dostává se jim tady také náležité hygieny a lepšího společenského života. Mohou si tvořit klientelu z vyšší sorty lidí a také tu funguje ochrana osobnosti - ochranka vyvede každého agresivního jedince ven. Život na ulici je totiž mnohdy bojem o život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5476 (gaymagazin.cz#181)


Diskuze a zkušenosti

Maroš | 23.10.2017 01:45
Ahoj volam sa maroš stefan a hladam si pracu zaujema ma to


Přidat komentář