Fisting análního otvoru

Už jste někdy v porno filmu viděli pěst nebo i celou ruku až po loket v něčím pozadí? I když tyto praktiky vypadají velmi nebezpečně a bolestivě, v případě důkladné přípravy, tréninku a zkušeností se může jednat o velmi slastný prožitek.

Mít v análním otvoru vsunutou celou dlaň, někdy celou ruku až po loket a v extrémním případě až po rameno, to může někomu připadat jako týrání, ba dokonce vážné ublížení na zdraví. Podle příznivců techniky zvané anální fisting se však jedná o slastný až** orgasmický prožitek**.

Co je to anální fisting?

Anální fisting je sexuální praktika, při které se do** análního otvoru zasouvá dlaň** nebo sevřená pěst. Pokud mají příznivci** análního fistingu** dostatek zkušeností, vsouvají do análního otvoru ruku až po loket. Ti nejtvrdší milovníci análního fistingu pak neváhají do řitního otvoru vsunout ruku až po rameno. Anální fisting lze provádět jako sexuální praktiku dvou osob, ale také jako autoerotiku – v tom případě si ovšem do análu vsunete pouze dlaň, dál se už se svou vlastní rukou dostat nedokážete, pokud nejste nezvykle ohebný.

Jaký je význam análního fistingu?

Proč někteří lidé holdují** análnímu fistingu? Milovníci této na první pohled bizarní a nebezpečně vyhlížející sexuální praktiky** tvrdí, že je vzrušuje pocit naplnění a roztahování, který je dokáže přivést až k orgasmu. Je těžké snažit se pochopit něco, co člověk sám nezažil. Pokud tedy chcete vědět, jaké to je mít v sobě svou vlastní nebo cizí ruku, musíte si to sami vyzkoušet. Rozhodně však nebuďte nijak zbrklí. Anální fisting je sexuální praktika, které patří k těm nejnebezpečnějším vůbec – při nedostatečné opatrnosti může vést k velmi vážnému poranění s trvalými následky. Pokud tedy chcete provádět fisting, musíte mít potřebné znalosti, musíte být velmi jemní a opatrní, nesmí vám chybět trpělivost ale ani odvaha. A především musíte mít po ruce velké množství lubrikantu.

Jak provádět anální fisting?

Pokud jste se rozhodli provádět anální fisting, pak vězte, že příprava je u této sexuální praktiky nesmírně důležitá, u začátečníků to platí trojnásob. Nejdříve si ostříhejte nehty na rukou a poté je obruste pilníčkem, aby na žádném nehtu nebyl ani kousíček ostrý. Dalším krokem byl měl být klystýr pomocí vlažné vody – pro tyto účely si můžete pořídit speciální anální vyplachovač. Dále budete potřebovat lubrikační přípravek. Pomůckou, která přijde velmi vhod, je nafukovací anální kolík.

Postup análního fistingu

Před započetím análního fistingu je důležité uvolnit všechny svaly. Tomu, kdo bude fistingován, tak můžete provést masáž. Anální otvor se na fisting potřebuje připravit – potřebuje se postupně roztáhnout. Před samotným fistingem je proto vhodné nějakou chvíli provádět masáž prostaty, anální sex nebo anální otvor pomalu roztahovat pomocí nafukovacího análního kolíku. Ani při uvolňování a roztahování análu stále nezapomínejte na lubrikant. Když je anál uvolněný a roztažený, ruku důkladně pomazanou lubrikantem sevřete do tvaru zobáku a velmi pomalu s ní do análního otvoru pronikněte – můžete si pomoci krouživými pohyby. Vsouvat do análu ruku sevřenou v pěst, nebo posouvat ruku dále až po loket by si měli dovolit jen zkušení provozovatelé fistingu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5529 (gaymagazin.cz#49)


Diskuze a zkušenosti

Michal | 07.01.2014 11:42
Re: Fisting análního otvoru Jsem vyznavacem fistingu a analniho roztahovani. Moc mne to vzrusuje a nedokazu uz bez toho zit. Je to pro mne jako droga. Jsem sice heterosexual ale i presto si to uzivam s moji pritelkyni ktera mne fistuje. je to jedna z mojich nejlepsich sexualnich praktik.

petr | 23.01.2014 23:25
Re: Fisting análního otvoru \"MICHAL\" .. ahoj Michale, máme, zda se mi stejnou zálibu, jen ja s pritelkyni jsme zacatecnici, tak bych te chtěl pozdat o nejake rady :) prosim, ozvi se mi na email - strapon111@seznam.cz .. diky předem :)

Jirka | 03.06.2016 10:21
Také mám rád anální fisting.Poznal jsem ho jak od ženy tak od muže. Je to super.

David | 30.11.2016 11:44
Ahoj všem koho tato praktika zaujala. Já osobně ji provozují se svojí přítelkyní již pět let. Lépe řečeno, ona ho dělá mně. Jak je zde zmíněno , tato praktika vyžaduje tři důležité parametry, tak za prvé je to strava. Alespoň den předem se vyvarujte jíst sezamová a jiná semínka, dále luštěniny a další pokrmy které nadýmají a mají ostré hrany. Za druhé je důležité se řádně vyprázdnit, prostě vypláchnout. Voda by neměla převyšovat 40 stupňů. Dále vřele doporučuji zakoupit si anální sprchu, je to pružná silikonová hadice v několika různých délkách a barvách. Počítejte s tím že to bude trvat delší dobu než z vás poteče čistá voda. Mně osobně to trvá cca hodinu. Tak a za třetí opatrnost při zavádění čehokoliv do análu, uvědomte si že střevo není přizpůsobeno k přijímání ale je k vylučování. Zde platí pořekadlo, kdo maže ten jede. Díky této pro mně úžasné sexuální praktice zažívám rozkoš jakou jsem nikdy nezažil. S přítelkyní si takto hrajeme dvakrát do měsíce a téměř pokaždé, prožiji anální orgasmus, alespoň já tomu tak říkám, projeví se to u mně tak že když má moje partnerka svojí ruku ve mně skoro po loket a přidá k ní druhou po zápěstí, já ještě přitlačím a dojde k mohutnému výtoku mého semene. Podotýkám že někdy i z ochablého penisu a to i bez toho aniž bych se ho já nebo partnerka dotknul. Ten pocit v útrobách ani nedokážu popsat. Ps. chce to čas, trpělivost a hlavně je důležité být v absolutní pohodě a klidu.

Pepa | 06.07.2018 08:31
Fistingu se věnuji již řadu let , je to ta nejlepši praktika jakou jsem kdy mohl poznat , jsem versatil , dělame si to s přitelem vzajemne , jsme pěsti po loket

milos | 21.07.2018 21:33
ahoj jeste jsem tam celou ruku nemel jen mensi veci je to pro chlapa opravdu slast

Stripes 25let | 02.12.2018 14:10
Mam rad taky fisting napis te mi na amaterech (Stripes)

Stripes | 19.12.2018 11:53
Ahoj rad bych s nekym rad zablbnul ohledne fisting napis te na emal stripesbob@seznam.cz


Přidat komentář