Anální hračky

Že je anální sex něco zapovězeného, hříšného, či dokonce nechutného? To mohou tvrdit například ti, kteří ho ještě nevyzkoušeli, ať už z přesvědčení, ze studu, nebo nedostatku příležitostí. Anální sex však může poskytovat mnoho rozkoše i možností.

Do jisté míry i závisí na Vašem přístupu, invenci, nápaditosti. Anální sex nemusí být vůbec nudnou, či snad nepříjemnou, bolestivou „procedurou“. Samozřejmě, pokud byste se do toho hned na začátku pořádně opřeli, pak pro Vás může mít anální sex na dlouhou dobu „červenou“.

Anální hračky – nejen pro dobrý start

Anální sex si můžete okořenit, ale také můžete začít s análními hračkami. Stěžejní účel análních hraček spočívá v dráždění řitního otvoru. Možná budete sami překvapeni, jak je Vaše pozadí citlivé a dokáže Vám nabídnout mnoho nepoznané rozkoše a slasti. Stačí si jen vybrat anální hračku, která pro Vás bude tou pravou. A, že se nemůžete rozhodnout, jaké dát přednost, protože každá vypadá „slibně“ a umožňuje jiné prožitky, co do šíře i intenzity? Nikdo přeci neříká, že musíte zůstat jen u jednoho kousku. Co si pořídit svou vlastní sbírku análních hraček? Budete tak moci rozjet skutečnou party o jednom, či s Vaším protějškem. A hraní, objevování může začít…

Anální kuličky

Že jsou ženy z Venuše a muži z Marsu? Možná proto mají ženy Venušiny kuličky pro větší vaginální rozkoš. Co však muži? Ani ti nejsou ochuzeni, tedy nemusí být. Je možné si pořídit také kuličky, ovšem ne Venušiny, ale anální, které tvoří tzv. anální řetízek. Anální řetízek je tvořen kuličkami, které jsou svojí velikostí odstupňované od nejmenší, po největší. S análním řetízkem můžete zůstat „při zemi“, nebo ho využít v plném měřítku. A po análních hrátkách ho stačí jen opláchnout vodou, a bude zase připravený na Vaši další akci. S análními kuličkami se nemusíte obávat, že byste si Vaši řiťku poškodili, natrhli. Jedná se totiž o silikonové anální kuličky.

Vibrační anální kolíček, kolík

A opět bychom mohli začít u žen, které si mohou zakoupit vibrátory a zažívat s nimi rozkoš, jak vaginální, tak na klitorisu. Nejen něžné pohlaví si může dopřávat vibrací jemných i intenzivních. Pro anální hrátky můžete vyzkoušet anální kolíček, který není pasivní, naopak je vibrační. Vyberte si takový, který bude lehce klouzat, nikde se nezadrhne a svým tvarem, materiálem i barvou Vás bude lákat co nejdříve ho vyzkoušet a používat zas a znova.

Anální vibrátor

V sexshopech, specializovaných prodejnách se setkáte s nabídkou análních kolíků, ale také** análních vibrátorů**. Anální kolík pak může být „jednoduchý“ bez vibrací, kdy jste to Vy, na kom leží veškerá aktivita. Anální kolík také může být vibrační, viz výše. Anální kolík od análního vibrátoru rozpoznáte celkem snadno, je totiž povětšinou o poznání kratší. Anální vibrátor svým tvarem i velikostí připomíná vibrátor pro ženy.Povětšinou však s tím rozdílem, že není tolik členitý. Na druhou stranu, i členitost má co do sebe. Bude pak záležet na Vás, zda začnete s hladkým kouskem, nebo půjdete rovnou do méně „přímočarého“ pomocníku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5531 (gaymagazin.cz#53)


Diskuze a zkušenosti

kuba | 25.01.2014 08:55
Re: Anální hračky ahoj, ja osobne mam analni kulicky, vybrator a kolicek, a pro spolecne hratky s partnerem nebo i sam super, popisky tu mate dobry akorat k tomu analnimu koliku, tak je uzasny i mit ho tam zasunutej a delat bezny veci nebo ho mit pri sexu v sobe, ja mam stredne velkej drzy uvnitr sam v pohode, a uz sem parkrat zazil ze i jen z toho ze ho mam v sobe a chodym snim atd. tak se samovolne udelam, neveril sem ze by analni sex moh bejt dobrej, a nakonec ze ho budu mit nejrdsi bych necekal, ten kdo to nezkusi a neuciti sam vsechni ti pociti a navali slasti tak to nepochopi, takze lidycky nebojte se a kupujte hracky,

strapon | 14.05.2014 17:31
Re: Anální hračky ahoj všem. chtěl bych poprosit o radu od nekoho zkusenejsiho co se tyce análního fistingu. trochu uz \"trénuju\", ruku po chvili hrani do analu dostanu. ale chtěl bych zajit trochu dal, proto se chci zeptat, zda někdo poradi, jak dosáhnout toho, abych pronikl i do vetsi hloubky? za pouziti vibratoru se dostanu tak cca 25 cm, ale dal uz to jakoby nejde, citim takovy bolestivy tlak. Je realne natrénovat střevo tak, abych tam dostal dejme tomu 40 - 50 cm? diky vsem za odpověď :) .. strapon111@seznam.cz


Přidat komentář