Nezávazný sex - kamarád taky rád

Příjemná společnost, útulné prostředí, odbourání zábran díky alkoholu, to vše nemusí, ale může směřovat k jedinému, sexuálnímu prožitku. Nezávazný sex je o to více vzrušivější, lákavější, že není dopředu plánovaný a vyplyne ze situace.

 

Z** nezávazného sexu** se může vyvinout dlouhodobý vztah, vztah na celý život. Z nezávazného sexu však můžeme mít také „památku“ po zbytek života. Nezávazný sex nás může připravit o nejlepšího kamaráda, ale také životního partnera. Sex je svým způsobem hříšný, a v případě nezávazného sexu to platí dvojnásob.

Nezávazný sex s kamarádem

Říkáte si, jak může být sex s Vaším kamarádem nezávazný? Svým způsobem je pravda, že takový sex Vám může přinést spíše těžkosti, bolesti, než zábavu a radost. Nejedná-li se zrovna o kamaráda, kterého vidíte jen jednou za čas, pak musíte být připraveni k čelení důsledků. Velmi bude záležet na tom, jak sexuální dobrodružství, u kterého jste byli stěžejním aktérem, bude brát Váš protějšek. I on může sex brát čistě jako nespoutanou zábavu, ze které pro něj nevyplývají žádné nároky, přání, požadavky, tužby. Jen těžko však utajíte, že mezi Vámi k sexu snad nedošlo. Možné to je, ale jen v případě že byste byli zcela namol, kdy by si ani jeden z Vás nepamatoval, k čemu vlastně došlo. Nebo byste si něco vybavovali, ale raději byste o daném nechtěli hovořit, a dělali byste jakoby nic.

Důvody nezávazného sexu s kamarádem

To, že zrovna Váš kamarád, a ještě k tomu nejlepší kamarád se stane středem Vašeho zájmu nejen po linii kamarádské, ale i milenecké, je svým způsobem pochopitelné, a logické. Kdo jiný Vás zná tak dobře, a bere Vás se vším všudy včetně slabin, než kamarád? Dobrý kamarád Vás „nesoudí“ kvůli určitému poklesku, ale stojí za Vámi v dobrém i ve zlém. Je Vaší pevnou oporou, stěnou, o kterou se můžete v těžkém období opřít, aniž byste museli řešit, zda opření bude znamenat nepříjemný pád, či nikoliv. Navzájem se můžete znát tak dobře, že víte, jak jste na tom po fyzické, psychické, zdravotní stránce. U kamaráda máte v porovnání s nezávazným sexem se zcela neznámou osobou mnohem menší pravděpodobnost, že byste se případně nakazili pohlavní nemocí.

Nezávazný sex s kamarádem může znamenat konec přátelství

Na druhou stranu můžete nezávazným sexem s kamarádem ztratit to kouzlo, které mezi Vámi bylo. Kouzlo zvané přátelství. Pokud bychom pominuli to, že k nezávaznému sexu došlo náhodně, shodou okolností, kdy jste třeba byli jen zvědaví, toužili po změně aj., řekněte si, zda je pro Vás cennější a důležitější sex, který možná byl jen jednou, nebo přátelství, které může trvat roky, či navěky. Ano, není ani výjimkou, že z kamarádství se může vyvinout vztah, naplněný vztah láskou, porozuměním, který bude fungovat. Ale ani nelze opomenout fakt, že sex může vše zničit. Můžete být i nadále kamarády, ale již to nebude jako dřív. A čas, skutky nejdou vrátit zpět. Je možné na ně zapomenout, ale určitá stopa tu pořád bude.

Kamarádi na život a na smrt

Kamarádské vztahy, stejně jako láska, se mohou rodit prakticky v každém věku, nezávisle na čase, podmínkách, možnostech. Možná, že sami nyní prožíváte životní příběh, jako z románu, kdy jste jako malé děti měli kamaráda, se kterým jste uzavřeli „pokrevní pouto“ na život a na smrt. Životní cesty Vás dvou se pak na nějakou dobu rozdělili, na pár měsíců, ale třeba i let, kdy jste se opětovně potkali, jako již dospělí muži. Tam, kde jste skončili, tam jste nyní také navázali. Časová proluka, časová vzdálenost Vás ještě více sblížila, kdy nyní potřebujete vynahradit veškerý čas, co jste se neviděli. Možná, že jeden z Vás, či oba dva máte životní protějšky. Kamarádské pouto však může být natolik silné, a opětovně vzkříšené po tomto shledání, že začnete protějšky stavět na „vedlejší kolej“. Z kamarádství, přátelství se vyvine hluboký vztah. Vztah, který pro Vás znamená mnohem více, než doposud jste měli. Příběh jako z románu? Ano, není však nemožné, aby nebyl prožit.

Nezávazný sex, pro koho je zajímavý

Myslíte, že** nezávazný sex** je vyhledávaný a zajímavý jen těmi, kteří jsou nespokojeni v současném partnerském svazku? Nebo těmi, kteří nemohou najít vhodný protějšek, a již je to nějakou dobu, co sexuálně abstinují? Nebo těmi, kteří si potřebují posílit sebevědomí, či mít důkaz, že jsou stále ještě k světu, přitažlivými? V prvé řadě, nezávazný sex může být vyhledávaný, tj. plánovaný, ale také neplánovaný. V druhém případě tak může nezávaznému sexu podlehnout prakticky každý, nehledě na případné důvody. Důvod totiž nemusí být žádný. Jak jsme již uvedli výše, může se jednat o souhru událostí, kdy v popředí bude stát uvolněná atmosféra, příjemná společnost, a nějaká ta sklenka opojného moku. A pak stačí skutečně jen málo, kdy slovo dá slovo, a přistoupí se k činu. Nezávaznému sexu tak mohou holdovat, ale mu i podlehnout všichni, nezávisle na pohlaví a věku. Může se jednat o notorické nevěrníky, ale také zcela věrné jedince.

Oči prozradí touhu po nezávazném sexu

Něco na tom bude, že oči jsou okny do naší duše. Ve tváři můžete mít vepsané to, co jste prožili. Tvář vypovídá o Vašem osudu, minulosti. Zato oči mohou prozradit i budoucnost, respektive na co myslíte, co byste rádi. Můžete být sebelepšími herci, kteří se snaží zamaskovat, jací jsou. Oči Vás však prozradí. Oči mohou všímavému „divákovi“ prozradit, zda jste spíše rodinným typy, nebo nejste proti ani nějakému nezávaznému sexuálnímu dobrodružství. Možná, že jste doposud měli jen vážnější vztahy, žádné úlety, nic krátkodobého. Přesto, jestli je ve Vás oheň, spalující oheň, řeknou Vaše oči. Z očí může být vidět Vaše sexuální touha, výbušnost, neovladatelnost. Pokud jste tedy někdy slyšeli spojení sexy oči, či dané bylo přímo směřováno k Vám, pak to možná ani nebylo míněno jako kompliment, že máte krásné oči, ale že z Vás vyzařuje sex, touha po sexu, touha po vášni.

Čím starší, tím lepší

Často se můžeme setkat s tím, že pro dvacetileté jsou třicetiletí, či čtyřicetiletí naprostými starci. Jakmile však daní jedinci dosáhnou vytyčeného věku, pak s největší pravděpodobností svoji hranici „odsouzení k zániku“ zase o něco posunou. Rozhodně neplatí, že čím starší, tím horší, odepsaný apod. V otázce sexu tomu může být právě naopak. A v otázce** nezávazného sexu** může výbušnost, nespoutanost přímo sílit. A to možná z důvodu, že tak trochu máme pocit, že nám život protéká mezi prsty, a nechceme ho jen žit, ale především si ho užít. A tak ten, kdo má zkušenosti s nezávazným sexem může být nejen jedinec, který na narozeninovém dortu měl dvacet svíček, ale i ten, u kterého počet svíček byl mnohem vyšší. A má to svoji nespornou výhodu. Starší milenci bývají zkušenější, vstřícnější, nejsou zahleděni jen na svoji potřebu, ale chtějí především uspokojit druhou stranu aj.

Nezávazný sex nejde moc dohromady s budoucností

Možná, že Vám nezávazný sex zachutnal. Možná, že onen nezávazný sex s Vaším protějškem zopakujete. A pokud se nebude jednat o jedinou noc, tak Vás také mohou napadnout myšlenky, jaké by to bylo, kdyby … Ne nadarmo má nezávazný sex nálepku nezávazný. Dobrá rada tedy zní moc neplánovat, moc neočekávat. Těšte se z báječného sexu, který může znamenat i něco více, ale nehleďte příliš daleko, aby Vám místo potěšení nečekal smutek.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5512 (gaymagazin.cz#106)


Diskuze a zkušenosti

Tomas | 08.05.2015 20:34
Re: Nezávazný sex - kamarád taky rád Dobry den. Muj pribeh se velmi shoduje s tim vasim Nejlepsi kamarad. On je zenaty, ja mam pritelkyni a uz nekolik let ziji v zahranici. Asi 2-3krat rocne za nim prijedu, dame si male mnozstvi pervitinu-na odbourani zabran, a vyhledavame privaty, zeny na sex ve 3. Toto je vsak pouze nase oboustranne \\\"alibi\\\", protoze nejvetsi vzruseni je prave mezi nama dvema. Stydime si to vsak priznat, vubec to zlomit a promluvit si o tom. Muzu rict, ze se vzajemne neskutecne pritahujem a touzime po sobe! Ale nevim, jak odbourat ten stud, abychom po sobe konecne vyjeli. Ja uz ho mel nekolikrat kratce v ruce, bylo mu to prijemne. On me vzal ve 3ce dokonce do pusy, ale ja delal, ze o nicem nevim. Jak prolomit ledy? To vse uz trva nekolik let. Za mesic za nim jedu a uz ho proste chci! Dekuji za radu.


Přidat komentář