Gayové mezi celebritami

Máte svého idola ze světa celebrit? Nejeden herec, zpěvák či jinak slavný jedinec by stál za hřích. Některé celebrity ze světa gayů jsou snad ještě více sexy než heterosexuálové. Jsou charismatičtí, styloví a talentovaní.

Sexy gay celebrity

Proč by mělo být vzdychání nad mužskými fotkami v magazínech typické jen pro ženy? Také muži si rádi prohlédnou podobiznu svého idolu, ať už v časopise, na plakátu či jinde. A nemluvíme zde o touze po slavných topmodelkách. Svět celebrit má mezi svými řadami velice žhavé kousky, které jsou homosexuálně orientovány. Představme si alespoň pár nejvíce sexy gay celebrit.

Zpěvák Ricky Martin

Mnoho žen zaplakalo při zjištění, že** slavný sexy zpěvák** je homosexuálně orientovaný. Naopak mnoho mužů zaplesalo radostí.** Ricky Martin** zajisté patří mezi jednoho z největších hezounů naší planety. Ačkoli v současné době již příliš na veřejnosti nevystupuje, z jejího hledáčku nezmizel. Do podvědomí všech se zapsal svými hudebními megahity.

Herec Neil Patrick Harris

Sledujete seriál Jak jsem poznal Vaši matku/How I met your mother? Pak zajisté znáte hlavní postavu, největšího svůdníka žen, Barneyho Stinsona. Málo z Vás už však možná ví, že ačkoli je seriálový hrdina Barney lovcem krásného a vnadného něžného pohlaví, ve skutečnosti herce Neila Patricka Harrise, který Barneyho ztvárňuje, přitahují muži. Neil Patrick Harris patří právě mezi ty jedince, kteří svým sex appealem přitahují jako magnet, a to jak muže, tak i ženy. Druhá skupina má však smůlu.

Manžel Eltona Johna, David Furnish

Možná, že v první chvíli se Vám jméno této osobnosti ihned nepřiřadí k obličeji jeho majitele. Když Vám ale napovíme, že manželem Davida Furnishe je Eltn John, zajisté se Vám rozjasní. Elton John má skutečně vytříbený vkus, co se mužů týče. David Furnish patří k nejkrásnějším gayům planety. David společně s Eltonem prožívají plnohodnotný rodinný život, který stvrdili svazkem. Společně také vychovávají dvě děti.

Tanečník Yemi AD

Nyní opustíme zahraniční celebrity a přesuneme se do Česka. Tanečník s čokoládovou pletí Yemi AD oslňuje veřejnost nejen svým talentem. Dokonalá postava, styl, exotický vzhled a charisma, to vše dělá z Yemiho AD jednoho z nejvíc sexy homosexuálně orientovaných celebrit u nás. Se svým partnerem Yemi vstoupil do svazku v červenci roku 2010.

Muž jako idol

Gay celebrit, které by rozhodně stály za hřích, je mnoho. A tak nejen ženy, ale i muži mohou potěšit své oko při pohledu na svalnatého hollywoodského krasavce na filmovém plátně či na titulní straně magazínu. Jaký by byl svět bez idolů? Zajisté nudný.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5492 (gaymagazin.cz#141)


Přidat komentář