Anální orgasmus

Anální sex je mezi homosexuály poměrně rozšířený. Stále větší oblibu si však získává i mezi heterosexuálními páry. Proč? Důvodem je možnost dosáhnout análního orgasmu. Už jste někdy zažili anální orgasmus?

Anální orgasmus mohou prožít jak muži, tak i ženy. V případě ženy je anální orgasmus způsoben drážděním Grafengergova bodu, tzv. bodu G a v případě muže zase drážděním prostaty.

Prostata

Prostata je mužská předstojná žláza. Ženy prostatu nemají. Prostata se dá nahmatat i bez nutnosti použít anální otvor. Prostatu najdete v oblasti mezi varlaty a konečníkem. V případě pohlavního vzrušení je prostata citlivější na dotek a její dráždění přes kůži tak může podpořit orgasmus. Pokud se však prostata dráždí skrze anální otvor, dochází k pocitům mnohem intenzivnějším a příjemnějším.

Co je to anální orgasmus?

Anální orgasmus u muže je situace, kdy dojde k silnému pohlavnímu vzrušení a ejakulaci díky dráždění análního otvoru a především prostaty bez nutnosti dráždit penis. Ejakulace bývá v případě** análního orgasmu** často silnější, déle trvající a někdy i několikanásobná v porovnání s orgasmem dosaženým klasickou cestou, čili drážděním penisu.

Hygiena a lubrikace

Předtím, než se pokusíte** dosáhnout análního orgasmu**, nezapomeňte na důkladnou očistu análního otvoru a konečníku, k čemuž ideálně postačí vlažná voda a mýdlo. Protože střevní sliznice konečníku, kterým budete k prostatě pronikat, je velmi citlivá a náchylná k poranění, je naprostou nutností použití lubrikantu. Lubrikační prostředek výrazně usnadní průnik do análního otvoru a zamezí bolesti i poranění střevní sliznice konečníku, kterým byste se při pronikání do nezvlhčeného konečníku téměř určitě nevyhnuli.

Jak dosáhnout análního orgasmu?

Análního orgasmu je možné dosáhnout pouze pomocí** dráždění prostaty skrz anální otvor**. A jak dráždit prostatu análním otvorem? V podstatě máte tři možnosti. Nejstarší a nejjednodušší způsob, jak stimulovat prostatu análním otvorem, je použít prst. Můžete samozřejmě používat vlastní prst, ale pokud máte k dispozici zkušeného partnera, můžete ho nechat, aby vaši prostatu dráždil on. Kromě prstu můžete použít také** erotickou pomůcku** vyrobenou speciálně pro účely dráždění prostaty. Jedná se o mužský anální vibrátor, který je důmyslně vytvarován tak, aby prostatu dráždil jak skrz anální otvor, tak přes kůži v oblasti pod varlaty. Protože každý jsme jednoduše řečeno trochu jinak tvarovaný, nemusí vám masáží dildo padnout. V tom případě vyzkoušejte buď jiné, anebo se budete muset naučit používat dráždění prstem, což v podstatě není na škodu, neboť prst je měkký, ohebný a nejsnáze se s ním dostanete přesně tam, kde to bude nejpříjemnější. Třetí způsob, jak dráždit prostatu análním otvorem, je klasický anální sex. K tomuto způsobu dráždění prostaty budete samozřejmě potřebovat svého partnera. Můžete postupně vyzkoušet všechny tři způsoby dráždění prostaty, různě je prostřídávat a časem určitě přijdete na to, co vám nejvíce vyhovuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5498 (gaymagazin.cz#48)


Přidat komentář