Jak dráždit anální otvor?

Anální otvor je velmi silnou erotogenní zónou, jejíž dráždění vyvolává neskutečné erotické pocity. Mužům dráždění těchto míst přináší hluboký erotický zážitek a nádhernou rozkoš. Zvláště, pokud víte, jak na to.

Anální erotika

Donedávna byla téměř tabu. Každý, kdo se o ní zmínil, byl považován za nemravného a samotná anální erotika za nečistou. To neznamená, že by se nepoužívala u sexuálních a erotických hrátek. Jen se prostě o ní nemluvilo. Přitom** anální erotika** je známa již v dávném starověku. Svědčí o tom řada důkazů a také to, že pozadí a anální otvor bylo považováno za místo výbušného sexuálního posvátného ohně. Anální erotika je tedy stará jako lidstvo samo a patří tedy do příjemných činností, kterými erotika a sex jistě je.

Anální otvor a jeho okolí

Je místem, které je tak moc protkáno nervovými zakončeními, že každičký dotek je citelně vnímán. A ačkoli každý člověk má jiné pocity, jiný práh erotického vnímání i bolesti, je nutné zde vyvíjet** laskání něžně** a zároveň dbát na to, aby anální otvor nedošel újmě. Při správném druhu laskání a dráždění análního otvoru a jeho okolí, lze dosáhnout velice silných erotických prožitků, které mohou být i silnější než samotný klasický orgasmus. Co se týká orgasmu, tak právě dráždění análního otvoru a jeho okolí vede ke svírání svalů pozadí, tedy svalů v okolí análního otvoru, a vyplavování hormonů, které ovlivňují dosažení orgasmu i jeho sílu. Dokonce je to tak, že drážděním análního otvoru je možné kontrolovat samotnou sílu ejakulace a zažívat tak nepopsatelné prožitky. Výborně tomu napomáhá i současná masáž prostaty, která je považována za mužský G bod.

Jak dráždit anální otvor?

Záleží na citlivosti, potřebě tlaku i na tom, co je komu příjemné. Nejčastěji se začíná jemnou masáží, která je nejpříjemnější s použitím orálního gelu. Zde je možné střídat dráždění prsty, jazykem i ústy. Použít můžete i anální kolík nebo anální vibrátor. Obojí je možné využít v klasické podobě nebo i s vibracemi, které nádherně rozkmitají svaly a přinesou první příjemné pocity. Anální otvor se pak masíruje nejen v okolí, ale přímo na anální dírce, kterou je možné lehce roztahovat, vnikat do ní, jazykem, prsty, i erotickými pomůckami. Jakmile je anální dírka uvolněná můžete využít i análních korálů nebo kuliček nebo také thajského řetězu. Tyto erotické pomůcky, které označují vlastně stejnou věc, se zasouvají do análního otvoru a následně zase vytahují. Příjemné dráždivé pocity vznikají průchodem přes svěrač. Dráždění análního otvoru je dobré doplnit o** masáž hýžďových svalů a prostaty**. Tato celková masáž dokáže přinést naprosto uvolňující pocity, které přináší rozkoš, přicházející ve vlnách a následně orgasmus, který bývá i silnější a přináší intenzivnější prožitky než při klasických kopulačních pohybech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5505 (gaymagazin.cz#92)


Diskuze a zkušenosti

strapon | 14.05.2014 17:30
Re: Jak dráždit anální otvor? ahoj všem. chtěl bych poprosit o radu od nekoho zkusenejsiho co se tyce análního fistingu. trochu uz \"trénuju\", ruku po chvili hrani do analu dostanu. ale chtěl bych zajit trochu dal, proto se chci zeptat, zda někdo poradi, jak dosáhnout toho, abych pronikl i do vetsi hloubky? za pouziti vibratoru se dostanu tak cca 25 cm, ale dal uz to jakoby nejde, citim takovy bolestivy tlak. Je realne natrénovat střevo tak, abych tam dostal dejme tomu 40 - 50 cm? diky vsem za odpověď :) .. strapon111@seznam.cz


Přidat komentář