Travesti show Ostrava

Travesti show je úžasnou zábavou, kde se potkáte s celou řadou osobností z celého světa, dokonce i s těmi, kteří již nejsou mezi živými. Jde o akci, kde se po celou dobu bavíte, smějete a užíváte si příjemné atmosféry.

Travesti show je stále více oblíbenou zábavou, na kterou se těší řada lidí. Navíc, i když si oblíbí některou z travesti skupin, pak mají jistotu, že ani opětovná návštěva jejich vystoupení je nezklame. Program se totiž mění stejně jako převleky. Není tudíž nikdy nudný, ale vždy je svěží, plný překvapení a dokáže diváka zaujmout a výborně pobavit. Po únavném týdnu je návštěva představení** travesti show** vynikající volbou, která vás dostane do bezvadné pohody a navodí skvělou náladu.

Co je travesti show?

Ne každý ví, co si pod tímto pojmem zábavy má představit. Dokonce existují názory, že jde o zábavu zvrhlou a nevhodnou. Tak to však vůbec není. Ve své podstatě jde jen o divadlo, kde nejvíce vystupují muži. Ženy se zde vyskytují jen málo, nebo vůbec. Přesto jich na pódiu uvidíte velmi mnoho. Tyto ženy jsou mistrně převlečení muži, kteří to umí skvěle sehrát. Jejich vystoupení je prostě zábavné. Navíc nejde o žádné amatéry, ale herce, kteří to opravdu umí. V tomto představení nejde o nějakou hlubokou myšlenku, ale o** uvolnění, zábavu a odreagování se**. A toto vám travesti show nabízí ne po doušcích, ale ve velkém stylu.

Travesti show - co můžete očekávat?

Z původní barové zábavy se travesti show dostala až na velká pódia divadel a domů kultury. Vydáte-li se tedy na některé** představení travesti show**, pak se zde setkáte s** velkými hvězdami šoubyznysu.** Tedy s převlečenými muži, kteří jsou vynikajícími herci a imitátory. Imitují nejčastěji herečky, zpěvačky, moderátorky, nebo známé ženy. Většinou zpívají na playback, ale v některých případech i živě. Představení je vždy koncipováno tak, aby mělo spád, zajímavý děj a prostě dokázalo pobavit. Většinou již po začátku diváci tleskají nadšením, baví se a na konci představení se nejeden postaví a žádají přídavek.

Travesti show není žádná novinka

Mnoho odpůrců této zábavy si vůbec neuvědomuje, jak je tato zábava stará a kolik význačných a vynikajících herců ji zařazovalo do svého repertoáru. Můžeme jmenovat například skvělého herce pana Lipského, pana Županiče, nebo vynikajícího baviče pana Čejku. Ten byl svými převleky přímo legendární. Většinou právě** travesti show d**oplňovala různé zábavné televizní pořady.

Travesti skupiny Ostrava

Dnešní** travesti show** se často věnují skupiny mužů, kteří se prostě rádi baví a legrace je jim vlastní. Ze známých travesti skupin jsou to například ostravské Noční hvězdy, které vás pobaví a klidně i připraví program na vaše přání.** Travesti skupina Kabaret Fiesta Ostrava** nabízí program na přání zákazníka. Ostravská Travesti skupina Divoké Kočky diváky pravidelně přivádí do varu. K dalším známým travesti skupinám patří i skupina Screamers, která má velké množství příznivců a nabízí opravdu skvělý a po každé jiný program.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5471 (gaymagazin.cz#97)


Přidat komentář