Soutěž Gay Man ČR

Slyšeli jste už o soutěži o nejsympatičtějšího homosexuála? Už dávno se nekoná pouze klasická Miss, kdy o titul královny krásy soutěží skupina dívek. Velice oblíbené jsou dnes soutěže gayů nebo také transsexuálů.

Soutěže krásy

Společnost se již dávno neomezuje na pořádání pouze klasických galavečerů, na nichž je vyhlášena nejkrásnější dívka roku. Pozornost je soustředěna také do jiných sfér. Gayové tak mají možnost bojovat o titul nejsympatičtějšího homosexuála, a to nejen v ČR, ale také v Evropě, nebo dokonce ve světě. Pořádání soutěže Gay Man ČR si dokonce získalo více pozornosti než klasická volba Miss.

Gay Man České republiky

První ročník** soutěže Gay Man ČR** se uskutečnil roku 1992 v našem hlavním městě. Jeho vítězem se stal Slavomír Meissner z Brna. Soutěž Gay Man ČR se dále konala každý rok až do roku 2000, kdy korunku získal sympatický Erik Nykl z Hrochova Týnce. V roce 2009 pak se konala soutěž Mr. Gay SK & CZ, která byla spojena se Slovenskem. Další ročníky byly opět pořádány pod názvem Gay Man ČR. Až v roce 2012 došlo opět ke spojení se Slovenskem a soutěžící se utkali o titul GAYMAN Česko Slovensko. Tentokrát padla výhra na ostravskou půdu, protože za vítěze byl vyhlášen Marek Zlý z Ostravy. Při** soutěži o nej homosexuála** se klasicky vyhlašuje první až třetí místo a nechybí ani titul** Mistr sympatie** a cena diváků.

Soutěž o nejsympatičtějšího gaye Evropy

Soutěž o nej gaye Evropy nese oficiální název Mr. Gay Europe. Soutěž se koná od roku 2005 a letos poprvé bude probíhat v našem hlavním městě – Praze. Konkrétně je naplánována na** léto 2013**. Českou republiku bude v této prestižní soutěži reprezentovat vítěz titulu GAYMAN Česko Slovensko 2012, Marek Zlý. A co čeká vítěze Mr. Gay Europe? Samozřejmě účast na Mr. Gay World. Vítěz má dále možnost cestovat po celé Evropě a aktivně působit v oblasti práv gayů a lesbiček.

Soutěž o nejsympatičtějšího gaye světa

Tato soutěž dosáhla již takových rozměrů, že se stala doslova světovou. Od roku 2009 se pořádá také soutěž Mr. Gay World. Loňským vítězem, tedy vítězem za rok 2012, se stal Novozélanďan, Andreas Derleth. Následující soutěž Mr. Gay World se bude konat v dubnu 2013 v belgických Antverpách.

Oblíbenost soutěží o nejkrásnějšího homosexuála

Zatímco zájem o** soutěže krásy žen** začíná spíše klesat, oblíbenost gay soutěží roste. Ženské soutěže krásy v poslední době nepřináší nic nového. Soutěž o nejsympatičtějšího homosexuála přináší jak bližší pohled na celkové téma gayů a lesbiček, tak nové nápady, nové možnosti, a především krásné muže, kteří se nebojí vystoupit a veřejně o své orientaci hovořit. Co se týče vzhledu zúčastněných, nutno podotknout, že se jedná o úplnou pastvu pro oči.

Přihlášení do soutěže

Myslíte si, že soutěž o nej gaye je šancí pro Vás? Že máte předpoklady pro vítězství? V tom případě odhoďte zábrany a počkejte si na další klání mužů u nás. Přihlásit se může každý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5489 (gaymagazin.cz#134)


Přidat komentář