Bisexuální hrátky

Internet je pornem doslova zahlcen a na výběr je přes milion možností, jak ukojit své sexuální fantazie. Nejinak tomu je právě u bisexuálních párů, které si potrpí na originální erotické praktiky.

Je zcela normální, že si přejeme se svým tělem neustále experimentovat a zkoušet v sexu něco nového. Zvlášť v pubertě, kdy se lidské tělo mění a prochází hormonální změnou, je přirozené, že cítíte potřebu druhé lidi zkoumat a porovnávat se s nimi. Díky tomuto pozorování a také blízkému doteku můžeme pozorovat sami na sobě, co to provádí s naší fantazií a sexuální touhou. Divoká líbačka s nejlepší kamarádkou z vás lesbičku neudělá. Měříte si s kamarádem své chlouby? Ani to neznamená, že jste gay. Bisexuálů existuje na světě velké procento. Řadíte se mezi ně? Možná o tom ani nevíte!

Jak poznám, že jsem bisexuální?

Bisexuála na pohled nepoznáte stejně jako homosexuála, pokud se o to okatě nesnaží. Je pravdou, že pokud v gay baru narazíte na bisexuálního jedince, zprvu se k vám možná zachová neutrálně. Bude se snažit naladit na stejnou vlnu jako vy a své choutky vám nejspíš sdělí až později, jakmile se trochu lépe poznáte. A co vy?** Cítíte se být bisexuální?** Možná to ve vás dřímá, ale nejste si sami sebou příliš jistí. Doma přece máte milujícího partnera, děti a spokojený manželský domov. Ale... Něco malého ve vás volá o znovuvzkříšení erotické vášně. Pokud se tomu sami poddáte, čeká vás nové erotické dobrodružství. Jak tedy poznáte, že jste bisexuální? Kdykoliv se ocitnete v blízkosti člověka stejného pohlaví a vzrušuje vás představa dotýkat se ho. Také se vám v poslední době zdají erotické sny o sexu ve třech nebo o sexu se stejným pohlavím. Baví vás lesbické a gay porno. Máte vedle sebe kamarádku, která je velmi atraktivní a vy si mnohdy představujete, co všechno by jste s ní v noci dělala? Pak jste nejspíš bisexuální, ale nebojte se toho! Tato sexualita je vzrušující a nikoho neobtěžuje. Nejlepší na ní je, že s ní nikdy nemusíte vylézt na světlo. Můžete si své fantazie plnit sama bez toho, aby vás někdo osočoval či na vás pohlížel jinak. Stačí k tomu mít osobu sobě blízkou.

Nejlepší bisexuální hrátky

Jak zažít ty nejlepší bisexální hrátky? Ideálně ve třech! Nebojte se trojky v posteli. Stačí si jen sehnat ty správné lidi. Můžete přemluvit partnera a svou kamarádku nebo jen nezadané kamarády. Sex ve třech je pro objevování nového vzrušení výborný, pokud jsou navíc všichni aktéři single, nikoho tím nepobořují a jejich svědomí zůstává čisté. Říká se, že 9 z 10 lidí je bisexuálních, nedívejte se proto na bisexualitu zle - oddejte se jí. Při bisexuálních hrátkách používejte erotické hračky, doporučujeme také speciální stolní hry, při kterých můžete navzájem objevovat zákoutí svých těl. Scénář je jen na vás. Snažte se ale druhému dělat dobře, nikoliv ho k něčemu přemlouvat. Pravidla jsou jasná - nenutit! Jste začátečník? Nevadí. Nechte se partnerem hýčkat. Pokud se rozhodnete pro sex ve třech, využijte situace a prozkoumejte ženský klín. Kamarádku od hlavy k patě masírujte, využijte prsty a postupně přidávejte jazyk. Zaměřte se především na prsa a její klín. Mezitím do vás může partner zezadu proniknout. Tato síla vzrušení se nedá s ničím jiným porovnat. Rozhodně stojí za vyzkoušení!

Dle některých studií bisexualita vyloženě neexistuje, existuje však bisexuální chování. Je přirozené a mnohdy nevysvětlitelné. Nesnažme se ho v sobě potlačit, naopak - vychutnejte si svou sexualitu plnými doušky!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5555 (gaymagazin.cz#182)


Přidat komentář