Gay orální sex

Orální sex patří mezi oblíbené sexuální praktiky homosexuálních i heterosexuálních mileneckých párů. Jak ale správně orální sex praktikovat, abyste svému partnerovi poskytli tu pravou rozkoš?

Jak kvalitně orálně uspokojit muže?

Našel jste si přítele, partnera nebo navštěvujete** gay kluby** či** gay seznamky** a upřednostňujete náhodný sex? Pak máte jistě zájem na tom kvalitně svého sexuálního partnera uspokojit. Jak ale na to? Orální sex mezi muži není rozhodně žádnou výjimečnou praktikou. Vždyť** orální sex** patří a je běžnou sexuální praktikou, která bývá pojímána jako sexuální předehra před pohlavním stykem. Ne každý muž však umí svému partnerovi provádět orální sex tak, aby z něho měl partner opravdový prožitek. Gay orální sex je také sexuální praktikou, kterou jistě uvítají ti muži, kteří nechtějí být svému partnerovi rovnou pohlavně nevěrní, avšak malé povyražení přeci jen občas potřebují a vyhledávají. Pak mezi nimi dochází k líbání, k osahávání nebo k orálnímu sexu.

Prozkoumejte jeho penis

Ze všeho nejdříve je potřeba penis Vašeho partnera pořádně poznat a prozkoumat. Měli byste se s ním důkladně seznámit. Ze začátku může být penis partnera měkký, ovšem pokud ho budete správně mnout v rukou, a věnovat se mu tak, jak máte, pak dlouho měkký nezůstane a pravý orální sex může začít. Odtáhněte předkožku penisu a sledujte, jak se penis ve Vašich rukou mění, jak roste, tvrdne. Pokud je ještě předkožka na svém místě, neodtáhnutá, můžete zblízka pozorovat, jak se sama předkožka odtahuje a klouže z žaludu. Již samotný pohled na probouzející penis Vás oba zaručeně vzruší. Vedle penisu je potřeba seznámit se i s varlaty. I ty jsou velmi vzrušujícím bodem na těle muže. Proto je vezměte do rukou, potěžkejte je a pohrajte si s nimi. Můžete je sát, vyzkoušejte, jak reagují na Váš dotek a na Vaše laskání. Muže velmi vzrušuje jeho velmi důležité místečko na těle, a to je takové, kde se kůže, která překrývá žalud, setkává s uzdičkou.

Technika gay orálního sexu

Patříte také k těm mužům, kteří chtějí svému partnerovi dopřát příjemný prožitek z dobře a kvalitně provedeného orálního sexu? Chcete, aby Váš partner pamatoval a vzpomínal na ten skvělý orální sex, který jste mu poskytl? Pak si dejte záležet. Penis i varlata zvedněte a jazykem prozkoumejte oblast od análního otvoru až po žalud. Především si všímejte, co to s Vaším partnerem dělá, jak na laskání reaguje, zda se mu to líbí nebo ne. Na nejcitlivějších místech, u kterých Váš partner vzrušením zasténá, se klidně zdržte déle, poklepejte na tomto místě jazykem, zvlhčete ho. Nechte jej si užít erotickou předehru a přiveďte ho k pomalému, a velmi silnému orgasmu. Následně uchopte penis do svých úst a rty ponechejte lehce otevřené. Pomalu můžete začít kroužit hlavou ve směru hodinových ručiček a následně proti směru. K této technice přidejte ještě jazyk, za což bude Váš partner velmi vděčný. Dělejte svému partnerovi všechno to, co by se líbilo Vám, nebo co přímo milujete. Sledujte, jak na Vaše dotyky reaguje, zda sajete dobře, zda se mu orální sex líbí a podle toho buď pokračujte, nebo techniku trochu pozměňte.

Vyvrcholení v orálním sexu

Pokuste se co nejvíce oddálit vyvrcholení partnera. Je potřeba sledovat, kdy začíná partnerovi penis tvrdnout. Před vyvrcholením se penis barví do červena. Než dojde k vyvrcholení, můžete ejakulaci oddálit tak, že položíte palec na vnitřní stranu** kořene penisu,** kterým zabráníte výstřiku spermatu. Při tomto zmáčknutí sajte nadále žalud, všem po cca dvou vteřinách prst odsuňte a můžete pozorovat velmi silný a dlouhý orgasmus.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5536 (gaymagazin.cz#94)


Přidat komentář