Gay rimming, hygiena

Gay rimming patří k praktikám orálního sexu. Navíc ne každému je příjemný. Je nutné dodržovat při jeho praktikování důslednou hygienu a pak znát možnosti jak jej provozovat, aby bylo dosaženo maximální rozkoše.

Co je rimming?

Jde o sexuální praktiku, která přináší rozkoš** drážděním análního otvoru jazykem**. Tato charakteristika je však příliš strohá. Rimming totiž zahrnuje nejen** lízání análního otvoru**, ale i jeho okolí, líbání těchto míst, hnětení, mazlení, hlazení, škrábání, zkrátka cokoli, co je příjemné pozadí, tedy zadku a také zasouvání jazyka přímo do análního otvoru a vyvíjení tlaku na anální otvor, který je velmi dráždivý. K praktikám dráždění patří též napodobování kopulačních pohybů jazykem a speciální dráždění hlasem. Zde jde o hluboké šeptání v přímé blízkosti análního otvoru, které způsobuje velmi příjemné vibrace.

Kam rimming řadíme?

Někdo ho řadí do** orálního sexu**, jiný spíše k bizardnímu sexu, další pak k fetišismu. Jsou páry, pro které jde o velmi příjemnou předehru milování, a pak ti, jež rimming upřednostňují před ostatními praktikami.

Hygiena a rizika při rimmingu

Je nutné si uvědomit, že rimming není možné provádět bez důkladné hygieny. Ta musí být vždy na vysoké úrovni. Pokud jde pak o lízání a zevní příjemné praktiky vyvolávající vzrušující pocity, tak zde nebezpečí nehrozí. Mnohem rizikovější je vnikání jazyku vně análního otvoru. Střevní bakterie jsou totiž nebezpečné a mohou způsobit zánět v krku. Orální dráždění análu pak v jakékoli podobě může být důvodem k získání infekčních nemocí jako je infekční žloutenka typu A a B. Naopak přenos žloutenky typu C anebo HIV je velmi nepravděpodobný. Hrozí snad pouze v případě poškození análního otvoru s krvácením.

Jak se připravit na rimming?

Přestože je oblast kolem análního otvoru vysoce erotogenní zónou, tak ne každému je praktikování** rimmingu** příjemné. Aby bylo opravdu příjemné pro oba partnery je velmi důležitá hygiena a používání kosmetických přípravků, které jemně provoní pokožku. Jde o to, že i když se velmi důkladně umyjete, tak anální otvor si zachovává svůj typický pach. Ten samozřejmě nemusí být každému příjemný. Pak je dobré využívat různých vonných olejů, krémů, gelů a jemně parfémovat okolí. Tím se přitažlivost zvýší. Je však nutné dát pozor při aplikaci, jednak aby nebyl zasažen přímo anální otvor, a jednak aby nános nebyl příliš silný a tudíž jazyku nechutný.

Rimming a lubrikační gel

Laskání jazykem může být velmi náročné. Zvláště pro nezkušené a tehdy, kdy je laskání provozováno delší dobu. Jazyk může dokonce i bolet a mrtvět. Pomoc přichází v podobě rukou a prstů. Je však nutné pamatovat na to, že pokožka rukou je daleko hrubší než jazyka a tak je lépe použít lubrikační gel. Hodí se orální lubrikační gel, který je nejen krásně kluzký, ale můžete ho i bez problémů olizovat. Vybrat si můžete i gel s příchutí a oblíbenou vůni, a tak vám bude chutnat i vonět i napomáhat k silným pocitovým prožitkům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5504 (gaymagazin.cz#91)


Diskuze a zkušenosti

Martin | 07.08.2014 00:53
Re: Gay rimming, hygiena Chci se zeptat konkrétně, jaký produkt nebo alternativu lze doporučit pro navonění okolí análního otvoru tak, aby nebyla chuťově nepříjemná. Jde přímo o výrobek k tomu určený nebo se využívá dostupných produktů, které lze libovolně použít? Potřebuji konkrétní produkt, prosím. Děkuji


Přidat komentář