Co je hanky code?

Slyšeli jste již slovní spojení hanky code? Jde o způsob, kterým se gayové vzájemně poznávají. Díky hanky code zjistí, o co má ten druhý zájem a co ve vztahu či sexu preferuje. Důležité je, že u tohoto zjišťování nemusí prohodit jediné slovo.

Význam slova hanky code

Hanky code je zkrácenina od Handkerchief code, čili v překladu Kapesníkový kód. Možná, že jste tento pojem už slyšeli, a možná, že se o něm teď dozvídáte poprvé. Hanky code se totiž dnes již příliš nepoužívá, ale stále existuje spousta mužů homosexuálů, kteří se podle něj řídí. O co vlastně jde?

Jak poznat, o jaký druh sexu má muž zájem?

Stalo se Vám někdy, že jste na ulici, na party, v práci či jinde potkali skutečně úžasného muže, ale nevěděli jste, zda je také gay a zda má stejné potřeby jako vy? Hanky code tento problém řeší snadno a rychle. Jedná se o** způsob neverbální poznávací komunikace mezi gayi**. Pokud má dotyčný v kapse kapesník či šátek, který mu vykukuje ven, a tento šátek má určitou barvu, dává tím najevo nejen svou orientaci, ale i sexuální praktiky, které vyznává. Setkáte-li se s tímto mužem například na party, nemusíte se jej trapně ptát, jestli se v sexu přiklání k pasivní či aktivní roli, zda má rád orální sex apod. Hanky code se vyplatí používat zejména, pokud se chystáte například do gay baru či na konkrétní gay party a jdete za jasným účelem – najít partnera, se kterým můžete uspokojit své potřeby a touhy.

Hanky code umístění a barva šátku

Jestliže jste hanky code nikdy nepoužili, nevíte co jednotlivé barvy kapesníků či šátků znamenají, ale chtěli byste jej vyzkoušet, čtěte dále.

Hanky code a význam jednotlivých barev šátků

Škála barev, z nichž každá má svůj konkrétní význam, je skutečně široká. Bílá značí bezpečný sex či vzájemnou onanii. Žlutá barva je pissing, hořčicová velký penis, růžová hrátky s dildem, červená fisting, blankytně modrá orální sex, tmavě modrá anální se, khaki hrátky v uniformě, hnědá scat neboli zálibu ve výkalech, šedá svazování, černá sado maso praktiky.

Hanky code a umístění šátku

Význam má nejen samotná** barva šátku**, ale také jeho umístění. Jestliže bude šátek vložen do levé kapsy, znamená to, že dotyčný upřednostňuje v sexu roli aktivní. Umístění vpravo značí roli opačnou, tedy pasivní. Šátek si lze uvázat také kolem krku. V tomto případě o roli vypovídá natočení uzlu šátku, zda směřuje doprava či doleva. Pokud je uzel uprostřed, znamená to, že muž není zaměřen na konkrétní roli. Střídá obě.

Používání hanky code

Dnes se již** hanky code** tolik neužívá. Je to vlivem možností, které současná doba nabízí. Seznamky, inzeráty, konkrétní nabídky. Neznamená to však, že by** hanky code** vymizel. Stále se ním můžete setkat, a to nejpravděpodobněji na akcích pořádaných pro gaye. Je proto dobré být připraven, pokud například uvidíte muže, jak kráčí proti Vám a z kapsy mu vyčuhuje tmavě modrý šátek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5491 (gaymagazin.cz#137)


Přidat komentář