ON hledá pár

Jste muž, který si rád užívá a rád experimentuje? Máte rád trojky a hledáte pár, jenž by s vámi erotické chvilky ve trojce uskutečnil? Najděte jej například formou seznamky.

...............................................

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5480 (gaymagazin.cz#68)


Diskuze a zkušenosti

vaclav kobanik | 26.12.2014 20:26
buzicek hleda ja vaclav kobanik hleda chlapce dotrojky na milovani mam rad oralni a analni sex sm a piss rad zaplatim do 1500 kc privitam vas doma jen mladi do 25 let telefon 722022713 tesim se na zavolani packo je mi 65 LET


Přidat komentář