Ubytování v hodinovém hotelu Ostrava

Našli jste si přítele? Máte skvělého kluka nebo muže, který vám rozumí? Chcete spolu zažít úžasný žhavý sex plný vášně i něžného milování? Jenže se svým přítelem nechcete nebo nemůžete být doma?

Pro všechny páry, které hledají klidné místo pro své romantické schůzky, je určenhotel pro milence v Ostravě, jinak řečeno také** milenecký azyl** nebo hodinový hotel. Pokud se chcete objednat do hodinového hotelu a jste z Ostravy či okolí, máme pro vás tip na velice diskrétní hodinový hotel. Více informací naleznete na těchto internetových stránkách:** http://www.ostrava-hodinovy-hotel.cz/**.

Co je to hodinový hotel?

Hodinový hotel je místo, které poskytuje krátkodobé ubytování párům ale i skupinkám osob. Nijak přitom nezáleží na tom, zda jde o páry heterosexuální nebo homosexuální.Hodinový hotel Ostrava je místo, kde nepanují žádné předsudky a které je otevřeno všem. Hodinový hotel se hodí jak pro páry, které spolu chtějí být samy pro své intimní chvíle, tak i pro skupiny osob, které chtějí pořádat například soukromou swingers party, soukromou erotickou show nebo třeba erotickou rozlučku se svobodou aj. Hodinový hotel je samozřejmě naprosto diskrétní, takže se není potřeba obávat toho, že by se informace o vašich tajných schůzkách dostaly někam ven.

Jak si rezervovat pokoj v hodinovém hotelu?

Rezervovat pokoj si lze jak pomocí telefonu, tak po internetu. Při rezervaci pokoje není nutné uvádět své pravé jméno, nikdo vaše doklad samozřejmě kontrolovat nebude. Můžete klidně použít falešné jméno nebo třeba přezdívku, pod kterou pro vás bude připraven váš rezervovaný pokoj. Když se stanete stálými zákazníky hotelu, postačí vám pro rezervaci třeba i SMS zpráva.

Jaké pokoje nabízí hodinový hotel?

V hodinovém hotelu je na výběr z pokojů různých kategorií. Pokoje se liší svou velikosti i vybavením, čemuž samozřejmě odpovídá i cena za ubytování. Nejmenší pokoje, které jsou k mání za nejnižší ceny, mají základní výbavu, kterou je velká dvojitá postel, noční stolky, skříň na šaty a samozřejmě také sociální zařízení a sprcha. Větší a lépe vybavené pokoje pak mají výhodu více místa a mohou obsahovat například také masážní sprchový kout, vanu či vířivku, bar, pohovku a křesla, stůl, počítač s připojením na internet, televizi s mnoha běžnými i satelitními programy aj. Záleží tak jen na vás, zda budete mít zájem o pokoj s vyšším či nižším komfortem. Levnější pokoje si obvykle rezervují zákazníci, kteří chtějí služby hodinového hotelu využít jen na velice krátkou dobu, třeba jen na pár hodin. O dražší, větší a lépe vybavené pokoje pak mají zájem zákazníci, kteří se chtějí zdržet déle a nebo vyžadují vyšší komfort. Kromě pokojů jsou v hodinovém hotelu k mání i menší byty určené pro pořádání soukromých akcí, kterých se účastní více osob. Více informací naleznete zde: http://www.ostrava-hodinovy-hotel.cz/.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5472 (gaymagazin.cz#121)


Přidat komentář