Tipy na filmy s gay tematikou

Je večer, vy a Váš přítel sedíte u televize a přemýšlíte co si pustit. Ztřeštěné romantické komedie, kdy se středoškolačka zamiluje do spolužáka Vás ale nezajímají. Tak stejně Vám jsou volné dramata o manželských krizích. Hledáte tip na ideální film?

Pokud hledáte tipy na filmy s gay tematikou, přinášíme Vám seznam několika nejoblíbenějších. Tady jsou:

Film s gay tematikou Zkrocená hora

Zkrocená hora zaručeně patří mezi** nejoblíbenější filmy s gay tematikou** vůbec. Své místo si našla jak mezi homosexuálními, tak heterosexuálními diváky. Zkrocená hora je** romantické drama** o silném přátelství dvou mužů, z něhož se vyklube láska. Oba muži jsou však ženatí, oba mají děti. Film popisuje spletitou a náročnou cestu protkanou hlubokými city. Hlavní roli ztvárnili dva hollywoodští krasavci, Jake Gyllenhaal a Heath Ledger. Pokud plánujete romantický večer ve dvou, tímto filmem zaručeně navodíte dokonalou atmosféru.

Film s gay tematikou Za zdmi

Jestliže chcete strávit hodinu a půl plnou vzrušení a napětí, podkreslenou perfektní a chytlavou hudbou, pak zvolte film** Za zdmi**. Film o lásce mezi dvěma muži – lásce na první pohled. Žádný vztah ovšem není ideální a plný pohody. O tom se přesvědčí i hlavní hrdinové dramatu Za zdmi.

Životopisné drama Milk

Drama inspirované skutečným příběhem o životě prvního amerického politika, který otevřeně promluvil o své homosexualitě.** Harvey Milk** byl jednou z nejcharismatičtějších osobností své doby. V roce 1978 na něj byl spáchán atentát právě kvůli jeho homosexuální orientaci. Hlavní roli v tomto silném životním příběhu ztvárnil skvělý herec, Sean Penn.

Životopisné drama Úplné zatmění

Pokud patříte k fanouškům miláčka Hollywoodu,** Leonarda DiCapria**, doporučujeme nevynechat ve Vašem seznamu zhlédnutých filmů Úplné zatmění. Pro Leonarda nezvyklá, ale perfektně ztvárněná role básníka Arthura Rimbauda, nás nenechá na pochybách, že se jedná o jednoho z nejlepších amerických herců. Máte rádi skutečné příběhy založené na pravdivých událostech? Zajímají Vás pohnuté osudy prokletých básníků? Úplné zatmění je příběhem vášně, lásky i nenávisti. Vzájemné střetnutí básníků Paula Verlaina a Arthura Rimbauda způsobí naprostý zvrat v jejich životě. Především v životě Verlaina, který Rimbaudově mladické nespoutanosti naprosto podlehne. Přestože je Verlain ženatý, nebrání mu to ve skoku do mileneckého opojení s mladým básníkem. Film Úplné zatmění není ochuzen ani o smyslné erotické scény.

Romantická komedie Adam a Steve

Nyní odbočíme od dramat a zaměříme se na veselejší sféru. Adam a Steve je romantická komedie o střetnutí dvou lidí absolutně rozdílných povah. Ačkoli jsou životní cesty rozmanité, někdy se spojí v jedno. I když za údivu všech zúčastněných. Adam a Steve prožijí dvě společná důležitá setkání. Jedno v roce 1987 a druhé až o několik let později. Jak se bude jejich vztah vyvíjet?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5490 (gaymagazin.cz#135)


Přidat komentář