Gay swingers

Sex je nedílnou součástí života. Jenže sex stále s jedním partnerem může být po nějaké době nudný. Pokud chcete vyzkoušet nezávazný nebo skupinový sex, ideálním místem k tomu může být gay swingers party.

Pokud milujete sex a máte rádi také nezávazný sex a různé sexuální experimenty, pak je pro vás** gay swingers** jako dělaná.

Co je to swingers party?

Swingers party je setkání lidí, kteří jsou otevření sexuální svobodě a sexuálním experimentům. Na swingers party chodí lidé, kteří si chtějí užívat intimní chvilky s podobně smýšlejícími lidmi, kteří chtějí poznávat nové sexuální partnery a užít si nezávazného sexu. Neznamená to však, že na gay swingers party se odehrává nějaké sexuální šílenství a že každý, kdo se na** swingers party** dostaví, bude okamžitě znásilněn.** Swingers party** je o naprosté dobrovolnosti a samozřejmě má svá pravidla, takže pokud něco nebudete chtít dělat, nikdo vás nebude moci nutit.

Pravidla gay swingers party

Aby byla** gay swingers party** pro všechny zúčastněné příjemná, je nutné dodržovat předem daná pravidla. Nejdůležitější je pravidlo dobrovolnosti. To znamená, že pokud vás někdo požádá, zda by se s vámi mohl pomilovat, je jen na vás, zda budete nebo nebudete souhlasit. Jakékoliv naléhání či nucení je zakázáno a pokud dojde k nátlaku, je ten, kdo pravidlo dobrovolnosti porušil, vyveden ven zaměstnanci** swingers klubu**. To samé samozřejmě platí i pro vás, přesněji řečeno můžete kohokoliv o cokoliv požádat, pokud však nebude chtít, nesmíte ho nijak nutit.

Bezpečnost na gay swingers party

Dalším důležitým pravidlem** gay swingers party** je používání kondomů. Pokud zrovna nebudete mít žádné kondomy, nevadí, pořadatelé swingers party jich určitě zajistí dost. Další pravidlo zajišťující bezpečnost na swingers party stanoví, že pro povolení vstupu musíte být zcela zdravý a nesmíte být pod vlivem drog či alkoholu. Focení či natáčení na swingers party je také zakázáno a to kvůli zachování soukromí účastníků. Pro** vstup na swingers party** samozřejmě musíte mít minimálně 18 let.

Jak to chodí na swingers party?

Když se dostavíte na gay swingers party, nejdříve si v šatně odložíte bundy či kabáty a zavazadla. Ti odvážnější si můžou v šatně nechat třeba i trička nebo kalhoty a na swingers party jít pouze ve spodním prádle, to už bude záležet na vás. Pak se přesunete do prostoru, kde se swingers party odehrává. Občas bývá** swingers klub** místem, kde se scházejí známí, kteří si spolu chtějí užít skupinový sex nebo výměnu partnerů. Jiní kluci zase na swingers chodí proto, aby poznali někoho nového. Pokud se vám někdo zalíbí, můžete ho požádat o intimní kontakt, nebo také čekat, až se někdo pokusí sbalit vás. Pokud budou sympatie vzájemné, nic nebrání tomu se na místě pomilovat, tedy snad až na ostych, protože na swingers party určitě nebudete sami a to že vás budou další hosté pozorovat, je na swingers party zcela běžné – některým účastníkům to nevadí, jiní to mají dokonce rádi. Některé swingers party však nabízejí také soukromé pokojíčky, takže pokud budou k dispozici a nebudete se chtít milovat ve společném prostoru s ostatními, můžete se odebrat i tam.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5535 (gaymagazin.cz#93)


Diskuze a zkušenosti

Jirka | 08.05.2014 13:54
Re: Gay swingers Ahoj, prosim, kdy v kolik a adresu, kde je skupinovy sex gayu, muj mail Fajn30@seznam.cz mobil 607663029 dekuji za odpoved


Přidat komentář